Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Referatai

Referatai (20793 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Skandinavijos elektros energijos birža Nordpool

  Elektros energijos rinkos organizavimo modeliai. Skandinavijos elektros energijos birža NordPool. Momentinė Birža (Elspot). Reguliuojanti Birža (Elbas). Finansinė Birža. Kliringas.
  Finansai, referatas(12 puslapių)
  2006-10-12
 • Skandinavijos šalys

  Skandinaviškos (Šiaurės Europos) kultūros. Švedija. Kelios pastabos apie Švediją ir švedus. Bendra apžvalga. Mokslas ir švietimas. Pagrindinės kultūros kryptys. Supažindinimas. Fizinis sveikinimosi stilius. Bendravimo būdai. Elgesys viešose vietose. Punktualumas. Apranga. Pakartotinės porcijos. Namuose, restorane, darbe. Verslo etiketas. Šiaurės kultūros: Norvegija ir Danija. Norvegija. Kelios pastabos apie Norvegiją ir norvegus. Bendra apžvalga. Politika ir valdžia. Mokslas ir švietimas. Religija ir demografija. Pagrindinės kultūros kryptys. Kalba ir pagrindiniai posakiai. Pagarbūs kreipiniai į vyrus, moteris, vaikus. Bendravimo būdai. Apranga. Valgiai ir gėrimai. Gėrimai ir tostai. Dovanos. Šventės ir nedarbo dienos. Danija. Kelios pastabos apie Daniją ir danus. Bendra apžvalga. Pagrindinės kultūros kryptys. Kalba ir pagrindiniai posakiai. Mostai ir skaičiavimas. Elgesys viešose vietose. Arbatpinigiai. Bendravimo būdas. Apranga. Valgiai ir gėrimai. Elgesys prie stalo. Dovanos.
  Etiketas, referatas(20 puslapių)
  2006-01-30
 • Skandinavijos šalių etiketo ypatumai

  Švedijos, Danijos, Norvegijos ir Suomijos etiketas. Pagrindinės kultūros kryptys, požiūris į laiką, pagarbūs kreipiniai į vyrus ir moteris, bendravimo būdai: tinkamos ir netinkamos temos, fiziniai gestai ir veido išraiška, mostai ir skaičiavimas, arbatpinigiai, apranga, elgesys viešoje vietoje, valgiai ir gėrimai, dovanos.
  Etiketas, referatas(8 puslapiai)
  2005-03-03
 • Skandinavijos šalių švietimo sistemos (Danija, Suomija, Norvegija, Islandija)

  Danijos švietimo sistema. Pradinės ir žemesniosios vidurinės mokyklos tikslai. Bendrasis aukštesnysis išsilavinimas. Aukštasis išsilavinimas. Neformalus lavinimas. Internatai. Vakarinės mokyklos. Švietimo sistemos finansavimas. Švietimo valdymas. Suomijos švietimo sistema. Suomijos švietimo sistemos reformavimas. Norvegijos švietimo sistema. Islandijos švietimo sistema.
  Mokslas ir švietimas, referatas(13 puslapių)
  2006-06-09
 • Skatinimas ir bausmės šeimoje

  Skatinimas. Bausmės. Padariniai. Pasakymai, kurių nederėtų vartoti auklėjant. Žodžiai, kuriuos derėtų sakyti kasdien. Išvados.
  Pedagogika, referatas(9 puslapiai)
  2008-03-20
 • Skatinimų ir bausmių problema šių dienų teorijoje ir praktikoje

  Įvadas. Skatinimo ir bausmių sampratos raida Lietuvos pedagogikoje. Kas tai yra bausmė ir skatinimas? Pedagogų ir psichologų nuomonė apie bausmę ir skatinimą. Bausmių ir skatinimų naudojimas praktikoje. Išvados.
  Pedagogika, referatas(6 puslapiai)
  2006-11-09
 • Skatmeniniai fotoaparatai ir kameros

  Įvadas. Kas yra skaitmeninis fotoaparatas. Vaizdo elementai. Skystųjų kristalų ekranas. Kaupimas. Peržiūra. Filmavimas. Skaitmeninių fotoaparatų tipai. Kompaktiniai fotoaparatai. Objektyvai. Fokusavimas. Laikmenos. Raiška . Veidrodiniai fotoaparatai. Objektyvai. Korpusas. Raiška. Atminties kortelės. Kitos ypatybės. Saugomo skaitmeninio vaizdo formatai. Kokį grafinių vaizdų saugojimo formatą naudoti? Skaitmeninės vaizdo kameros. Skaitmeninės vaizdo kameros sandara. Skaitmeninių vaizdo kamerų tipai. Vaizdo kokybė. Valdymo patogumas. Išlaikymas. Filmo atsukimas LCD ekrane. Sujungimai. Papildomos funkcijos. Skaitmeninių fotoaparatų ir kamerų panaudojimas. Spausdintinė reklama. Skaitmeninis menas. Pajūrio krantotvarka. Duomenų rinkimas. Web kameros. Vaizdo stebėjimo sistemos. Skaitmeninės vaizdo kameros medicinoje. Skaitmeninės vaizdo kameros ir fotoaparatai švietimo sistemoje. Išvados.
  Informatika, referatas(16 puslapių)
  2006-02-22
 • Skausmas

  Skausmo samprata. Skausmo rūšys. Ūminis ir lėtinis skausmas. Skausmo gydymo principai. Medikamentai skirti skausmo gydymui. Neopioidiniai analgetikai ir NVNU. Opioidai. Agonistai. Adjuvantai.
  Fiziologija, referatas(8 puslapiai)
  2006-11-13
 • Skeneriai (2)

  Įvadas. Skeneriai. Skenerių tipai. Dokumentų (biuro ar lapiniai) skeneriai. Plokštieji staliniai (planšetiniai) skeneriai. Skaidrių ir negatyvų skeneriai. Būgniniai skeneriai. Techninės skenerių charakteristikos. Originalo ruošimas skenuoti. Skenavimo eiga. Skenavimo ypatumai. Skenerio priežiūra. Išvados.
  Kompiuteriai, referatas(21 puslapis)
  2006-10-10
 • Skeneriai, skenavimo ypatybės, kartografinės medžiagos skenavimas

  Įvadas. Svarbiausi skenerių parametrai. Skenavimas. Skenavimo procesas. Nuskenuoto vaizdo išsaugojimas. Trimačių objektų skenavimas. Skenerių tipai. Plokštieji skeneriai. Skaidrių skeneriai. Rankiniai skeneriai. Aukštos kokybės skeneriai. Populiarios grafikos redagavimo programos. Rastrinės programos. Vektorinės programos. Išvados.
  Kompiuteriai, referatas(12 puslapių)
  2005-12-07
 • Skeneriai. Informacija vartotojui

  Įvadas. Referato uždaviniai. Skenerių tipai. Trumpai apžvelkime kiekvieną iš šių tipų. Pagrindinės charakteristikos. Apžvelkime šias pagrindines savybes. Papildomos charakteristikos. Papildomos skenerių charakteristikos. Naudingi priedai. "Canon" skeneriai. Skenavimo pagrindai. Rankinis Moiré efekto pašalinimas. Moire efekto pašalinimo veiksmų seka. Išvados.
  Kompiuteriai, referatas(13 puslapių)
  2006-11-14
 • Skiautiniai

  Įvadas. Skiautinių istorija. Siuvimo reikmenys. Spalvų derinimas. Audiniai ir siūlai skiautinių siuvimui. Siuvimo technika. Išvados.
  Dailė, referatas(8 puslapiai)
  2006-10-31
 • Skydliaukės tyrimas ultragarsu

  Ultragarsas. Ultragarso panaudojimas praktikoje. Skydliaukė. Ultragarsinis skydliaukės tyrimas.
  Medicina, referatas(7 puslapiai)
  2007-03-21
 • Skyryba

  PowerPoint pristatymas. Sakinio dalys. Antrininkės sakinio dalys. Tarinių rūšys. Vientisinio sakinio skyryba. Vientisinio sakinio skyryba Brūkšnys tarp veiksnio ir tarinio. Vientisinio sakinio skyryba Išplėstinės aplinkybės. Vientisinio sakinio skyryba Pažyminiai ir priedėliai. Privalomoji pažyminių skyryba. Privalomoji priedėlių skyryba. Vientisinio sakinio dalys Aiškinamosios sakinio dalys. Privalomoji aiškinamųjų sakinio dalių skyryba. Vientisinio sakinio skyryba Vienarūšės sakinio dalys. Privalomoji vienarūšių sakinio dalių skyryba. Vientisinio sakinio skyryba Įterpiniai ir įspraudai. Privalomoji įterpinių ir įspraudų skyryba. Vientisinio sakinio skyryba Kreipiniai. Privalomoji kreipinių skyryba. Vientisinio sakinio skyryba Lyginamieji posakiai. Sudėtinis sakinys. Sudėtiniai prijungiamieji sakiniai. Sudėtinių prijungiamųjų sakinių šalutinių dėmenų rūšys. Privalomoji šalutinių dėmenų skyryba. Sudėtiniai sujungiamieji sakiniai. Privalomoji sudėtinių sujungiamųjų sakinių skyryba. Sudėtiniai bejungtukiai sakiniai.
  Gramatika, referatas(35 skaidrės)
  2009-05-14
 • Skyrybos

  Įvadas. Skyrybų bruožai ir priežastys. Sutuoktinių tarpusavio santykiai ir skyrybų pasekmės. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(6 puslapiai)
  2006-10-26
 • Skyrybos - blogis ar išsivadavimas nuo blogio

  Įžanga. Bendri skyrybų bruožai. Skyrybų priežastys. Dažniausiai pasitaikančios skyrybų priežastys ir jų motyvai. Charakterių nesutapimas. Skyrybų pasekmės. Skyrybų pasekmės sutuoktiniams. Skyrybų pasekmės vaikams. Kaip išvengti skyrybų. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(7 puslapiai)
  2006-05-13
 • Skyrybos - blogis ar išsivadavimas nuo blogio (2)

  Santrauka. Įvadas. Bendri skyrybų bruožai. Skyrybos – staigus gyvenimo posūkis ar mūsų elgesio pasekmės? Skyrybų priežastys. Dažniausiai pasitaikančios skyrybų priežastys ir jų motyvai. Charakterių nesutapimas. Neištikimybė. Skyrybų pasekmės. Skyrybų pasekmės sutuoktiniams. Vaikai ir skyrybos. Kaip išvengti skyrybų? Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(12 puslapių)
  2007-01-31
 • Skyrybos (2)

  Įvadas. Kas yra santuoka ir skyrybos. Skyrybų priežastys Lietuvoje. Skyrybų statistika Lietuvoje. Skyrybų pasekmės. Sociologinis tyrimas. Apibendrinimas.
  Sociologija, referatas(15 puslapių)
  2007-10-18
 • Skyrybos (3)

  Skyrybos. Skyrybų supratimas. Skyrybų stadijos. Skyrybų priežastys. Kritiškiausi santuokos laikotarpiai. Skyrybų pasekmės.
  Sociologija, referatas(6 puslapiai)
  2008-05-19
 • Skyrybos ir jų poveikis vaikams

  Įvadas. Skyrybos ir jų etapai. Skyrybų tyrimai ir statistika. Skyrybų priežastys. Skyrybų padariniai vaikams. Emocijos, per skyrybas būdingos ikimokyklinio ir ankstyvojo mokyklinio amžiaus vaikams. Skyrybų poveikis suvokiant lyčių vaidmenį ir tėvo vaidmuo vaikų auklėjime. Vaikų globa. Kaip papasakoti vaikui apie skyrybas. Tėvų elgesio klaidos po skyrybų. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(13 puslapių)
  2008-03-26
Puslapyje rodyti po