Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Viešasis administravimas>Rusijos federacinės respublikos valdymo ir administravimo sistema

Rusijos federacinės respublikos valdymo ir administravimo sistema

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324
Aprašymas

Įvadas. Rusijos Federacija. Jos teritorinis suskirstymas. Rusijos Federacijos administracinės teritorijos. Įgaliotojų atstovų pareigos federalinėse apygardose. Valdžių padalinimo principas. Prezidentas. Federalinis susirinkimas. Rusijos Federacijos vyriausybė. Ministerijos, tarnybos ir agentūros. Teisinė valdžia. Įstatymų leidyba. Vietos savivalda. Pagrindinės valstybės valdžios ir ryški Rusijos Federacijos vadovo įtaka. Putino reforma. Išvados.

Ištrauka

Kiekviena valstybė turi susikūrusi savo valstybės valdymo ir administravimo aparatą. Tai valstybės įstaigų visuma teikianti paslaugas, reguliuojanti ekonominius procesus, socialinius santykius ir kt. Pagrindinės valstybės valdžios institucijos tarpusavyje turi pasiskirstyti atsakomybės, atskaitomybės ir pareigų visumą taip, kad valdymo/administravimo aparatas veiktų darniai ir tikslingai (valstybės gerbūvio link). Kuo didesnė valstybė, tuo sudėtingiau jos valdymą ir administravimo sistemą sureguliuoti.
Savo darbe mes išsikėlėme tikslą susipažinti ir perprasti didžiausios pasaulio valstybės – Rusijos Federacijos – valdymo ir administravimo sistemą. Jau tai, kad Rusijos valstybė yra federacinė reiškia, kad jos valdymo pasiskirstymas yra kiek sudėtingesnis. Federacija yra tokia valstybė, kurioje politinių sprendimų priėmimo koncepcija yra konstituciškai išdalinta tarp centrinių valdymo institucijų ir federacijos subjektų. Taigi šiuo atveju valstybės valdymo procesai apims dvi tarpusavyje glaudžiai susijusias valdymo sistemas – federalinės valdžios ir federacinių subjektų.

Darbo uždaviniai:
1. Aptarti Rusijos federacijos teritorinį suskirstymą.
2. Remiantis valdžių padalinimo principu, aptarti įstatymų leidžiamosios, vykdomosios ir teisminės valdžių vaidmenį valstybės valdymo sferoje.
3. Apžvelgti Rusijos Federacijos vietos savivaldą.

4. Atskirai apžvelgti prezidento įtaką pagrindinėms valstybės valdžios institucijoms. Greta aptariant ir dabartinio prezidento vykdomą reformą. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasViešojo administravimo kursinis darbas
KategorijaViešasis administravimas
TipasKursiniai darbai
Apimtis20 puslapių 
Literatūros šaltiniai0
Dydis37.62 KB
AutoriusMijile
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas4
Mokytojas/DėstytojasJ. Juralevičienė
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
FakultetasSocialinių mokslų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Rusijos federacines respublikos valdymo ir administravimo sistema [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 20 puslapių 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 4 Klasė/kursas
  • J. Juralevičienė
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą