Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Referatai

Referatai (20793 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Mano kalbos kultūros klaidos

  Įvadas. Mano kalbos klaidos ir jų taisymas. Leksikos klaidos. Morfologijos klaidos. Sintaksės klaidos. Kalbos klaidų analizė. Leksikos klaidos. Morfologijos klaidos. Įvardžiuotinės ir neįvardžiuotinės formos. Skaitvardžių formos. Sangrąžiniai veiksmažodžiai. Netaisyklinga veiksmažodžio bendratis. Dalyvis. Išvada.
  Kalbos kultūra, referatas(7 puslapiai)
  2006-01-24
 • Mano kūno kultūros mokytojas

  Įžanga. Koks mano kūno kultūros mokytojas. Kaip mokytojas savo patirtį taiko darbe. Kaip mokytojas dirba su įvairaus amžiaus ir fizinio pajėgumo mokiniais. Kaip geba savo metodus taikyti praktikoje. Išvados.
  Pedagogika, referatas(9 puslapiai)
  2006-03-29
 • Mano laimė ir kitų

  Laimė. Laimė pagal Caddick ir Aristotelį. Kas tai yra laimė. Laimingas žmogus.
  Etika, referatas(7 puslapiai)
  2006-03-02
 • Mano laisvalaikis

  Projektas "Tūkstantmečio vaikai" tema "Mano laisvalaikis". Įvadinis žodis. Projektas susijęs su Lietuvos Tūkstantmečiu, jaunimu. Floristika, dekoratyviniai papuošalai, žaislai. Muzikinė veikla. Lietuvių liaudies dainos. Matematika neatskiriama muzikos dalis. Skaitymo džiaugsmas. Pabaiga.
  Kita, referatas(16 puslapių)
  2009-01-22
 • Mano ligos istorija

  Įvadas. Trumparegystė. Ligos priežastys. Simptomai. Ligos eiga. Komplikacijos. Tyrimai. Gydymas. Patarimai. Stuburo išvarža. Sanatorijos. Simptomai. Ligos eiga. Komplikacijos. Tyrimai. Gydymas. Trumpas apibendrinimas. Priežastys. Gydymas ir profilaktika.
  Ligos ir traumos, referatas(8 puslapiai)
  2007-05-23
 • Mano pasirinktos šalies bendravimo ypatumai: Japonija

  Trumpai apie Japoniją. Ekonomika. Politiniai duomenys. Tarptautiniai klausimai ir ginčai. Verslo kalba. Hierarchija. Statusas ir lytis Japonijos verslo kultūroje. Išorinė harmonija. Reputacija. Formalumai ir ritualai. Bendravimo stilius. Netiesioginis verbalinis bendravimas. Paraverbalinis bendravimas. Neverbalinis bendravimas. Prezentacija. Sprendimų priėmimas. Verslo protokolas.
  Etiketas, referatas(6 puslapiai)
  2005-10-29
 • Mano psichologinė charakteristika

  Įvadas. Vėžiai svajokliai. Aš – meniškos sielos žmogus. Santykiai su aplinkiniais. Kas tai yra "Įlysti į kito kailį?". Vienas iš laimės šaltinių – šeima. Darbas mano gyvenime. Ką man reiškia spalvos? Aš – "Optimistas!!!". Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(8 puslapiai)
  2008-03-15
 • Mano Vilnius

  Katedra ir rotušė. Vilniaus Universitetas. Bažnyčios. Vilnius XVIII amžiuje. Švietimo Komisija kelia švietimą, gerina mokyklas. Lietuvoje nustota kalti atskirus nuo Lenkijos pinigus. Ruošiami nauji įstatymai valstybei tvarkyti. Senosios santvarkos ir Lietuvos nepriklausomybės šalininkai priešinasi naujos konstitucijos sumanymui ir šaukiasi į pagalbą kaimynines valstybes. T. Kosciuškos sukilimas. Tėvynės mylėtojai paskutinį kartą bando apginti jos nepriklausomybę. Rusija, Prūsija ir Austrija trečią ir paskutinį kartą pasidalija Lietuvos – Lenkijos žemes 1795 m. Laurynas Stuoka – Gucevičius. Jokūbas Jasinskis. Jonušas Radvila. Kristijonas Donelaitis.
  Lietuvos istorija, referatas(7 puslapiai)
  2006-01-05
 • Manualinė terapija

  Įvadas. Manualine terapija. Indikacijos. Kontraindikacijos. Manualinės terapijos procedūros fazės. Gydymas manualine terapija. Išvados.
  Medicina, referatas(8 puslapiai)
  2007-03-16
 • Mao Dzedunas

  Kinijos Komunistinės Respublikos vadovas. 1911 metų įvykiai Kinijoje. "Revoliucija" Kinijoje. Cingų dinastijos nuvertimas ir Mao. Santykiai su Tarybų Rusija. Mao atėjimas į valdžią. Mao ideologijos struktūra ir koncepcijos (Maoizmas). "Kultūrinė revoliucija" (1965- 1969). "Didysis šuolis". Teigiami ir neigiami padariniai. Bendra ekonominė padėtis KLR. Įvykių kaita: Mao plano utopiškumas. Politikos pertvarkos ir reformos. Klaidingu keliu. Pokyčiai pramonėje. KLR prekyba ir diplomatiniai santykiai.
  Visuotinė istorija, referatas(15 puslapių)
  2005-09-23
 • Mao Dzedunas (2)

  Trumpa Mao Dzedungo biografija. "Socialistinė transformacija", ūkiniai ir kultūriniai pertvarkymai. Agrarinė reforma. Didysis šuolis. "Kultūrinė revoliucija". Kampanijos prieš politinius aktyvistus. Mao valdymo ypatumai. Išvados.
  Visuotinė istorija, referatas(9 puslapiai)
  2005-09-29
 • Marcelijaus Martinaičio kūrybos bruožai

  Pratarmė. Įvadas. Biografija. Poezijos ypatumai. Eseistikos bruožai. Poezijos vertinimas. Išvados.
  Lietuvių literatūra, referatas(9 puslapiai)
  2008-10-15
 • Marcelijus Martinaitis (2)

  Marcelijus Martinaitis. Biografija. Kūryba. Eilėraščių rinkiniai.
  Lietuvių literatūra, referatas(8 puslapiai)
  2007-04-05
 • Margenis (coleus) ir perila (perilla). Jų augimas, priežiūros darbai, pritaikymas

  Margenis (coleus). Bliumo margenis arba darželinis margenis (coleus blumei). Augimas priežiūros darbai. Pritaikymas. Coleus pumilus augimas ir priežiūros darbai. Perila (perilla). Šakotoji perila (perilla frutescens). Augimas. Priežiūros darbai. Pritaikymas.
  Žemės ūkis, referatas(5 puslapiai)
  2006-04-07
 • Mary Wigman

  Įvadas. Mary Wigman - Karoline Sophie Marie Wiegmann – šokėja, choreografė ir šokio mokytoja. Išvados.
  Teatras, referatas(7 puslapiai)
  2010-04-01
 • Marijampolės kolegijos istorija ir dabartis

  Įvadas. Kvietiškio dvaras ir Marijampolės miestas. Kvietiškio žemesnioji žemės ūkio mokykla ir jos įsteigimas. Mokymo proceso organizavimas. Ūkinė veikla mokykloje. Technikumas 1945 – 1990. Aukštesnioji žemės ūkio mokykla 1990 – 2001. Marijampolės kolegija 2001 – 2006. Verslo ir technologijų fakultetas. Išvados.
  Kita, referatas(9 puslapiai)
  2008-01-28
 • Marijampolės kolegijos studentų kalbos kultūra

  Įvadas. Marijampolės kolegijos studentų vartojami žargonai ir barbarizmai. Su pavyzdžiais. Mokykloje. Kalbėdami tarpusavy studentai bendrauja. Laisvalaikiu studentai bendrauja labai netaktiškai, ir net labai netaisyklingai. Dažnai vartojami studentų žargonai. Dažniausiai vartojami semantizmai.
  Kalbos kultūra, referatas(6 puslapiai)
  2006-12-31
 • Marijampolės vaikų globos namai

  Tikslinė populiacija. Srities problematika. Vietos specializacija. Ankstesni požiūriai į šią problemą. Marijampolės vaikų globos namų istorija. Veiksmų apribojimas. Įstatymai ir nutarimai. Išorinės gairės. Finansavimas. Sprendimus priimanti ir atsakomybę paskirianti tarnyba. Apėmimas. Palyginamosios perspektyvos. Klientų patekimas į Marijampolės vaikų globos namus. Laisvalaikis. Asmeninė nuomonė.
  Socialinis darbas, referatas(11 puslapių)
  2007-05-11
 • Marijonų vienuolynas

  Įžanga. Marijampolės Marijonų vienuolyno istorija nuo 1750 metų iki šiandien. Regula. Marijonų vienuolijos įkūrėjas. Marijonų vienuolijos atgaivintojas. Šventojo Mykolo parapijos bažnyčia. Veikla. Paplitimas. Pabaiga.
  Lietuvos istorija, referatas(7 puslapiai)
  2008-05-13
 • Markas Aurelijus "Sau pačiam" (3)

  Įvadas. Apie Marką Aurelijų. Biografija. Filosofo kūryba. Antroji knyga. Analizė. Išvados.
  Senovės filosofija, referatas(11 puslapių)
  2007-02-08
Puslapyje rodyti po