Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Referatai

Referatai (20793 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Terorizmas (11)

  Įvadas. Analizės terminai. Požiūriai į teroristinę analizę. Terorizmo šaknys. Terorizmo rūšys.
  Politologija, referatas(10 puslapių)
  2007-01-16
 • Terorizmas (3)

  Įvadas. Terorizmo išdavos. Terorizmo rūšys. Nacionalistinis terorizmas. Nacionalistinės teroristų grupuotės. Religinis terorizmas. Religinių teroristų grupuotės. Valstybės remiamas terorizmas. Keletas valstybės remiamų teroristinių grupuočių pavyzdžių. Ar "Al-Qaeda" yra valstybės remiama teroristų grupuotė? Kairiojo sparno terorizmas. Kairiojo sparno teroristai. Dešiniojo sparno terorizmas. Anarchistinis terorizmas. Terorizmas Rusijoje. Istorinės terorizmo ištakos tarp Rusijos ir Čečėnijos. Šių dienų valstybinis smurtas. Išvados.
  Politologija, referatas(11 puslapių)
  2006-01-31
 • Terorizmas (4)

  Įvadas. Terorizmas. Politinis terorizmas. Nacionalistinis terorizmas. Religinis terorizmas. Valstybinis terorizmas. Kairiojo sparno terorizmas. Dešiniojo sparno terorizmas. Anarchistinis terorizmas. Išvados.
  Politologija, referatas(11 puslapių)
  2006-03-14
 • Terorizmas (5)

  Politinis terorizmas. Kova su terorizmu. Terorizmo rūšys. Nacionalinis terorizmas. Religinis terorizmas. Valstybinis terorizmas. Kairiojo sparno terorizmas. Dešiniojo sparno terorizmas. Partizaniniai judėjimai.
  Politologija, referatas(6 puslapiai)
  2006-03-28
 • Terorizmas (7)

  Terorizmo sąvoka ir savybės. Terorizmo susiformavimo priežastys XX amžiaus antrojoje pusėje. Jo tikslai. Keletas istorinių faktų apie terorizmo vystymąsi. Terorizmas Rusijoje. Terorizmas Jungtinėse Amerikos valstijose (JAV). Dabartinė padėtis. Terorizmo rūšys ir metodai išpuolių metodai. Nacionalistinis terorizmas. Nacionalistinės teroristų grupuotės. Religinis terorizmas. Religinių teroristų grupuotės. Valstybės remiamas terorizmas. Kairiojo sparno terorizmas. Dešiniojo sparno terorizmas. Anarchistinis terorizmas. Masinio naikinimo ginklai. Kai kurie teroristai naudoja ir tokius masinio naikinimo metodus kaip: Biologiniai ginklai. Juodoji biologija. Maras ir juodligė. Branduolinis ginklas. Jungtinių Amerikos valstijų (JAV) ir kitų valstybių bendri veiksmai prieš terorizmą. Priemonės prieš terorizmą Lietuvoje. "Terorizmas ore". Lietuvoje numatytas veiksmų planas.
  Sauga, referatas(14 puslapių)
  2006-09-26
 • Terorizmas (9)

  Terorizmas. Dabartinė padėtis. Terorizmas ar nacionalinis išsivadavimas? Siūloma terorizmo sąvoka. Terorizmo rūšys. Nacionalistinis terorizmas. Nacionalistinės teroristų grupuotės. Religinis terorizmas. Religinių teroristų grupuotės. Valstybės remiamas terorizmas. Keletas valstybės remiamų teroristinių grupuočių pavyzdžių. Ar "al-Qaeda" yra valstybės remiama teroristų grupuotė? Kairiojo sparno terorizmas. Kairiojo sparno teroristai. Dešiniojo sparno terorizmas. Anarchistinis terorizmas.
  Politologija, referatas(5 puslapiai)
  2006-10-23
 • Terorizmas ir jo samprata

  Įvadas. Terorizmo kilmė. Terorizmo sąvoka, pagrindiniai bruožai. Terorizmo rūšys. Išvados.
  Politologija, referatas(11 puslapių)
  2006-02-21
 • Terorizmas ir žmogaus teisių pažeidimai

  Įvadas. Terorizmo sąvoka. Terorizmo elementai. Terorizmo rūšys. Nacionalistinis terorizmas. Religinis terorizmas. Valstybės remiamas terorizmas. Kairiojo sparno terorizmas. Dešiniojo sparno terorizmas. Anarchistinis terorizmas. Branduolinis terorizmas. Etninis – rasinis terorizmas. Terorizmas ir islamas. Kova su terorizmu – grėsmė žmogaus teisėms. Didėjančio susidomėjimo kovos su terorizmu priežastys. Kova su terorizmu taikant teroristų metodus. Teisingumas. Žmogaus teisių pažeidimas kaip terorizmą skatinantys veiksnys. Kova su terorizmu išsaugant žmonių teises. Išvados.
  Civilinė teisė, referatas(12 puslapių)
  2007-03-19
 • Terorizmas ir žmogaus teisių pažeidimas

  Įvadas. Terorizmas ir žmogaus teisių pažeidimai. Terorizmas kaip reiškinys. Terorizmo rūšys. Kova su terorizmu, išsaugant žmogaus teises. Išvados.
  Teisė, referatas(8 puslapiai)
  2006-04-05
 • Terorizmas šiuolaikiniame globaliame pasaulyje

