Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Informatika>Internetas>Prisijungimas prie interneto DSL

Prisijungimas prie interneto DSL

  
 
 
12345678910111213
Aprašymas

Santrauka. Interneto sąvoka. Interneto prieigos galimybės. Prisijungimas prie interneto DSL. DSL apibūdinimas. DSL sparta ir jo veikimo būdas. Prisijungimo prie interneto DSL galimybės Lietuvoje.

Ištrauka

Internetas yra labai svarbus mūsų gyvenime, todėl apie jį yra parašyta nemažai knygų. Knygose dažniausiai išdėstyta teorinė medžiaga, kaip naudotis internetu koks jis naudingas ir pan. Tačiau prisijungimo būdai yra aprašinėjami rečiau.
Darbe didesnis dėmesys skiriamas pačiam prisijungimo procesui, o ne interneto liaupsėms. Trumpai apibudinami įvairūs interneto prisijungimo būdai, tačiau didžiausias dėmesys yra skiriamas interneto prisijungimui DSL.
Referate nagrinėjama, kas tai yra DSL, nes daugumai turbūt šis trumpinys yra nežinomas. Be to išsiaiškinta, kaip veikia internetas prijungtas DSL ir kokiu greičiu. Bei aiškiai išdėstoma, ko reikia, kad eilinis būsimas vartotojas galėtų namuose prisijungti prie interneto DSL.
Turbūt įdomiausi darbo dalis yra paskutiniame skyrelyje, kur nurodyta, kokios Lietuvoje galimybės pasijungti internetą DSL. Čia lyginami pagrindinių kompanijų teikiančių šias paslaugas įkainiai bei išrenkama pigiausias ir greičiausias interneto paslaugas teikianti bendrovė.

Internetas, internetas, internetas... Šį žodį šiuolaikiniame gyvenime girdime turbūt kasdien ir visi, pradedant darželinuku ir baigiant senuku gerai žinome jo reikšmę. Daugeliui žmonių internetas tapo įprasta kasdieninio gyvenimo dalimi, todėl nesunku apibudinti kas tai yra. Vieniems tai yra vieta reklamai, naujų verslo kontaktų užmezgimui ir plėtojimui, vieta verslui ir prekybai. Kiti jį apibūdina kaip pasaulinį kompiuterių tinklą. Taip pat teigia, jog tai bendravimo ir ryšio priemonė. Bei nurodo, jog tai tarsi milžiniška biblioteka, kurioje keli milijardai įvairiausių dokumentų. Internetas yra suprantamas kaip tarptautinė, viešai prieinama tarpusavyje sujungtų kompiuterių visuma. Nė vienas iš anksčiau pateiktų apibrėžimų nėra klaidingas, tai tik įvairių žmonių, kurie naudojasi internetu supratimas apie jį. Tačiau tiksliau internetas yra nusakomas taip:
Internetas - tai pasaulinis kompiuterių tinklas, numegztas iš sukabintų ir besišnekančių vienas su kitu kompiuterių. Atskiri iki kelių kilometrų nutolę kompiuteriai yra jungiami į vietinius tinklus, vietiniai tinklai įvairiomis ryšio priemonėmis jungiami tarpusavyje. Taip kuriamas tarptautinis kompiuterių tinklas - internetas. Vartotojų požiūriu internetas visų pirma reiškia pasaulinį tinklą (WWW - World Wide Web), elektroninio pašto, IRC ir naujienų grupių paslaugas teikiamas Internete. Populiariausios Interneto paslaugos:
žiniatinklis (WWW, Web); pasaulinis voratinklis pasirodė 1962 metais ir labai greitai tapo populiariausia "Interneto" dalimi. Vorantinklyje gali matyti paveiksliukus, girdėti garsus ir pan.
elektroninis paštas (E-mail); Tai seniausia "Interneto" dalis. Pirmasis elektroninio pašto laiškas kompiuteriu buvo pasiųstas 1970 – ųjų pradžioje iš Kalifornijos universiteto Los Andžele.
Konferencijos (Usenet); šios naujienų grupės sudaro milžiniškos elektroninės skelbimų lentos dalį. Žinutes tūkstančiais temų gali skaityti ir siųsti viso pasaulio žmonės.
pokalbiai internete (IRC, ICQ, NetMeeting); tapo labai populiari "Interneto" paslauga. Paplepėjimo kambariai panašūs į susitiko sales, kur gali susitikti ir pasišnekėti būrys žmonių. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-11-25
DalykasInterneto referatas
KategorijaInformatika >  Internetas
TipasReferatai
Apimtis12 puslapių 
Literatūros šaltiniai18
Dydis27.88 KB
AutoriusInga
Viso autoriaus darbų8 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas4
Švietimo institucijaŠiaulių Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Prisijungimas prie interneto DSL [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 12 puslapių 
  • Šiaulių Universitetas / 4 Klasė/kursas
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą