Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Religija>Islamas>Islamo referatai

Islamo referatai (18 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Arabų religija ir gyvenimas

  Kas yra islamas? Islamo principai. Pranašas Muhamedas. Koranas. Ramadanas. Musulmonų visuomenė. Islamas Lietuvoje ir pasaulyje.
  Islamas, referatas(10 puslapių)
  2005-10-17
 • Islamas

  Islamas. Šv. Koranas. Islamas Lietuvoje. Islamiškos šventės. Musulmonų skaičius visose islamiškose šalyse (lentelė). Žmogaus gyvenimo tikslas. Gyvenimas šiame pasaulyje. Kalifų pamokymai.
  Islamas, referatas(13 puslapių)
  2005-05-16
 • Islamas (10)

  Kas yra islamas? Penki islamo principai. Musulmonų tikėjimas. Tikėjimas Alachu. Tikėjimas angelais. Tikėjimas šventomis knygomis. Tikėjimas pranašais. Tikėjimas paskutiniuoju teismu ir pomirtiniu gyvenimu. Tikėjimas lemtimi. Džihadas. Šariatas. Baudžiamosios teisės ypatumai. Nuodėmės. Kaip tapti musulmonu? Moters teisė islame. Santuoka ir šeima. Išsituokusios moterys nenuvertinamos. Moteris be šeimos tarsi išnyksta. Mišrios santuokos – taikiam islamo plitimui. Kūnas turi religinę funkciją. Islame nėra kūno grožio kulto. Skrodimas ir kremavimas - draudžiami.
  Islamas, referatas(24 puslapiai)
  2006-08-29
 • Islamas (11)

  Įvadas. Dėstomoji dalis. Islamo paplitimas. Musulmonų gyvenimo būdo ypatumai. Mečėtės. Švenčiausia Mekos šventovė. Mauriškoji Kordoba.
  Islamas, referatas(11 puslapių)
  2006-09-26
 • Islamas (16)

  Įvadas. Islamas. Islamo principai. Šahada (liudijimas). Zakat (išmalda). Saum arba siyam (pasninkavimas). Hadž (piligrimystė. Pagrindinės tikėjimo dogmos. Šv. Koranas. Moterų padėtis islame. Islamas ir poligamija. Išvados.
  Islamas, referatas(8 puslapiai)
  2007-03-28
 • Islamas (2)

  Kas yra islamas? Penki islamo principai: Liudijimas, Malda, Išmalda, Pasninkavimas, Piligrimystė. Musulmonų tikėjimas: Tikėjimas Alachu, Tikėjimas angelais. Tikėjimas šventomis knygomis, Tikėjimas pranašais, Tikėjimas paskutiniuoju teismu ir pomirtiniu gyvenimu, Tikėjimas lemtimi. Džihadas. Šariatas. Baudžiamosios teisės ypatumai. Nuodėmės. Kaip tapti musulmonu. Moters teisė islame. Santuoka ir šeima. Išsituokusios moterys nenuvertinamos. Moteris be šeimos tarsi išnyksta. Mišrios santuokos – taikiam islamo plitimui. Kūnas turi religinę funkciją. Islame nėra kūno grožio kulto. Skrodimas ir kremavimas - draudžiami.
  Islamas, referatas(19 puslapių)
  2005-05-18
 • Islamas (3)

  Islamas. Islamas Lietuvoje. Pagrindinės tikėjimo dogmos. Šiitai ir sunitai. Islamo principai. Šventasis Koranas. Islamiškų švenčių sąrašas. Musulmonų moterų teisės. Žmogaus gyvenimo tikslas. Darbas iliustruotas nuotraukomis, lentelėmis.
  Islamas, referatas(11 puslapių)
  2005-06-03
 • Islamas (4)

  Islamas. Penki islamo principai. Pagrindinės tikėjimo dogmos. Koranas. Pranašas Mahometas. Sunitai ir Šiitai. Šariah: Dievo įstatymas. Dabartiniai musulmonų ir krikščionių santykiai. Musulmonų mažumos Varuose bei krikščionių mažumos musulmonų šalyse. Islamas Lietuvoje. Dabartinė situacija.
  Islamas, referatas(12 puslapių)
  2005-09-26
 • Islamas (6)

  Apie islamą. Koranas ir Muhamedas apie moteris. Santuoka – socialinis kontraktas. Išsituokusios moterys nenuvertinamos. Moteris be šeimos tarsi išnyksta. Mišrios santuokos – taikiam islamo plitimui. Musulmoniškų kultūrų savitumai.
  Islamas, referatas(6 puslapiai)
  2006-01-10
 • Islamas (7)

  Įvadas. Muhammedas. Koranas. Mečetė. Tradicijos. Liaudies pamaldumas ir šventųjų garbinimas. Teisynas.
  Islamas, referatas(8 puslapiai)
  2006-03-29
 • Islamas (8)

  Islamo augimas. Muhamedo asmeninis gyvenimas. Muhamedas - pranašas. Šv. Koranas. Penki islamo principai. Moterų padėtis islame.
  Islamas, referatas(11 puslapių)
  2006-03-29
 • Islamas (9)

  Kas yra Islamas? Islamas ir poligamija. Moterų padėtis islame. Islamas ir kiauliena.
  Islamas, referatas(12 puslapių)
  2006-05-02
 • Islamo įtaka šiuolaikiniame pasaulyje

  Įvadas. Terorizmas ir islamas. Kontroversija atskleidžia kovą už islamo sielą. Islamas kaip taikos kelias. Rugsėjo 11-oji kaip islamas. Interpretuojant džihadą. Neramumai Palestinoje. Permąstant islamą. Kova už išlikimą. Islamas, subjaurotas politikos. Teroristiniai išpuoliai - nepateisinami. Islamas - ne "blogio religija". Kur yra terorizmo šaknys?
  Islamas, referatas(9 puslapiai)
  2006-10-31
 • Islamo kultūra. Moterų padėtis islamo visuomenėje

  Islamo paplitimas pasaulyje. Islamo atsiradimo istorija. Svarbiausi islamo bruožai. Penkios musulmono priedermės. Didžiosios nuodėmės. Moterų padėtis islamo visuomenėje. Moterų drabužiai. Išvados.
  Islamas, referatas(7 puslapiai)
  2006-10-25
 • Islamo religija

  Įvadas. Kas yra islamas? Šventasis Koranas. Pagrindinės tikėjimo dogmos. Penki islamo principai. Šahada. Salat. Zahat. Saum arba Siyam. Hadž. Islamas – ne "blogio religija". Mečetės iš viso pasaulio. Pasninko laikotarpis. Islamas Lietuvoje. Išvados.
  Islamas, referatas(13 puslapių)
  2006-01-24
 • Moters padėtis islame

  Įvadas. Moteris islame. Šeima islame. Moterų drabužiai. Išvados.
  Islamas, referatas(7 puslapiai)
  2006-11-13
 • Pasaulio religijos: islamas

  Kas yra islamas? Islamo apibrėžimas. Islamo kilmė. Islamo paplitimas. Islamo atšakos. Sunitai ir šiitai. Kitos atšakos. Islamo esmė. Islamo principai. Islamo dogmos. Islamo dievas ir pranašas. Į ką tiki musulmonai? Pranašas Mahometas. Šv. Knyga - Koranas. Šv. Koranas. Šv. Koranas ir Šv. Biblija. Islamo požiūris. požiūris į senus žmones. Požiūris į mirtį. Požiūris į kitus tikėjimus. Požiūris į maistą. Požiūris į moterį. Požiūris į šeimą. Požiūris į santuoką. Požiūris į skyrybas. Islamas ir terorizmas.
  Islamas, referatas(10 puslapių)
  2008-12-04
 • Penkios islamo tiesos

  Įvadas. Šahada (liudijimas). Salat (malda). Zakat (išmalda). Saum (pasninkavimas). Hadž (piligrimystė). Džihad (šventasis karas).
  Islamas, referatas(5 puslapiai)
  2006-04-19