  Įvadas. Kas yra terorizmas. Terorizmo rūšys. Žiniasklaida ir terorizmas. Didžiausi terorizmo išpuoliai. Karas su terorizmu. Terorizmas ir NATO. NATO antiteroristinė politika. Koncepcijos ir doktrinos. Pajėgumai ir priemonės. Tarptautinės bendruomenės. Biologinio terorizmo grėsmė. Maras ir juodligė. Išvados.
  Politologija, referatas(17 puslapių)
  2006-10-23
 • Terorizmas šiuolaikiniame globaliame pasaulyje (2)

  Terorizmo sąvoka. Terorizmo istorija. Terorizmo elementai. Terorizmo rūšys. Terorizmas ir Lietuva. Nacionalinis terorizmas. Kitos terorizmo formos. Žiniasklaida ir terorizmas. Pabaiga.
  Politologija, referatas(8 puslapiai)
  2006-11-17
 • Terorizmas šiuolaikiniame globaliame pasaulyje (4)

  Įvadas. Terorizmo kilmė ir apraiškos istorijoje. Terorizmo apibrėžimas. Terorizmo tipologija. Tarptautinis terorizmas ir globalizacija. Karas su terorizmu. Kiti kovos su terorizmu aspektai. Išvados.
  Politologija, referatas(13 puslapių)
  2009-11-09
 • Terpinių paslaugų koncepcija

  Įvadas. Terpinių paslaugų koncepcija. Informacijos apdorojimo modelis. Pagrindinės terpinių resursų kategorijos. Maršrutizacijos ir terpinės prieigos įrenginiai. Grupė ir resursai. Resursų charakteristikos. Resursų atributai. Pirminiai ir antriniai resursai. Grupės struktūra. Grupės sudarymas bei paskirtis. Grupės darbas. Grupės konfigūracija. Išvados. Sutrumpinimų sąrašas.
  Informatika, referatas(13 puslapių)
  2009-04-21
 • Teršalai gamtoje. Užteršto oro poveikis žmogaus sveikatai

  Kas tie teršalai? Oras. "Šiltnamio efektas". Sunkieji metalai. "Rūgštūs lietūs". Nitratai. Užteršto oro poveikis žmogaus sveikatai. Pesticidai.
  Ekologija, referatas(4 puslapiai)
  2006-05-10
 • Teršalų poveikis

  Įvadas. Teršalų poveikis augalams. Jūsų indėlis. Poveikis augalams, dirvožemiui. Išvados.
  Ekologija, referatas(6 puslapiai)
  2007-03-09
 • Tertulianas

  Gyvenimas ir raštai. Priešiškumas mokslui ir protui. Neigiamas požiūris į žmogaus prigimtį. Materializmas. Krikščionybės sampratos esmė. Referatas lietuvių, rusų, prancūzų, danų kalbomis.
  Senovės filosofija, referatas(10 puslapių)
  2005-05-14
 • Testavimo strategija

  Kodėl testavimas yra toks svarbus programinės įrangos kūrimui. Geriausios praktikos. Elementariosios. Funkcinės specifikacijos. Peržiūra ir inspektavimas. Formalus įėjimo ir išėjimo kriterijus. Funkcinis testavimas. Variacijos. Testavimas skirtingose platformose. Vidinės Beta versijos. Automatizuotas testavimo vykdymas. Beta programos. "Naktinės" kompiliacijos. Esminės. Vartotojo veiksmų planas. Vartojamumo testavimas. ODC grįžtamojo ryšio ciklai procesų viduje. Daugiaversijinė ODC/Butterfly. Reikalavimai testavimo planavimui. Automatinio testavimo generavimas. Specifinės. Testuotojų ir kūrėjų apjungimas į komandą. Kodo apsauga. Automatinis aplinkos generatorius. Aptarnavimo pagal pareikalavimą testavimas. Užduoties būsenų diagrama. Atminties trūkumo simuliacija. Statistinis testavimas. Pusiau formalūs metodai. Pažymimi kodo testavimai. Regresijos testų aprašų minimizavimas. Instrumentinės MTTF versijos. Benchmark kryptis. Prizai už klaidų radimą. Išvados.
  Programos, referatas(8 puslapiai)
  2008-02-05
 • Tešlos kočiojimo mašina

  Įvadas. Mašina "SPTO – E". Veikimo principas. Eksploatavimas. Darbo sauga. Išvados.
  Kulinarija, referatas(5 puslapiai)
  2007-03-15
 • Teutonų ordinas

  Įkūrimas. Istorija. XIII amžiaus kovos su Lenkija. XIV amžiaus kovos. Kovos prieš Lietuvos Didžiąją Kunigaikštystę (LDK) ir Lenkiją XV amžiuje. Galios silpimas. Reformacijos įtaka. Ordinas nuo XIX amžiaus iki dabar.
  Istorija, referatas(5 puslapiai)
  2006-04-27
 • Tėvai – pirmieji mokytojai

  Įvadas. Tyrimo tikslas: ištirti vaikų ugdymą šeimoje. Vaikų vystymosi etapai. Problemos ir klausimai kylantys ugdant vaiką. Problemų, kylančių auginant vaikus, sprendimai. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(9 puslapiai)
  2009-11-30
Puslapyje rodyti po