Išplėstinė paieška
 
 
 

Islamas (30 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Islamas. Musulmonų malda

  PowerPoint pristatymas. Dievas. Malda. Apsiprausimas. Malda. Susikaupimas. Būtina prisiminti mirtį. Korano eilučių apmąstymas. Aiškus Korano skaitymas. Atsakas. Atleidimas. Nusilenkimas. Judesiai. Miradž. Bendra malda. Malda turi didelę reikšmę.
  Islamas, pristatymas(29 skaidrės)
  2006-11-13
 • Islamo įtaka šiuolaikiniame pasaulyje

  Įvadas. Terorizmas ir islamas. Kontroversija atskleidžia kovą už islamo sielą. Islamas kaip taikos kelias. Rugsėjo 11-oji kaip islamas. Interpretuojant džihadą. Neramumai Palestinoje. Permąstant islamą. Kova už išlikimą. Islamas, subjaurotas politikos. Teroristiniai išpuoliai - nepateisinami. Islamas - ne "blogio religija". Kur yra terorizmo šaknys?
  Islamas, referatas(9 puslapiai)
  2006-10-31
 • Islamo kultūra. Moterų padėtis islamo visuomenėje

  Islamo paplitimas pasaulyje. Islamo atsiradimo istorija. Svarbiausi islamo bruožai. Penkios musulmono priedermės. Didžiosios nuodėmės. Moterų padėtis islamo visuomenėje. Moterų drabužiai. Išvados.
  Islamas, referatas(7 puslapiai)
  2006-10-25
 • Islamo religija

  Įvadas. Kas yra islamas? Šventasis Koranas. Pagrindinės tikėjimo dogmos. Penki islamo principai. Šahada. Salat. Zahat. Saum arba Siyam. Hadž. Islamas – ne "blogio religija". Mečetės iš viso pasaulio. Pasninko laikotarpis. Islamas Lietuvoje. Išvados.
  Islamas, referatas(13 puslapių)
  2006-01-24
 • Islamo religija (2)

  Islamas. Koranas. Paklusimas Dievui. Bendra malda. Mieliausia pareiga – Dievo garbinimas. Į Meką. Islamo įstatymas. Dievo įsakymų takas. Įstatymo interpretavimas. Civilinė teisė. Vienovė ir skirtumai islame. Sunitai – bendruomenė pagal susitarimą. Šiitai – autoritetas ir vadovavimas.
  Islamas, rašinys(4 puslapiai)
  2007-09-30
 • Moters padėtis islame

  Įvadas. Moteris islame. Šeima islame. Moterų drabužiai. Išvados.
  Islamas, referatas(7 puslapiai)
  2006-11-13
 • Moters teisės ir privilegijos islame

  Įvadas. Tikslas: atskleisti moterų teises bei privilegijas islamiškose šalyse. Moteris - motina ir žmona. Talibų dekretas. Moters teisės. Musulmonių išsilavinimas. Jausmų raiška. Išvados.
  Islamas, namų darbas(6 puslapiai)
  2010-04-29
 • Pasaulio religijos: islamas

  Kas yra islamas? Islamo apibrėžimas. Islamo kilmė. Islamo paplitimas. Islamo atšakos. Sunitai ir šiitai. Kitos atšakos. Islamo esmė. Islamo principai. Islamo dogmos. Islamo dievas ir pranašas. Į ką tiki musulmonai? Pranašas Mahometas. Šv. Knyga - Koranas. Šv. Koranas. Šv. Koranas ir Šv. Biblija. Islamo požiūris. požiūris į senus žmones. Požiūris į mirtį. Požiūris į kitus tikėjimus. Požiūris į maistą. Požiūris į moterį. Požiūris į šeimą. Požiūris į santuoką. Požiūris į skyrybas. Islamas ir terorizmas.
  Islamas, referatas(10 puslapių)
  2008-12-04
 • Penkios islamo tiesos

  Įvadas. Šahada (liudijimas). Salat (malda). Zakat (išmalda). Saum (pasninkavimas). Hadž (piligrimystė). Džihad (šventasis karas).
  Islamas, referatas(5 puslapiai)
  2006-04-19
 • Šeimos institutas islame

  Įvadas. Islamo ištakos. Koranas, kaip islamo doktrina ir jo struktūra. Šeimos institutas korane. Santuoka tik tarp vyro ir moters(-ų). Draudimas tuoktis. Vyro valdžia santuokoje. Skyrybos. Išvados.
  Islamas, namų darbas(10 puslapių)
  2009-01-26
 • Puslapiai:
 • 1
 • 2
Puslapyje rodyti po