Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Teisė>Komercinė teisė>Rangos sutartis (2)

Rangos sutartis (2)

  
 
 
1234567891011121314151617181920
Aprašymas

Įvadas. Darbo tikslas – išanalizuoti teorinius bei praktinius rangos sutarties rengimo aspektus, sampratą, jos šalis ir sudarymą bei vykdymą. Rangos sutartis. Rangos sutarties sąvoka, jos dalykas ir sudarymas. Darbo atlikimas iš rangovo medžiagos ir iš užsakovo medžiagos. Rangos sutarties terminai. Rangos sutarties kaina ir darbo apmokėjimas. Rangos sutarties šalys. Rangovo pareigos. Rangovo teisės. Užsakovo teisės ir pareigos. Rangos sutarties rūšys. Praktinė darbo dalis. Išvados. Priedas (1).

Ištrauka

Istorinės aplinkybės susiklostė taip, kad sutartis tapo vienu is svarbiausių civilinės apyvartos atributų. Dėl šios priežasties sutarčių teisė susiformavo kaip atskiras institutas. Visų šalių civiliniai ir prekybos kodeksai turi detalizuotas teisės normas, reguliuojančias sutartinius prievolinius santykius, reglamentuojančias konkrečias sutartis ir šalių teises bei pareigas, kylančias dėl sutarčių. Be to, kai kuriose šalyse papildomai yra priimti specialūs įstatymai dėl sutarčių.
Lietuvos civilinio kodekso 6.154 straipsnyje nurodoma, kad sutartis yra dviejų ar daugiau asmenų susitarimas sukurti, pakeisti ar nutraukti civilinius santykius, kai vienas ar keli asmenys įsipareigoja kitam asmeniui ar asmenims atlikti tam tikrus veiksmus arba susilaikyti nuo jų, ir pastarieji dėl to įgyja reikalavimo teisę.
Šiame darbe nagrinėjama rangos sutartis.
Šiuolaikinėmis sąlygomis rangos samprata gerokai pakito ir savo turiniu, ir paskirtimi. Rangos sutartis sudaroma dirbant įvairius ūkinius darbus ir teikiant paslaugas. Tačiau, kaip ir anksčiau, klasikinė rangos sutarties paskirtis yra statyba. [2]
Darbo tiklsas – išanalizuoti teorinius bei praktinius rangos sutarties rengimo aspektus, sampratą, jos šalis ir sudarymą bei vykdymą.
Darbo uždaviniai:
Išanalizuoti rangos sutarties sampratą;
Nustatyti rangos sutarties šalis;
Išnagrinėti jos sudarymo tvarką bei ypatumus. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasKomercinės teisės kursinis darbas
KategorijaTeisė >  Komercinė teisė
TipasKursiniai darbai
Apimtis17 puslapių 
Literatūros šaltiniai4 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis34.45 KB
Autoriussemike008
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2007 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasŠatienė
Švietimo institucijaŠiaulių Universitetas
FakultetasSocialinių mokslų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Rangos sutartis (2) [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 17 puslapių 
  • Šiaulių Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • Šatienė
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą