Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Referatai

Referatai (20793 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Laiškų rašymo stilius ir siuntimas

  Įvadas. Darbo tikslas – aptarti tinkamą laiškų rašymą. Laiškų ir pašto siuntų adresavimas. Siunčiamų Lietuvoje pašto siuntų adresavimas. Siunčiamų į užsienį pašto siuntų adresavimas. Siuntėjo adreso rašymas. Kreipiniai, struktūra, pabaiga. Kreipiniai. Laiško pabaiga. Gera struktūra – pusė darbo. Verslo laiškų rašymas. Verslo laiško dalys. Laiško forma. Pasisveikinimas. Laiško pabaiga. Išvados.
  Etika, referatas(11 puslapių)
  2010-04-09
 • Laivyba: Šiaurės ir Pietų Amerika

  Įvadas. Šiaurės Amerika. Geografinė padėtis. Vandenys. Salos, salynai. Sąsiauriai. Įlankos, jūros. Pramonė. Centrinė ir pietų Amerika. Geografinė padėtis. Vandenys. Salos, salynai. Sąsiauriai, kanalai. Įlankos, jūros. Pramonė. Šiaurės ir pietų Amerikos laivyba. Uostai ir krovinių gabenimas. Išvados. Priedas.
  Laivininkystė, referatas(15 puslapių)
  2009-11-19
 • Laivybos įvadas

  Įvadas. Dokai ir atliekami darbai juose. Laivų paruošimas prieš pastatant juos į doką. Laivo pastatymas į doką. Laivo remontas doke. Laivo išvedimas iš doko. Laivo personalo vidaus taisyklės stovint doke. Išvados.
  Laivininkystė, referatas(9 puslapiai)
  2010-04-13
 • Laivybos įvadas (2)

  Įvadas. Darbo tikslas: pasistengti kuo daugiau sužinoti apie laivų techninį priežiūrą, jų įvairiais remonto rūšimis ir dokavimo pagrindais. Laivų remontas. Dokavimas. Laivų dokavimo rūšys ir pagrindiniai darbai doke. Laivo statymas į doką. Doko ir laivo paruošimas. Laivo plukdymas į doką. Laivo plukdymas iš doko. Laivų techninė priežiūra. Išvada. Priedai (2).
  Laivininkystė, referatas(12 puslapių)
  2010-04-16
 • Laivybos uosto technologijų raida ir naujausios tendencijos

  Įvadas. Tikslas - apžvelgti, kaip vystėsi laivybos uostų technologija ir kokios šiuo metu vyrauja naujausios tendencijos uoste. Laivybos uostų technologijų istorinė raida. Laivybos uostų technologijų naujausios tendencijos. Generalinių krovinių terminalas. Birių krovinių terminalas. Ro–Ro terminalai. Konteinerių terminalas. Išvados.
  Laivininkystė, referatas(13 puslapių)
  2009-05-04
 • Laivininkystė (2)

  Įvadas. Jūriniai laipsniai. Informacija apie laivą. Eksploatacinės ir jūrinės laivo savybės. Gamybinė sanitarija. Pirmoji pagalba. Pareigos laive. Laivo valdymas ir navigacinė įranga. Laivė gelbėjimo priemonės. Valčių pakėlimo ir nuleidimo įranga, jų tipai. Gelbėjimo plaustai ir jų nuleidimas. Gelbėjimo plaustų aprūpinimas. Individualios gelbėjimo priemonės. Laivo signalinės priemonės. Morzės abėcėlės šviesos signalizacija. Tarptautinių signalų kodai. Navigaciniai ženklai. Tarptautinės laivų eismo taisyklės. Bendros nuostatos. Laivų šviesos, laivų dieniniai signalai. Gelbėjimosi priemonių radijo stotys. Avarinės radijo bujos. Pirmoji medicininė pagalba, gelbėjant žmones jūroje.
  Laivininkystė, referatas(37 puslapiai)
  2008-05-16
 • Laivo įgulos paruošimas ypatingoms sąlygoms

  Laivo įgulos paruošimas ypatingoms sąlygoms. Laivo aliarmai. Aliarmų tvarkaraštis. Solas-74 rekomendacijos aliarmų atvejais. Įvadas. Bendros priemonės. Organizavimo pagrindai. Laivo aliarmo tvarkaraštis ir aliarmai. Pirminiai veiksmai paskelbus pavojų. Kova su gaisru. Žmogaus iš vandens gelbėjimas. Apsauga nuo masinio naikinimo ginklų. Laivo palikimas. Piratų užpuolimo grėsmė. Struktūrinė aliarmų tvarkaraščio schema. Kajutinė kortelė. Pavyzdinis laivo vadų avarinės knygutės/bukleto turinys. Tipinis avarinio aplanko turinio sąrašas. Išvados.
  Laivininkystė, referatas(14 puslapių)
  2006-05-15
 • Laivo nuoma

  Laivo nuoma pagal sutartį "Bareboat charter". Įvadas. Tikslas išnagrinėti laivo nuomos procesą pagal "bareboat charter" sutartį. Laivo nuomos samprata. "Bareboat-charter" dokumentacija. Sutarčių pagal "bareboat-charter" komercines sąlygas esmė. Laivo nuoma pagal "bareboat charter". Krovinio aprašymas. Laivo tipas. Laivo išlaidos. Eksploatacinės išlaidos. Uosto rinkliavos. Išvados. Išnašos.
  Laivininkystė, referatas(11 puslapių)
  2008-05-07
 • Laivo teorija

  Laivo plūdrumo ir stovumo įvertinimas. Vandens pasipriešinimas laivo judėjimui. Pradinių sraigto parametrų skaičiavimas ir patikrinimas. Optimalaus sraigto charakteristikos. Hidrodinaminės sraigto charakteristikos. Sraigto kavitacijos tikrinimas. Propulsinio komplekso įvertinimas.
  Laivininkystė, referatas(20 puslapių)
  2005-06-14
 • Laivo vilkimo ir locmanavimo teisinis reglamentavimas

  Įvadas. Tikslas yra supažindinti su vilkimo ir locmanavimo teisiniais reglamentavimais. Laivo vilkimas ir jo teisinis reglamentavimas. Laivo vilkimo būdai. Buksyravimo jūra sutarties sudarymas. Buksyravimo sutartis. Vilkikų paslaugų teikimo Klaipėdos valstybiniame jūrų uoste taisyklės. Laivų vilkimas ir paslaugų teikimas. Atsakomybė ir ginčų sprendimas. Locmanavimo teisinis reglamentavimas. Locmanų veikla ir atsakomybė už padarytą žalą. Locavimo rūšys ir uosto locmanai. Išvados.
  Laivininkystė, referatas(12 puslapių)
  2009-12-14
 • Laivų atliekos

  Įvadas. Laivų atliekos. Įrenginiai. Buferinės talpyklos. Darbo flotaciniuose įrenginiuose tvarka.
  Laivininkystė, referatas(5 puslapiai)
  2007-05-17
 • Laivų draudimas ir teisinis krovinių valdymas

  Laivų draudimas. Draudimo sutarties sudarymas. Teisinis krovinių valdymas.
  Laivininkystė, referatas(6 puslapiai)
  2007-01-11
 • Laivų jėgainės

  Įvadas. Laivų jėgainių tipai. Laivų jėgainės su dyzeliniu varikliu. Laivų jėgainės su dujų turbinomis. Laivų jėgainės su garo turbinomis. Laivo jėgainės su elektros varikliais. Laivo jėgainės su elektros varikliais bruožai ir apibendrinimas. Elektros energijos srautas ir veikimo principas. Laivo jėgainių su elektros varikliais tipai. Ekologija ir ekonomija. Ekologija. Ekonomija. Perspektyva ir naujos idėjos. Elektros energijos gavimas. Varytuvų konsepscija. LNG tanklaivių perspektyva. Išvados.
  Laivininkystė, referatas(23 puslapiai)
  2011-03-15
 • Laivų statyboje naudojamos medžiagos

  Įvadas. Metalai ir jų charakteristika. Juodieji metalai ir jų panaudojimas laivų statyboje. Plienas, jo rūšys ir panaudojimas. Ketus, jo klasifikacija ir panaudojimas. Spalvotieji metalai ir jų panaudojimas laivų statyboje. Varis ir jo lydiniai. Aliuminis ir jo lydiniai. Magnis ir jo lydiniai. Titanas ir jo lydiniai. Nikelis, alavas, cinkas, jų savybės ir panaudojimas. Nemetalinės medžiagos ir jų panaudojimas laivų statyboje. Mediena ir jos panaudojimas. Plastmasė ir jos panaudojimas. Guma ir jos panaudojimas. Stiklas ir jo panaudojimas. Stiklo pluoštu armuotas poliesteris, jo panaudojimas. Išvados.
  Laivininkystė, referatas(14 puslapių)
  2010-11-16
 • Laminavimas

  Įvadas. Laminavimas. Knygos viršelis. Laminatoriai ir jų techninės charakteristikos. Laminavimo vokeliai visų tipų laminatoriams. Plakatai, kuriuos rekomenduojama laminuoti. Lakai, kaip ir laminatai-saugo ir puošia. Išvados.
  Kita, referatas(16 puslapių)
  2007-04-06
 • Laminuotos ir medinės grindys

  Parketo klojimas. Medinių grindų tipai. Klijuotos dvisluoksnės ir trisluoksnės medinės grindys. Kuo dvisluoksnis ir trisluoksnis parketas pranašesnis už tradicinį masyvo parketą. Kuo skiriasi dvisluoksnis parketas ir trisluoksnės parketlentės? Skydinis parketas. Apvadai. Išvados.
  Statyba, referatas(9 puslapiai)
  2006-02-09
 • LAN tinklų architektūrų lyginamoji analizė

  Įžanga. Literatūros apžvalga. Pagrindinės topologijos. Šynos topologija. Žiedinė topologija. Token Ring. FDDI. Žvaigždinė topologija. Kompleksinės topologijos. Grandininiai sujungimai. Hierarchinės topologijos. Hierarchiniai žiedai. Hierarchinės žvaigždės. Hierarchinės kombinacijos. LAN technologijų palyginimo lentelė. Išvados.
  Internetas, referatas(16 puslapių)
  2008-01-03
 • LAN tinklų valdymas

  Įvadas. Tinklai. Tinklų taikymo paskirtis ir klasifikavimas. Lokalūs tinklai (LAN). Tinklų valdymo paskirtis ir priemonės. LAN tinklų valdymas. LAN tinklų valdymo sistemos. Novell Netware. HP Openview. Aprisma Spectrum. Išvados.
  Kompiuteriai, referatas(15 puslapių)
  2006-01-11
 • Landscape design

  Darbas anglų kalba. Landšaftas. Landscape design. Landscape architecture. Duties. Landscape architects work on. Specializations. History. Landscape planning. Asian landscape planning. European landscape planning. US landscape planning. Landscape planning legislation. Landscape planning theory. Garden design. Gardening As a Vocation. History. Garden design courses. Developing a Garden Design. Elements (Ingredients) of Garden Design. Landscape engineering. Landscape assessment. Summary. Dictionary/Vocabulary.
  Architektūra ir dizainas, referatas(15 puslapių)
  2007-10-16
 • Language and Gender

  Referatas apie vyrų ir moterų kalbos vartojimo ypatumus (anglų kalba). Introduction. Verbal Communication. Non-verbal Communication. Politeness and Profanity. Sexism in Language. Conclusions.
  Socialinė psichologija, referatas(11 puslapių)
  2006-01-05
Puslapyje rodyti po