Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Referatai

Referatai (20793 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Kūdikio motorinis vystymasis

  Įvadas. Pagrindiniai vystymosi aspektai. Vystymosi tikslumas. Kaip vystosi svarbiausios kūdikio funkcijos. Apibendrinimas.
  Medicina, referatas(15 puslapių)
  2006-02-01
 • Kūdikio somatinis vystymasis nuo gimimo iki 2 metų

  Įvadas. Somatinis kūdikio vystymasis. Vaiko smegenys. Svorio kaita. Naujagimio akys. Klausa. Kvapo ir skonio juslės. Oda. Kvėpavimas. Judesiai. Išvados.
  Pedagogika, referatas(11 puslapių)
  2008-01-01
 • Kūdikio vystymosi fiziologija ir individualių savybių plėtotė

  Įvadas. Fiziologinis kūdikio vystymasis. Naujagimio jutimo organai. Besąlyginiai refleksai. Sąlyginiai refleksai. Funkcinės sistemos. Specifinės vaikų amžiaus ypatybės. Individualūs skirtumai. Išvados.
  Pedagogika, referatas(8 puslapiai)
  2006-04-21
 • Kūdikystė

  Įvadas. Protinių sugebėjimų raida (Piaget teorijoje). Sensomotorinio intelekto stadija. Kūdikio mokymas ir mokymasis. Kalbos raida. Kūdikio sugebėjimas bendrauti. Prieraišumo jausmas. Nerimo ir baimės jausmas.
  Raidos psichologija, referatas(14 puslapių)
  2007-04-06
 • Kūdikių maitinimas

  Įvadas. Čiulptukai. Čiulptukų priežiūra. Maitinimas iš buteliuko. Kaip apsaugoti kūdikį nuo negalavimų. Sterilizavimas. Kiti buteliukų plovimo būdai. Išvados.
  Slauga, referatas(5 puslapiai)
  2007-03-27
 • Kūdikių mityba pirmaisiais gyvenimo metais

  Įvadas. Kūdikių mityba pirmaisiais metais. Kūdikių mityba nuo gimimo iki 6 mėnesių. Motinos pieno privalumai. Motinos pieno pakaitalai. Kūdikių maitinimas 4 – 6 mėnesių. Kūdikių maitinimas 5 – 7 mėnesių. Kūdikių maitinimas 8 – 10 mėnesių. Kūdikių maitinimas 10 - 12 mėnesių. Išvados.
  Pedagogika, referatas(7 puslapiai)
  2011-04-11
 • Kukučio paveikslas M. Martinaičio "Kukučio baladėse"

  Marcelijaus Martinaičio biografija. Kukučio paveikslas M.Martinaičio "Kukučio baladėse".
  Lietuvių literatūra, referatas(5 puslapiai)
  2006-04-12
 • Kultas

  Įvadas. Kultas. Pirminės kulto formos. Protėvių kultas. Kulto bendruomenė. Kulto vieta. Liturgija- ypatinga kulto forma. Išvados.
  Religija, referatas(7 puslapiai)
  2006-03-23
 • Kultūra ir etiketas versle

  Įvadas. Bendrosios nuostatos. Pokalbio strategija. Dalykinio etiketo abėcėlė. Verslininko išvaizda. Elgsena derybų metu. Biuro ar kontoros įranga. Elgesys su klientais. Naujos moterų elgesio ir elgesio su jomis taisyklės. Vadovo elgesys.
  Etiketas, referatas(6 puslapiai)
  2006-10-30
 • Kultūra ir mikrokultūros

  Kultūros samprata ir jos reikšmė vartotojų elgsenoje. Kultūros savybės. Kultūros įtaka elgsenai. Kultūros skirtumų palyginimas. Subkultūros (mikrokultūros) ir jų įtaka vartotojų elgsenai. Subkultūra (mikrokultūra) ir jos kategorijos. Pagrindiniai subkultūrų tipai.
  Rinkodara, referatas(8 puslapiai)
  2007-02-06
 • Kultūra ir visuomenė

  Įvadas. Darbo tikslas – atpažinti visuomenėje vykstančius procesus ir jų poveikį visuomeniniams santykiams. Visuomenė ir bendruomenė. Visuomenės tipai. Kultūros samprata, funkcijos, elementai. Subkultūra ir kontrkultūra. Kultūros dinamika. Etnocentrizmas ir reliatyvizmas. Kultūrinė įvairovė. Išvados.
  Sociologija, referatas(10 puslapių)
  2010-12-02
 • Kultūra kaip individo ir aplinkos konflikto padarinys

  E. Fromas. Z. Froidas. Froidizmas ir neofroidizmas. Moralės bruožai. Z. Froido teorija. Moralinės žmogaus galios. Represija ir produktyvumas. Charakterinis ir moralinis sprendimas. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(14 puslapių)
  2005-11-25
 • Kultura starożytnego Rzymu

  Referatas lenkų kalba. Wstęp. Początki Rzymu. Kultura Rzymu. Podbój świata śródziemnomorskiego. Juliusz Cezar. Pieniądz. Rzym i jego znaczenie – podsumowanie.
  Visuotinė istorija, referatas(16 puslapių)
  2006-03-28
 • Kultūrinės įmonės vizijos, misijos ir filosofijos formulavimas

  Įvadas. Vizijos formulavimas. Misijos formulavimas. Filosofijos formulavimas. Išvados.
  Vadyba, referatas(6 puslapiai)
  2006-03-09
 • Kultūrinės institucijos moralinė ir socialinė atsakomybė

  Įvadas. Profesinės etikos objektas. Profesinė sąžinė, pareiga, atsakomybė ir garbė. Verslo socialinė atsakomybė. Išvados.
  Vadyba, referatas(11 puslapių)
  2007-03-13
 • Kultūriniai bendravimo skirtumai

  Įvadas. Skirtingų kultūrų elgesio versle modeliai. Didysis verslo kultūrų pasiskirstymas: Orientacija į dalykinius reikalus ir Orientacija į tarpusavio santykius. Pirmojo kontakto užmezgimas. Netiesioginis kontaktas. Didžiojo pasiskirstymo pusių bendravimas: tiesioginė ir netiesioginė kalba. Harmoningumas ir aiškumas. Bendravimas ir "reputacija". Pagarbos reiškimo būdai. Orientavimasis į laiką ir dienotvarkes. Neverbalinis (nežodinis) elgesys versle: Ekspresyvios ir santūrios kultūros. Balso garsumas ir intonacija. Tylos svarba. Kalbėjimas paeiliui ir pašnekovo pertraukimas. Keturi svarbiausi neverbalinio elgesio derybose elementai. Išvados.
  Vadyba, referatas(13 puslapių)
  2006-02-21
 • Kultūriniai Europos ir Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) skirtumai

  Kultūros sąvokos atsiradimas ir kultūros sampratos. Kultūrų vienovė ir įvairovė. Etnocentrizmas. Kultūrinis reliatyvizmas.
  Kita, referatas(5 puslapiai)
  2005-11-28
 • Kultūriniai imperatyvai Danijoje

  Įvadas. Bendra apžvalga. Kelios pastabos apie Daniją ir danus. Pagrindinės kultūros kryptys. Kalba. Apranga. Bendravimo būdas. Tinkamos ir netinkamos temos. Fiziniai gestai ir veido išraiška. Valgiai ir gėrimai. Valgymo laikas ir būdingas maistas. Regioniniai skirtumai. Gėrimai ir tostai. Elgesys prie stalo. Šventės ir nedarbo dienos. Didžiosios šventės. Dovanos. Išvados.
  Etiketas, referatas(9 puslapiai)
  2009-06-09
 • Kultūrinis ir mokslinis sąjūdis XX amžiaus pradžioje

  Kultūrinis ir mokslinis sąjūdis XX amžiaus pradžioje. Pirmoji Lietuvos Respublikos aukštoji mokykla – universitetas. Teatras ir muzika. Sporto sąjūdis. Architektūra ir dаilė. Lietuvos lаimėjimаi 1918-1940 metais.
  Lietuvos istorija, referatas(5 puslapiai)
  2006-04-18
 • Kultūrinis parkas - žmogaus rekreacinė aplinka

  Įvadas. Parkų kūrimo istorija. Kultūrinis parkas - žmogaus rekreacinė aplinka. Kultūrinis parkas – kaip humaniškos gyvenamosios aplinkos etalonas. Išvados.
  Turizmas, referatas(11 puslapių)
  2006-02-01
Puslapyje rodyti po