Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Religija>Islamas>Islamo pristatymai

Islamo pristatymai (6 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Islamas (13)

  PowerPoint pristatymas. Islamo simbolis. Islamo šv. Raštas - Koranas. Tikėjimo pradininkas Muhamedas. Tikėjimo išpažinimas - šahada. Maldos namai - mečetė. Ramadanas – maldos ir atgailos mėnuo. Musulmonų piligrimai. Chadžas – leistis į kelionę su tikslu.
  Islamas, pristatymas(7 skaidrės)
  2006-11-13
 • Islamas (14)

  PowerPoint pristatymas. Kas yra islamas? Islamo istorija. Penki islamo principai. Islamas. Dievas. Koranas. Muhamedas. Šv. Dvasia. Islamo simbolis. Islamiškų švenčių sąrašas.
  Islamas, pristatymas(10 skaidrių)
  2007-01-15
 • Islamas (15)

  PowerPoint pristatymas "Kas yra islamas?". Pagrindinės tikėjimo dogmos. Islamo principai. Koranas. Garbinimas ir malda islame. Šariatas. Atšakos. Medina.
  Islamas, pristatymas(17 skaidrių)
  2007-03-20
 • Islamas (17)

  PowerPoint pristatymas. Kas yra Islamas ir kas yra Musulmonai? Į ką tiki Musulmonai? "Penki Islamo pamatai" yra Musulmono gyvenimo pagrindas. Islamo pradžia ir kaip Mohamedas tapo pranašu? Kas yra Mahomedas? Kas yra Koranas? Musulmonų šventi namai. Kodėl šeima musulmonams yra tokia svarbi? Kaip musulmonai žiūri į pagyvenusius žmones, mirtį ir pomirtinį gyvenimą? Moterų padėtis Islame. Kodėl Islamas draudžia kiaulieną? Islamo šventės. Islamas Lietuvoje.
  Islamas, pristatymas(11 skaidrių)
  2007-05-04
 • Islamas (18)

  PowerPoint pristatymas. Islamas. Svarbiausi islamo simboliai. Koranas. Mečetė. Mečetės. Musulmonės drabužiai. Musulmonės. Islamas Lietuvoje (2). Paplitimas (3). Musulmonų tikėjimas. Islamiški posakiai. Islamo principai. Šahada (Liudijimas). Salat (Malda). Zakat (Išmalda). Saum (Pasnikavimas). Hadž (Piligrimystė). Meka (2). Vardan Allah Maloningojo, Gailestingojo (2). Allah stebuklai gamtoje. Darbas iliustruotas paveikslėliais.
  Islamas, pristatymas(25 skaidrės)
  2009-01-19
 • Islamas. Musulmonų malda

  PowerPoint pristatymas. Dievas. Malda. Apsiprausimas. Malda. Susikaupimas. Būtina prisiminti mirtį. Korano eilučių apmąstymas. Aiškus Korano skaitymas. Atsakas. Atleidimas. Nusilenkimas. Judesiai. Miradž. Bendra malda. Malda turi didelę reikšmę.
  Islamas, pristatymas(29 skaidrės)
  2006-11-13