Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Referatai

Referatai (20793 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Besimokančios organizacijos aplinka

  Įvadas. Pokyčių organizacijoje koncepcija. Pokyčių samprata. Priežastys, įtakojančios organizacijos pokyčius. Pokyčių valdymo modeliai, teorijos ir metodai. Pokyčių valdymą besimokančioje organizacijoje. Besimokančios organizacijos samprata. Besimokančios organizacijos parametrai. Jų įtaka pokyčių valdymui. Išvados.
  Vadyba, referatas(17 puslapių)
  2007-01-23
 • Besiskiriančių ir išsiskyrusių šeimų vaikų problemos

  Įvadas. Skyrybų proceso etapai. Skyrybų poveikis skirtingo amžiaus vaikams. Skyrybų poveikis skirtingų lyčių vaikams. Negatyvių poskyrybinių tėvų santykių poveikis vaikui. Tėvų nenoro skirtis "dėl vaikų" neigiamos pasekmės. Laikotarpio po skyrybų svarba tolimesniame vaiko gyvenime. Išvados.
  Psichologija, referatas(18 puslapių)
  2006-03-03
 • Besiūlis tvirtinimas

  Besiūlis tvirtinimas. Susegimas kabėmis. Segimo-parinkimo sistema StitchLiner5500. Suklijavimas be siuvimo. Klijuojančios medžiagos – klijai. Kad suklijavimas būtų stipresnis, klijai turi tenkinti tokius reikalavimus. Priklausomai nuo knygrišyklinių klijų sudėties jie yra skirstomi į pagrindines grupes. Klijavimo mašinų pavyzdžiai. Siuvimas terminiais siūlais. Išvada. Darbas iliustruotas nuotraukomis.
  Kita, referatas(13 puslapių)
  2008-03-31
 • Besivystančių šalių ekonominės ir socialinės problemos

  Europos Sąjungos (ES) parama. Komercijos augimas. Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) prekybos deficitas kelia grėsmę. Ekonominė ir socialinė plėtra. Skurdas besivystančiose šalyse. Besivystančių šalių skurdo naikinimo būdai. Tūkstantmečio plėtros tikslai. Projektą teigiamai įvertino kitos svarbios pasaulinės organizacijos. Rinka laisvėja, o parama žemės ūkiui mažėja. Globalizacija. Pažanga ar kolonizacija. Socialinės investicijos ir jų paskirstymas. Finansinė rizika. Unesco regioninės švietimo programos. Išvados.
  Tarptautinė ekonomika, referatas(24 puslapiai)
  2005-06-06
 • Besivystančių šalių problemos pasaulio ekonomikoje

  Besivystančių šalių problemos pasaulio ekonomikoje. Nelygybė ir jos nustatymo būdai. Turtingos ir ekonomiškai atsilikusios šalys. Besivystančių šalių vystymosi ypatumai. Valstybės vaidmuo. Besivystančių šalių vystymosi keliai. Ekonomikos vystymas, naudojant pajamas iš pirminių produktų eksporto. Industrializacijos įtaka šalies vystymuisi. Skolinimasis ir vystymasis. Pagalba atsilikusioms šalims. Lietuvos ekonomikos vystymosi problemos.
  Makroekonomika, referatas(17 puslapių)
  2006-05-13
 • Besivystančių šalių problemos pasaulio ekonomikoje (3)

  Įvadas. Nelygybė ir jos nustatymo būdai. Šalių skirstymas pagal išsivystymo lygį. Besivystančių šalių ekonominės plėtros ypatumai. Valstybės vaidmuo. Besivystančių šalių ekonominės plėtros būdai. Pirminių produktų ekspotras. Industrializacija. Skolinimasis. Struktūriniai pertvarkymai. Pagalba besivystančioms šalims. Globalizacija. Išvados. Pagrindinių sąvokų žodynėlis.
  Makroekonomika, referatas(27 puslapiai)
  2007-03-16
 • Besivystančių šalių tarptautinė ekonominė politika

  Besivystančių šalių tarptautinė ekonominė politika. Honkongo atvejis. Įvadas. Honkongas ir Kinija. Laisvės indeksas. Lietuvos ir Honkongo santykiai. Pasaulio ir Honkongo santykiai. Gamyba Honkonge. Eksportas ir reeksportas. Importas. Investicijos Honkonge.
  Tarptautinė ekonomika, referatas(8 puslapiai)
  2007-12-06
 • Besivystančių šalių tarptautinė ekonominė politika: Taivano atvejis

  Įžanga. Turtingos ir ekonomiškai atsilikusios šalys. Besivystančių šalių ekonominio vystymosi ypatumai. Taivano istorija. Taivano tarptautinė prekyba. Besivystančios rinkos. Azija. Išvados. Išnašos.
  Tarptautinė ekonomika, referatas(16 puslapių)
  2008-05-06
 • Besivystančių šalių tarptautinė ekonominė politika. Honkongo atvejis

  Įvadas. Honkongas ir Kinija. Laisvės indeksas. Lietuvos ir Honkongo santykiai. Pasaulio ir Honkongo santykiai. Gamyba Honkonge. Eksportas ir reeksportas. Importas. Investicijos Honkonge.
  Tarptautinė ekonomika, referatas(8 puslapiai)
  2008-02-10
 • Bestuburiai vandens gyvūnai

  Vasarinis vėžiagyvis. Vėžiai putose su builiais. Sepija su garbanėlėmis. Itališkai pagaminti juodi ryžiai su sepijomis. Vertinga vasaros dovana. Omaras termidoras. Amerikos mėgstamiausi vėžiagyviai. Keptos ant grotelių Rozenbergo krevetės. Vertingos ir be perlų. Itališkai paruoštos midijos pomidorų padaže. Populiarūs ne tik tarp pamaldžiųjų piligrimų. Skrudinti Jokūbo moliuskai. Galvakojis moliuskas – kaip strėlė. Graikiškai įdaryti kalmarai. Skanėstas atostogų metu. Graikiškai pagamintas aštuonkojis vyne.
  Kulinarija, referatas(9 puslapiai)
  2006-02-28
 • Bestuburių zoologija. Pirmuonys (protozoa)

  Kūno sandara. Membrana. Citoplazma. Judėjimo organoidai. Pulsuojanti vakuolė. Virškinančios vakuolės. Branduolys. Gyvenimo ciklas. Paplitimas ir prisitaikymas. Klasifikacija. Kryžiažodis.
  Zoologija, referatas(19 puslapių)
  2007-01-18
 • Betono sudėties parinkimo principai

  Įvadas. Betono klasifikacija. Betono skirstymas pagal tankumą. Betono skirstymas pagal paskirtį. Betono gamybos procesas ir technologija. Bendrosios žinios apie betono ir jo mišinio struktūrą. Betono sudėties parinkimas. Išvados.
  Statyba, referatas(10 puslapių)
  2010-04-14
 • Bevielio ryšio technologija "Bluetooth"

  Įvadas. Bluetooth technologija. Bluetooth galimybės. Sisteminiai Bluetooth reikalavimai . Bluetooth perspektyvos. Įdomu... Bluetooth karvėms. Žaisliukai su Bluetooth. Virtuali klaviatūra su "bluetooth". Mobiliuoju telefonu bus galima valdyti robotą. Išvados.
  Internetas, referatas(11 puslapių)
  2006-10-29
 • Bevielio ryšio technologija "Bluetooth" (2)

  Įvadas. Istorija. Bluetooth charakteristika. Duomenų perdavimas. Bluetooth privalumai. Sujungimo nustatymai. Bazinė bluetooth sistemos architektūra. Radijo lygmuo. Radijo bangų kontrolės protokolas. Nukreipimo protokolas. l2cap protokolas. Tinklo kontrolės sąsaja. HCI tvarkyklės. Tinklo kontrolės sąsaja. Programinis lygmuo. Saugumo užtikrinimas. Išvados.
  Informatika, referatas(12 puslapių)
  2010-01-29
 • Bevielio tinklo saugumas WEP, WPA, kiti protokolai. Kokie trūkumai, atakos, įsibrovimo laikai

  Įvadas. Kodėl verta naudoti bevielį ryšį? Bevielio tinklo apsauga. Bevielio tinklo saugumo nustatymo reikalavimai. Saugumo protokolai. WEP protokolo veikimas. WEP protokolo trūkumai. WPA protokolas. Tinklo atakos. Atakų kategorijos. Pasyvios ir aktyvios atakos. Aktyvios atakos bevieliame tinkle. Jamming atakos. Kaip geriau sukurti saugų bevielį tinklą?
  Internetas, referatas(16 puslapių)
  2007-05-29
 • Bevielis internetas

  Įžanga. Kas tai yra bevielis internetas. Bevielio interneto patogumas. Kaip veikia. Kaip pradėti naudotis. Ką reikia turėti norint naudotis bevieliu internetu. Bevielis internetas WLAN. Bevielio ryšio tinklas WLAN. WIFI technologija. EDGE. Kaip tai veikia. EDGE, GPRS kortelė. Bevielio interneto zonos. Išvados ir siūlymai.
  Internetas, referatas(12 puslapių)
  2006-04-11
 • Bevielis internetas (3)

  Įžanga. Kas tai yra bevielis internetas. Bevielio interneto patogumas. Kaip veikia. Kaip pradėti naudotis. Ką reikia turėti norint naudotis bevieliu internetu. Bevielis internetas WLAN. Bevielio ryšio tinklas WLAN. WiFi technologija. Edge. Kaip tai veikia. Edge, GPRS kortelė. Bevielio interneto zonos. Išvados ir siūlymai.
  Internetas, referatas(12 puslapių)
  2007-03-09
 • Bevielis interneto ryšys

  Įvadas. Bevielio ryšio sistemos. Bevielio interneto privalumai. Bevielių tinklų taikymas. Bevielio tinklo pranašumai. Bevielio tinklo trūkumai. Bevielio tinklo apsauga. Bevielio tinklo tipai. Bevielio tinklo įrenginiai. WAP paslaugų spektras. WAP ir WWW palyginimas. Išvados.
  Internetas, referatas(13 puslapių)
  2006-04-12
 • Bevielis plačiajuostis ryšys: WiBro

  Įvadas. "WiMax" technologija. "WiBro" atsiradimas. "Wibro" technologija. "WiBro" ir "WiMax" suderinamumas. "WiBro" tinklo schema ir įranga. "Wibro" paslaugų paplitimas. "WiBro" Lietuvoje. Išvados. Išnašos.
  Elektronika, referatas(13 puslapių)
  2008-03-27
 • Bevielių sensorių taikomų žmogaus gyvybinių funkcijų stebėsenai tipų apžvalga

  Įvadas. Technologijos ir mokslas. Technologijų pritaikymai medicinoje. Sistemų maitinimas. MEMS. Kūno temperatūros sensorius. MEMS sensorių perspektyvos. Elektromagnetiniu lauku maitinamų sensorių projektai. Miniatiūrinis slėgio sensorius su pasyviu maitinimu. Elektromagnetiniu lauku maitinamo sensoriaus privalumai ir trūkumai. Mikromasyvai genetinei analizei. Išvados.
  Medicina, referatas(11 puslapių)
  2006-05-16
Puslapyje rodyti po