Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Teisė>Komercinė teisė>Paslaugų sutartys (2)

Paslaugų sutartys (2)

  
 
 
1234567891011
Aprašymas

Įvadas. Bendra sutarties samprata. Paslaugų sutartis ir šios sutarties samprata. Paslaugų sutarties šalys. Paslaugų sutarties dalykas. Paslaugų sutarties forma. Terminas. Šalių teisės ir pareigos. Šalių atsakomybė. Sutarties pabaiga. Vienašališkas paslaugų sutarties nutraukimas. Paslaugų sutarties pabaiga mirus vienai iš šalių. Turizmo ir sveikatos priežiūros paslaugų teikimas. Turizmo paslaugos. Sveikatos priežiūros paslaugos. Išvados.

Ištrauka

Darbo tema – paslaugų sutartys. Juk realiame gyvenime yra suteikiama ir gaunama begalė įvairių paslaugų.Mokyklose, bankuose, ligoninėse ir kitose daugybėje įstaigų yra suteikiama paslaugos. Tačiau norint sudaryti paslaugų sutartį, aktualu žinoti ir suprasti kas jai būdinga, kaip ją sudaryti ir kt.informacija.
Tad ir tikslas šio referato atskleisti paslaugų sutarties esmines savybes.
Šiame darbe ir yra atskleidžiama kiekvienam norinčiam pasinaudoti paslaugomis rūpimi klausimai. Pirmiausia atskleidžiama kas tai yra paslaugų sutartis, kokios šalys joje dalyvauja, jos turinys, forma, šalių pareigos ir kaip nutraukti šią sutartį.
Norint pasiekti darbe užsibrėžtą tikslą yra naudota ir remtasi internetiniais tinklapiais, Sūdžiaus V. ir Mikelėno V. knygomis. Taip pat verslo vadybos ir administravimo studijų 4 kurso, komercinės teisės paskaitų konspektais.
, nutraukiami arba pakeičiami turtiniai ir neturtiniai santykiai.Sutartimi sukuriami, nutraukiami ar pakeičiami turtiniai ir neturtiniai santykiai tarp verslo partnerių. Sutartis yra dviejų ar daugiau asmenų susitarimas sukurti, pakeisti ar nutraukti civilinius teisinius santykius, kai vienas ar keli asmenys įsipareigoja kitam asmeniui ar asmenims atlikti tam tikrus veiksmus (ar susilaikyti nuo tam tikrų veiksmų atlikimo), o pastarieji įgyja reikalavimo teisę.
Ne kiekvienas susitarimas gali būti pripažintas sutartimi. Tam reikia trijų pagrindinių elementų:
Subjekto;Turinio;Formos.
Sutarties subjektai yra sutartį sudarantys asmenys. Sutarties turinį sudaro visa sutarties sąlygų sistema.
Kalbant apie sutarties formą yra išskiriamos dvišalės ir vienašalės; atlygtinės ir neatlygtinės; konsensualinės ir realinės; vienkartinio įvykdymo sutartys ir tęstinio vykdymo sutartys; vartojimo sutartys ir kitos. Pagal sudarymo būdą sutartys skirstomos į abipusėmis derybomis sudaromas sutartis ir prisijungiant sudaromas sutartis.
Šalys turi teisę laisvai sudaryti sutartis ir savo nuožiūra nustatyti tarpusavio teises bei pareigas, taip pat sudaryti ir šio kodekso nenumatytas sutartis, jeigu tai neprieštarauja įstatymams.
Sutartis sudaroma pateikiant pasiūlymą (oferta) ir priimant pasiūlymą (akceptas) arba kitais šalių susitarimą pakankamai įrodančiais veiksmais. Kai šalys susitaria dėl visų esminių sutarties sąlygų, sutartis galioja, nors susitarimas dėl antraeilių sąlygų ir atidėtas. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-11-03
DalykasKomercinės teisės referatas
KategorijaTeisė >  Komercinė teisė
TipasReferatai
Apimtis10 puslapių 
Literatūros šaltiniai6
Dydis25.71 KB
AutoriusAustėja
Viso autoriaus darbų6 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas4
Švietimo institucijaVilniaus Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Paslaugu sutartys (2) [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 10 puslapių 
  • Vilniaus Universitetas / 4 Klasė/kursas
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą