Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Informatika>Internetas>Internetas. Įsijungimo į internetą būdai

Internetas. Įsijungimo į internetą būdai

  
 
 
123456789101112
Aprašymas

Įvadas. Internetas. Kas yra internetas? Trumpa interneto atsiradimo istorija. Pagrindinės interneto teikiamos paslaugos. Interneto vartotojai. Interneto adresai ir vardai. Prisijungimas prie interneto. Reikalinga techninė programinė įranga kompiuterio prijungimui prie interneto. Prisijungimo būdai. Kas yra ISDN? Modemas. Prisijungimo problemos. Mobilusis internetas kompiuteriu ir telefonu. Internetas Lietuvoje. Išvados.

Ištrauka

Naujoji visuomenė, kuri dabar pakeičia buvusią industrinę išsivysčiusiose šalyse ir kuri dažnai vadinama informacine arba vėlyvąja moderniąja visuomene, yra labai dinamiška, nuolat kintanti. Todėl norint joje gyventi saugiai ir patogiai, būtina mokėti naudotis tokiomis naujausiomis informacijos kaupimo ir perdavimo technologijomis kaip internetas. Internetas – tai tinklas, atveriantis naujas informacines galimybes: nuo dainų tekstų iki rimtų mokslinių straipsnių, nuo grožinės literatūros iki naujausių pasaulio spaudos naujienų. Todėl ir pasirinkau nagrinėti šią temą.
Mano darbo tikslas yra informuoti apie tai, kas yra internetas ir kokie yra įsijungimo būdai į jį (pateiksiu bent keletą). Taip pat nagrinėsiu tokius klausimus, kaip kokias galimybes suteikia internetas, kokios gali būti prisijungimo prie interneto problemos, įvardysiu pagrindines pasaulinio kompiuterių tinklo tiekiamas paslaugas.
Užsibrėžti uždaviniai – išsiaiškinti, kas yra internetas, kokios yra jo teikiamos galimybės, sudaryti sąrašą jo teikiamų paslaugų, aprašyti mobilias interneto paslaugas.
Vis gi norėčiau pradėti nuo interneto sąvokos.
1. Internetas
1.1. Kas yra internetas?
Žodis "internetas" apibrėžia globalią informacijos sistemą, kuri:
1. logiškai susieta IP protokolu ar jo patobulinimais nusakyta vieninga adresų erdvė;
2. palaiko ryšį TCP/IP komplektu, jo išplėtimais ar kitais IP suderinamais protokolais;
3. aprūpina, naudoja arba įgalina viešai ar asmeniškai pasiekti paslaugas, veikiančias aukščiau aprašytų principų pagrindu.
Internetas (angl. internet) – pasaulinis kompiuterių tinklas, jungiantis visuotinius ir vietinius kompiuterių tinklus.
Internetas – pasaulio kompiuterių tinklų sistema, kurioje yra didžiulis duomenų, programų, dokumentų ir kitokios informacijos kiekis ir kuri leidžia kompiuterį naudoti tos informacijos paieškai bei tiesiogiai bendrauti su bet kuriuo to tinklo vartotoju. Tai, ko gero, visas pasaulio šalis apimantis kompiuterių tinklas, jungiantis daugybę nacionalinių ir transnacionalinių bendrosios paskirties ir komercinių tinklų.
Internetas - pasaulio kompiuterinių tinklų sistema, kurios žinioje yra didžiulės duomenų ir kitokios informacijos kiekis, ir kuri leidžia asmeninį kompiuterį naudoti tos informacijos paieškai, tiesiogiai bendrauti su daugybe šio milžiniško tinklo vartotojų.
Pateiktos sąvokos šiek tiek skiriasi savo apimtimi, išreiškimo būdu, tačiau iš esmės nusako tą pačią interneto funkciją – informacijos tiekimas. Internete yra kompiuterių, kurie pateiks naujausią oro prognozę ar padės surasti atokiausią žemės kampelį nuolat atnaujinamame žemėlapyje iš palydovo, papasakos apie žemės drebėjimų aktyvumą ar padės išsirinkti išskirtinę dovaną artimajam. Internete galite pakeliauti po pasaulio meno ir mokslo muziejus, aplankyti įvairius miestus ar pabendrauti su už tūkstančių kilometrų gyvenančiais giminaičiais ar draugais. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasInterneto referatas
KategorijaInformatika >  Internetas
TipasReferatai
Apimtis10 puslapių 
Literatūros šaltiniai5
Dydis25.54 KB
Autoriusrrimaa
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2008 m
Klasė/kursas1
Mokytojas/DėstytojasA. Achramenkienė
Švietimo institucijaKlaipėdos Universitetas
FakultetasSocialinių mokslų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Internetas. Isijungimo i interneta budai [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 10 puslapių 
  • Klaipėdos Universitetas / 1 Klasė/kursas
  • A. Achramenkienė
  • 2008 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą