Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Referatai

Referatai (20793 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Bendrosios prielinksnių vartojimo klaidos (2)

  Įvadas. Sintaksės sąvoka. Bendrosios prielinksnių vartojimo klaidos. Išvados. Kalbos kultūros svarba.
  Gramatika, referatas(7 puslapiai)
  2006-12-12
 • Bendrosios vadybos funkcijos

  Įvadas. Bendrosios vadybos funkcijos. Planavimas. Organizavimas. Organizacijos struktūros samprata ir valdymo lygiai. Valdymas. Valdymo sprendimų priėmimo metodai. Kontrolė. Vadovavimas. Išvados.
  Vadyba, referatas(13 puslapių)
  2005-12-02
 • Bendrosios žemės ūkio politikos (BŽŪP) tikslai ir uždaviniai

  Įvadas. Bendrosios žemės ūkio politikos (BŽŪP) tikslai ir uždaviniai. Bendros – vieningos rinkos sukūrimas. Kainų ir rinkos reguliavimo politika. Kainų sistema. Rinkos reguliavimas. Biudžetas. Pajamos iš žemės ūkio. Europos sąjungos žemės ūkio politikos įtaka Lietuvos žemės ūkiui. Bendroji įtaka. Nacionalinė žemės ūkio ir kaimo plėtros 2000 - 2006 metams programa. Phare programa. Sapard programa. Išvados.
  Žemės ūkis, referatas(14 puslapių)
  2007-03-28
 • Bendrosios žinios apie pagrindines statybinių medžiagų fizikines savybes

  Statybinių medžiagų savybių klasifikacija. Fizikinės savybės ir savybės, apibūdinančios fizikinių procesų poveikį medžiagoms. Fizikinės savybės. Savybės, apibūdinančios fizikinius kius medžiagoms. Savybės, apibūdinančios vandens poveikį medžiagoms. Savybės, apibūdinančios šilumos poveikį medžiagoms. Savybės, apibūdinančios kitus fizikinius procesus.
  Statyba, referatas(15 puslapių)
  2009-04-17
 • Bendrovės etikos kodeksas: kompanija Shell

  Santykiai su vadovybe ir darbuotojais. Įsipareigojimai. Atsakomybė. Santykiai su vadovybe. Santykiai su darbuotojais. Vadovybės ir darbuotojų santykiai. Darbuotojų tarpusavio santykiai. Dalyvavimas priimant sprendimus. Interesų konfliktai. Veiklos įvertinimo formos. Skatinimas laikytis etiško elgesio standartų. Etiketo ir aprangos reikalavimai. Konfidenciali informacija. Informavimas. Dovanos, pramogos ir kyšininkavimas. Santykiai su vartotojais. Saugumas. Santykiai su valdžia. Santykiai su konkurentais. Veiklos principas. Įsipareigojimai. Santykiai su valdžia. Santykiai su visuomene ir viešieji santykiai. Spaudos konferencijos organizavimas, pristatant naują įmonės etikos kodeksą.
  Etika, referatas(15 puslapių)
  2006-04-27
 • Bendrovės etikos kodeksas: kompanija Shell (2)

  Įvadas. Trumpa Shell įmonės charakteristika. Shell įmonės etikos kodeksas. Įvadinis žodis. Įmonės vidaus santykiai ir požiūris į darbą. Santykiai su vadovybe ir darbuotojais. Dalyvavimas priimant sprendimus. Skatinimas laikytis etiško elgesio standartų. Veiklos įvertinimo formos. Įmonės veiklos reglamentavimas. Konfidencialumas. Informavimas. Interesų konfliktai. Etiketo ir aprangos reikalavimai. Dovanos. Įmonės išoriniai santykiai. Santykiai su kreditoriais, tiekėjais. Santykiai su konkurentais, tiekėjais. Santykiai su valdžia. Santykiai su visuomene ir viešieji santykiai. Saugumas. Spaudos konferencijos organizavimas, pristatant naują Shell įmonės kodeksą. Išvados.
  Etika, referatas(17 puslapių)
  2008-11-20
 • Bendrovės įstatinio kapitalo didinimas ir mažinimas

  Įvadas. Bendrovės įstatinio kapitalo didinimas. Bendrovės įstatinio kapitalo didinimo klausimo iškilimo priežastys. Įstatinio kapitalo didinimas papildomais įnašais. Įstatinio kapitalo didinimas iš bendrovės lėšų. Įstatinio kapitalo mažinimas. Įstatinio kapitalo mažinimo būdai. Išvados.
  Finansai, referatas(7 puslapiai)
  2005-10-02
 • Bendrovės įstatinio kapitalo formavimas

  Įvadas. Akcinių bendrovių kūrimas. Kapitalo formavimas. Išvados.
  Vadyba, referatas(10 puslapių)
  2007-04-19
 • Bendrovės steigėjai, jų teisės ir pareigos

  Steigėjai. Akcinės bendrovės steigimo ataskaita. Steigiamasis susirinkimas. Bendrovės įregistravimas. Turto įsigijimas iš akcinės bendrovės steigėjo. Akcininkų teisės ir pareigos. Turtinės akcininkų teisės. Akcininko balsavimo teisė. Akcininko teisė gauti informaciją. Teisė dalyvauti visuotiniame akcininkų susirinkime. Bendrovės veiklos ataskaita. Bendrovės vadovas. Išvados.
  Komercinė teisė, referatas(6 puslapiai)
  2007-03-29
 • Bendrovės steigėjai, jų teisės ir pareigos (2)

  Įvadas. Verslo steigimo tikslai ir būdai. Uždarosios akcinės bendrovės steigimo organizavimas. Bendrovės steigimas. Akcininkų teisės. Bendrovės vadovas. Išvados.
  Vadyba, referatas(7 puslapiai)
  2008-01-03
 • Bendrovės steigimas

  Steigėjai. Bendrovės steigimo sutartis ir steigimo aktas. Steigiamos bendrovės akcijų pasirašymas ir apmokėjimas. Akcinės bendrovės steigimo ataskaita. Steigiamasis susirinkimas. Bendrovės įregistravimas. Juridinių asmenų registro duomenys. Išvados.
  Mikroekonomika, referatas(8 puslapiai)
  2005-12-05
 • Bendrovės steigimo būdai, kapitalas ir steigimo dokumentai

  Įvadas. Bendrovės steigimo būdai. Bendrovės kapitalas. Steigimo dokumentai. Išvados.
  Ekonomika, referatas(9 puslapiai)
  2007-12-29
 • Bendrovės teisė išleisti vertybinius popierius ir teisė įsigyti savo akcijas

  Įvadas. Akcija. Akcijos skirstomos į rūšis. Akcinė bendrovė ir uždaroji akcinė bendrovė. Išvados.
  Finansai, referatas(8 puslapiai)
  2006-11-21
 • Bendrovių likvidavimo pagrindai, likvidatoriaus įgaliojimai

  Įvadas. Likvidavimo rūšys. Priverstinio likvidavimo pagrindas. Savanoriško likvidavimo pagrindai. Pranešimas apie įmonės likvidavimą. Bendrovės Likvidavimo dokumentai. Likvidavimo proceso pradžios bei pabaigos registravimas. Likvidatoriaus paskyrimas. Likvidatoriaus įgaliojimai. Likvidatoriaus pakeitimas. Likvidatoriaus darbo apmokėjimo šaltiniai. Išvados. Priedai (5).
  Civilinė teisė, referatas(22 puslapiai)
  2009-04-16
 • Bendrovių steigimo būdai, kapitalas ir steigimo dokumentai

  Bendrovių steigimo būdai: individualiosios įmonės, ūkinės bendrijos, akcinės bendrovės, valstybės ir savivaldybės įmonės, žemės ūkio bendrovės, kooperatinės bendrovės, kredito unijos, viešosios įstaigos, junginiai(susivienijimai), ne pelno organizacijos. Bendrovės kapitalas. Steigimo dokumentai.
  Mikroekonomika, referatas(8 puslapiai)
  2005-06-03
 • Bendrųjų technikos kalbos terminų vartojimas bendrinėje kalboje

  Įžanga. Metodai. Analizė. Anketos rezultatai. Išvados.
  Kalbos kultūra, referatas(6 puslapiai)
  2006-04-01
 • Bendrųjų teisės principų samprata

  Įvadas. Teisės principų samprata ir klasifikacija. Bendrieji teisės principai. Teisingumas, protingumas ir sąžiningumas Teisėtumas. Lygybės prieš įstatymą principas. Lygiateisiškumas. Bendrųjų teisės principų taikymas. Išvados.
  Teisė, referatas(18 puslapių)
  2010-10-04
 • Bendruomenė ir žmogaus ugdymas

  Įvadas. Žmogaus ir ugdymo samprata filosofiniu požiūriu. Klasikinės ugdymo koncepcijos. Laisvojo ugdymo paradigma. Išvados.
  Pedagogika, referatas(8 puslapiai)
  2007-01-24
 • Bendruomenės narių žinios į teigiamą vandens poveikį organizmui

  Operacinės apibrėžtys. Įvadas. Tyrimo tikslas – Išanalizuoti bendruomenės žinias į teigiamą vandens poveikį. Teigiamas vandens poveikis. Keturiasdešimt šešios priežastys, paaiškinančios. Kodėl žmogaus kūnui reikia vandens. Keletas svarbiausių vandens savybių ir funkcijų organizme. Žmonės priklauso nuo vandens. Chroniška dehidratacija. Organizmo dehidratacijos jutiminiai indikatoriai. Oda ir dehidratacija. Kada, kaip ir kiek gerti vandens. Tyrimo rezultatai, jų analizė ir interpretavimas. Išvados.
  Sociologija, referatas(22 puslapiai)
  2010-05-05
 • Bendruomenės slauga ir globa

  Įvadas. Bendruomenės slauga. Socialinis darbas bendruomenėje. Socialinio darbo ir slaugos apibrėžimai, ir jų kompetencijos. Bendruomenei teikiamos socialinės paslaugos.
  Socialinis darbas, referatas(7 puslapiai)
  2006-09-12
Puslapyje rodyti po