Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Statistika>Ekonominė statistika>Šalyje atliktų statybos darbų savo jėgomis tyrimas

Šalyje atliktų statybos darbų savo jėgomis tyrimas

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839
Aprašymas

Šalyje atlikta statybos darbų savo jėgomis (be PVM) to meto kainomis: 2005 metų I ketvirtis – 2007 metų II ketvirtis. Įvadas. Šalyje atliktų statybos darbų statistinio tyrimo teorinis pagrindimas. Statistinių lentelių naudojimas atliekant statistinį tyrimą. Grafikai kaip statistinio tyrimo instrumentai. Formulių naudojimas atliekant statistinį tyrimą. Statistinio tyrimo eiga ir instrumentai. Šalyje atliktų statybos darbų savo jėgomis (be PVM) to meto kainomis statistinio tyrimo rezultatai. Bendrieji duomenys. Santykinių dydžių apskaičiavimas. Prognozavimas. Išvados. Priedai(4). Darbas iliustruotas grafikais.

Ištrauka

Mūsų tema "Šalyje atlikta statybos darbų savo jėgomis (be PVM) to meto kainomis" 2005 I ketvirtyje – 2007 II ketvirtyje yra labai aktuali dabartinėje Lietuvoje, nes pasak internetinių portalų lt.lt.allconstructions.com, www.delfi.lt, www.alfa.lt apsirūpinimas būstu yra vienas iš būtiniausių poreikių, ne tik įtakojantis gyvenimo lygį, bet ir lemiantis ekonominius, socialinius ir demografinius procesus. Statistika taip pat skelbia, kad Lietuvos bankai kasmet išduoda gyventojams vis daugiau paskolų gyvenamajam būstui įsigyti. Dėl patogios skolinimosi politikos šalyje, perteklinio atlyginimų augimo ir neigiamų realių palūkanų normų, skatinusių skolinimąsi ir būstų įsigijimą skolon, sparčiai auga gyvenamųjų namų statybos apimtys. Tai sukelia vieną rimtą problemą. Didėjant statybų apimtims blogėja kokybė, nes visus statybos darbus norima padaryti greičiau.
Ši problema tapo ypač aktuali šiomis dienomis, kai didėjanti infliacija ir nežinomybė prieš euro įvedimą verčia žmonės daugiau investuoti į nekilnojamą turtą.
Savo kursiniame darbe nagrinėsime šalyje atliktų statybos darbų savo jėgomis to meto kainomis (be PVM) 2005 I ketvirtyje – 2007 II ketvirtyje.
Mūsų tikslas ir pagrindiniai uždaviniai yra pagal statistines formules ir grafikus kuo tiksliau apskaičiuoti mūsų nagrinėjamų aspektų tarpusavio ryšius ir pagal duomenis apskaičiuoti ateities kryptis ir tendencijas šalyje atliktų statybos darbų savo jėgomis to meto kainomis (be PVM) srityje.
Trumpai pakomentuosime darbo dalis: pirmiausia aprašysime teoriškai visus būdus ir priemones, kuriuos naudosime analizuojant iš statistikos departamento gautus duomenis, taip pat būdus ir priemones, kuriuos naudosime nagrinėdami duomenis. Ir tada viską apskaičiuosime ir įvertinsime praktiškai. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2008-03-17
DalykasEkonominės statistikos kursinis darbas
KategorijaStatistika >  Ekonominė statistika
TipasKursiniai darbai
Apimtis37 puslapiai 
Literatūros šaltiniai16
Dydis974.07 KB
AutoriusVaida
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2007 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasDoc. Dr. S. Vaitkevičius
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
FakultetasEkonomikos ir vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Salyje atliktu statybos darbu savo jegomis tyrimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 37 puslapiai 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 2 Klasė/kursas
  • Doc. Dr. S. Vaitkevičius
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą