Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Informatika>Programos>Kombinatorikos algoritmai: Optimalus karinių taikinių naikinimas

Kombinatorikos algoritmai: Optimalus karinių taikinių naikinimas

  
 
 
123456789
Aprašymas

Įžanga. Uždavinio sąlyga. Algoritmo teoriniai pagrindai. Realizavimo pavyzdys. Išvados.

Ištrauka

Didelė klasė tinklo uždavinių yra skirta didelių projektų planavimui ir jų tvarkaraščių sudarymui. Tokių projektų pavyzdžiais gali būti plentų statyba, naujo produkto kūrimas ir paruošimas gamybai, naujos kompiuterinės sistemos instaliavimas ir derinimas, kosminiai projektai ir taip toliau. Šitie tinklinio optimizavimo uždaviniai buvo tarp pirmųjų teisingai išspręstų. Tinklo srautų modeliai yra iki šiol plačiai naudojami įvairiose pramonės šakose. Jie leidžia nuspręsti, kur, kada ir kokius resursus reikia paskirti, siekiant didžiausio efektyvumo.

Mano sprendžiamas uždavinys – "Optimalus karinių taikinių naikinimas" ("Optimal Destruction of Military Targets"). Tai maksimalaus svorio problemos uždavinys. Kiekvienas taikinys, bei jį ginantis objektas turi svorį. Reikia rasti taikinio ir jį ginančių apsauginių sluoksnių maksimalų svorį.
Karo vadas nustatė karinių taikinių rinkinį S, kuriuos nori sunaikinti. Šie taikiniai yra stipriai ginami keturių gynybos linijų. Pirma gynybos linija susideda iš priekinių oro gynybos punktų (FADS), antra susideda iš žemė-oras raketų (BSAM), trečia iš desantinių gaudomųjų naikintuvų (AI) ir ketvirta iš paskutinių žemė-oras raketų (TSAM). Kiekvienas karinis taikinys yra saugomas kelių, bet nebūtinai visų gynybos linijų. Be to, gynybos punktas gali saugoti kitus gynybos punktus, esančius žemesniuose lygiuose. Pažymėkime D(i) aibę gynybos punktų, kurie gina i–tąjį taikinį ar kitus gynybos punktus. Karo vadas žino, kad tikimybė raketoms praeiti visus gynybos punktus ir pasiekti karinius taikinius yra labai maža. Be to jis supranta, kad norint sunaikinti taikinį, pirma reikia sunaikinti visus gynybos punktus, kurie tą taikinį saugo. Sunaikinimas i–tojo taikinio ar gynybos punkto turi karinių privalumų ir praradimų. Pažymėkime wi = kariniai privalumai – praradimai, kuris yra reikšmė sunaikinamo taikinio ar gynybos punkto. Karo vadas nori rasti rinkinį taikinių ir gynybos punktų su didžiausia įmanoma bendra reikšme. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-10-05
DalykasProgramų kursinis darbas
KategorijaInformatika >  Programos
TipasKursiniai darbai
Apimtis7 puslapiai 
Literatūros šaltiniai3
Dydis129.14 KB
Autoriuszorgi
Viso autoriaus darbų10 darbų
Metai2004 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/Dėstytojasprof. R. Baušys
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
FakultetasFundamentinių mokslų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Optimalus kariniu taikiniu naikinimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 7 puslapiai 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • prof. R. Baušys
  • 2004 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą