Išplėstinė paieška
 
 
 

Laivininkystė (49 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Laivininkystė (3)

  PowerPoint pristatymas. Laivybos raida. Laivybos paskirtis. Laivybos paskirtis (3). Laivų tipai. Krovininių laivų tipai. Krovininių laivų tipai (4). Keleivinių laivų tipai.Darbas iliustruotas paveikslėliais (7).
  Laivininkystė, pristatymas(10 skaidrių)
  2010-09-15
 • Laivo įgulos paruošimas ypatingoms sąlygoms

  Laivo įgulos paruošimas ypatingoms sąlygoms. Laivo aliarmai. Aliarmų tvarkaraštis. Solas-74 rekomendacijos aliarmų atvejais. Įvadas. Bendros priemonės. Organizavimo pagrindai. Laivo aliarmo tvarkaraštis ir aliarmai. Pirminiai veiksmai paskelbus pavojų. Kova su gaisru. Žmogaus iš vandens gelbėjimas. Apsauga nuo masinio naikinimo ginklų. Laivo palikimas. Piratų užpuolimo grėsmė. Struktūrinė aliarmų tvarkaraščio schema. Kajutinė kortelė. Pavyzdinis laivo vadų avarinės knygutės/bukleto turinys. Tipinis avarinio aplanko turinio sąrašas. Išvados.
  Laivininkystė, referatas(14 puslapių)
  2006-05-15
 • Laivo krovos plano sudarymas ir jo stovumo įvertinimas: didysis žvejybinis traleris–šaldytuvas "Vytautas Montvila"

  Laivo duomenys. Atvejai ir skaičiavimai. Laivo krovos plano sudarymas ir jo stovumo įvertinimas.
  Laivininkystė, kursinis darbas(10 puslapių)
  2006-03-29
 • Laivo nuoma

  Laivo nuoma pagal sutartį "Bareboat charter". Įvadas. Tikslas išnagrinėti laivo nuomos procesą pagal "bareboat charter" sutartį. Laivo nuomos samprata. "Bareboat-charter" dokumentacija. Sutarčių pagal "bareboat-charter" komercines sąlygas esmė. Laivo nuoma pagal "bareboat charter". Krovinio aprašymas. Laivo tipas. Laivo išlaidos. Eksploatacinės išlaidos. Uosto rinkliavos. Išvados. Išnašos.
  Laivininkystė, referatas(11 puslapių)
  2008-05-07
 • Laivo nuplaukimas-nutempimas nuo seklumos

  Laivo nuplaukimo-nutempimo nuo seklumos budai. Laivo įgulos veiksmai užplaukus ant seklumos. Savarankiškas laivo nuplaukimas-nutempimas nuo seklumos. Jėgos, veikiančios laivo korpusą, jam esant ant seklumos. Laivo nuvilkimas nuo seklumos su kitų laivų pagalba. Apskaičiavimai nuimant laivą nuo seklumos. Skyriaus pilnumo koeficientas. "Antverpen" uostas ir jo aprašymas. Skaičiavimas.
  Laivininkystė, namų darbas(23 puslapiai)
  2010-05-24
 • Laivo pagalbiniai mechanizmai

  Stūmoklinių siurblių panaudojimo sritis, konstrukcija, veikimo principas. Stūmokliniai siurbliai pagal pavaros tipą būna: Stūmoklinių siurblių detalių konstrukcija. Uždavinys: Paskaičiuoti krumpliaratinio siurblio sekundinį našumą. Paskaičiuoti pavaros variklio galingumą, būgno diametrą ir ilgį, vijų skaičių ant būgno, tralavimo lyno darbinį ilgį ant būgno.
  Laivininkystė, uždavinys(6 puslapiai)
  2008-10-09
 • Laivo stovumas ir jo įvertinimas

  Kursinio projekto "Laivo stovumas ir jo įvertinimas" skaičiavimo eiga. Laivo vandentalpos ir svorio centro koordinačių skaičiavimas.
  Laivininkystė, kursinis darbas(7 puslapiai)
  2006-10-30
 • Laivo teorija

  Laivo plūdrumo ir stovumo įvertinimas. Vandens pasipriešinimas laivo judėjimui. Pradinių sraigto parametrų skaičiavimas ir patikrinimas. Optimalaus sraigto charakteristikos. Hidrodinaminės sraigto charakteristikos. Sraigto kavitacijos tikrinimas. Propulsinio komplekso įvertinimas.
  Laivininkystė, referatas(20 puslapių)
  2005-06-14
 • Laivo valdymas

  Laivo cirkuliacijos elementų skaičiavimas kai vairo plunksna pasukta 15 ir 30 laipsnių. Inercinio ir aktyvaus stabdymo charakteristikos. Laivo cirkuliacijos elementų skaičiavimas slenkstiniame režime. Laivo judėjimas atgal esant vėjui. Minimalaus laivo valdomumo greitis stabdant. Laivo užimamos juostos plotis. Manevrai žmogus už borto. Būtinas minimalaus vilkiko galingumas. Švartavimosi schemos. Laivų plaukimas tarp ledų. Krovinių perkrovimas ir žmonių persodinimas atviroje jūroje. Laivų plaukiojimas audros metu. Laivų vilkimas. Laivų nuplaukimas nutraukimas nuo seklumos.
  Laivininkystė, kursinis darbas(51 puslapis)
  2005-06-14
 • Laivo vilkimo ir locmanavimo teisinis reglamentavimas

  Įvadas. Tikslas yra supažindinti su vilkimo ir locmanavimo teisiniais reglamentavimais. Laivo vilkimas ir jo teisinis reglamentavimas. Laivo vilkimo būdai. Buksyravimo jūra sutarties sudarymas. Buksyravimo sutartis. Vilkikų paslaugų teikimo Klaipėdos valstybiniame jūrų uoste taisyklės. Laivų vilkimas ir paslaugų teikimas. Atsakomybė ir ginčų sprendimas. Locmanavimo teisinis reglamentavimas. Locmanų veikla ir atsakomybė už padarytą žalą. Locavimo rūšys ir uosto locmanai. Išvados.
  Laivininkystė, referatas(12 puslapių)
  2009-12-14
 • Laivų atliekos

  Įvadas. Laivų atliekos. Įrenginiai. Buferinės talpyklos. Darbo flotaciniuose įrenginiuose tvarka.
  Laivininkystė, referatas(5 puslapiai)
  2007-05-17
 • Laivų draudimas ir teisinis krovinių valdymas

  Laivų draudimas. Draudimo sutarties sudarymas. Teisinis krovinių valdymas.
  Laivininkystė, referatas(6 puslapiai)
  2007-01-11
 • Laivų jėgainės

  Įvadas. Laivų jėgainių tipai. Laivų jėgainės su dyzeliniu varikliu. Laivų jėgainės su dujų turbinomis. Laivų jėgainės su garo turbinomis. Laivo jėgainės su elektros varikliais. Laivo jėgainės su elektros varikliais bruožai ir apibendrinimas. Elektros energijos srautas ir veikimo principas. Laivo jėgainių su elektros varikliais tipai. Ekologija ir ekonomija. Ekologija. Ekonomija. Perspektyva ir naujos idėjos. Elektros energijos gavimas. Varytuvų konsepscija. LNG tanklaivių perspektyva. Išvados.
  Laivininkystė, referatas(23 puslapiai)
  2011-03-15
 • Laivų klasifikacija ir tipai

  Laivų klasifikacija. Civilinių laivų klasifikacija pagal paskirtį. Laivų tipai. Laivų schemos (3 psl.).
  Laivininkystė, namų darbas(14 puslapių)
  2008-11-05
 • Laivų sistemos

  Įvadas. Įmonės pagrindiniai tikslai siekiant krovinių srautų valdymo efektyvumo. Uosto krovos darbų rinka. Galimos krovinių srauto pokyčių rizikos ir jų valdymo galimybės. Vidinės bendrovės rizikos, galinčios įtakoti krovinių srautą ir jų valdymas. Klasko pateikimo kokybė ir jos valdymas. Uostų-konkurentų įtaka krovinių srautui. Išvados.
  Laivininkystė, kursinis darbas(14 puslapių)
  2006-01-11
 • Laivų statyboje naudojamos medžiagos

  Įvadas. Metalai ir jų charakteristika. Juodieji metalai ir jų panaudojimas laivų statyboje. Plienas, jo rūšys ir panaudojimas. Ketus, jo klasifikacija ir panaudojimas. Spalvotieji metalai ir jų panaudojimas laivų statyboje. Varis ir jo lydiniai. Aliuminis ir jo lydiniai. Magnis ir jo lydiniai. Titanas ir jo lydiniai. Nikelis, alavas, cinkas, jų savybės ir panaudojimas. Nemetalinės medžiagos ir jų panaudojimas laivų statyboje. Mediena ir jos panaudojimas. Plastmasė ir jos panaudojimas. Guma ir jos panaudojimas. Stiklas ir jo panaudojimas. Stiklo pluoštu armuotas poliesteris, jo panaudojimas. Išvados.
  Laivininkystė, referatas(14 puslapių)
  2010-11-16
 • Laivų vidaus degimo variklių remontas

  Laboratorinis darbas: Cilindro įvores defektavimas. Darbo tikslas: Išmokti praktiškai atlikti cilindro įvorės apmatavimus ir nustatyti jos techninę būklę. Naudojami prietaisai. Techninės sąlygos. Darbo eiga. Išvados. Laboratorinis darbas: Stūmoklio geometrijos patikrinimas. Darbo tikslas: Išmokti praktiškai patikrinti vidaus degimo variklių detalių geometriją. Priemonės. Techninės sąlygos. Darbo eiga. Laboratorinis darbas: Indėklo atramos lygiagretumo išėmos plokštumai patikrinimas. Priemonės. Techninės sąlygos. Darbo atlikimo tvarka. Išvados.
  Laivininkystė, laboratorinis darbas(7 puslapiai)
  2008-10-10
 • Laivų vidaus degimo variklių remontas

  Detalių atnaujinimas galvanostezijos būdu. Metalizacija išpurškimo būdu. Klasifikacinių Bendrovių priežiūra laivo remonto metu. Klasifikacinė bendrovė atlieka šias funkcijas Pagrindiniai VDV cilindro galvučių defektai, remontas ir bandymai. Deidvudo įvorių defektai, išdilimai ir remontas Stūmoklinių siurblių remonto darbai. Krovininių įrengimų pagrindiniai defektai, remontas ir bandymai.
  Laivininkystė, namų darbas(12 puslapių)
  2008-10-31
 • Linijinė laivyba

  Uostas ir laivas linijinėje laivyboje. Laivo ir terminalo parinkimas pakrovimo ir iškrovimo atžvilgiu. Laivo ir terminalo eksploatavimo išlaidų mažinimas linijinėje laivyboje. Uostas ir linijinė laivyba. Laivybos linijų kūrimas, jų poveikis esančioms bei ryšis su transporto koridoriais.
  Laivininkystė, referatas(6 puslapiai)
  2006-02-23
 • Navigacija

  Laivo plaukiojimo maršrutas. Motorlaivis "Leonid Maksimov". Meteorologinė plaukiojimo rajono apžvalga. Baltijos jūra. Baltijos jūros sąsiauriai. Reikalingų jūrlapių ir leidinių sąrašas. Plaukiojimui reikalingų locijų bei kitų knygų sąrašas. Korektūros formų aprašymas. Išėjimo uosto aprašymas. Tallinn. Port description. Navigation. Berths and cargo. Laivo plaukimo pirminių kursų apskaičiavimas. Matymo zonoje švyturių ir kitų orientyrų žiburių lentelė. Paskirties uostas. Copenhagen. Išankstinis laivo kelio skaičiavimas. Grafinis laivo kelio skaičiavimas. Išankstinio laivo kelio skaičiavimo lentelė. Grafinio kelio skaičiavimo tikslumas. Saugaus plaukimo užtikrinimas. Saugumo užtikrinimas plaukiant siaurumuose. Saugumo užtikrinimas darant posūkius siaurumuose. Laivo vietos nustatymo būdai. Nustatytos laivo vietos analizė įskaitant galimas prietaisų ir stebėtojo klaidas. Išvada. Darbas iliustruotas brėžiniais, diagramomis, paveikslėliais.
  Laivininkystė, kursinis darbas(57 puslapiai)
  2007-05-31
 • Puslapiai:
 • 1
 • 2
 • 3
Puslapyje rodyti po