Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Referatai

Referatai (20793 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Apšvietimo ir šviesos signalizacijos sistema

  Apšvietimo ir šviesos signalizacijos sistema. Langų ir žibintų valytuvai. Degalų tiekimo įrenginiai. Elektriniai garso signalai.
  Mechanika, referatas(4 puslapiai)
  2006-02-15
 • Apšvietos epocha

  Įvadas. Apšvietos filosofijos idėjos. Apšvietos filosofija. Apšvietos filosofijos paplitimas. Apšvietos pagrindiniai atstovai. Apšvietos pagrindiniai atstovai. Apšvietos pagrindiniai atstovai. Išvados.
  Visuotinė istorija, referatas(4 puslapiai)
  2008-05-23
 • Apšvietos filosofija

  Įvadas. Apšvietos filosofijos idėjos. Apšvietos filosofijos paplitimas ir šios filosofijos pagrindiniai atstovai. Išvados.
  Naujųjų amžių filosofija, referatas(6 puslapiai)
  2006-11-24
 • Aptarnavimo etiketas

  Įvadas. Tikslas — išanalizuoti aptarnavimo etiketą, jo privalumus bei trūkumus. Pagrindinės elgesio su lankytojais taisyklės. Lankytojų tipai ir jų aptarnavimas. Lankytojų tipai. Lankytojų aptarnavimo sistemos. Lankytojų aptarnavimo standartai. Lankytojų sutikimas ir susodinimas restorane, kavinėje, bare. Turistų aptarnavimas. Turistai. Turistų reikalavimai. Profesionalus elgesys ir svetingumas. Bendravimas. Pobūvių aptarnavimo organizavimas. Patiekalų patiekimo metodai. Individualus aptarnavimas. Banketo aptarnavimas. Švediškas stalas. Pobūvis furšetas. Banketo furšetas. Dalyvavimo renginiuose etiketas. Apranga. Priėmimai. Priėmimų tipai. Bendrieji priėmimų reikalavimai. Išvados.
  Etiketas, referatas(27 puslapiai)
  2009-02-20
 • Aptarnavimo logistika

  Įvadas. Uždaviniai. Aptarnavimo sąvoka ir reikšmė. Klientų aptarnavimas, išlaikymas ir tobulinimas. Išvados.
  Transportas ir logistika, referatas(7 puslapiai)
  2006-10-20
 • Aptarnavimo tarnybų tikslai ir uždaviniai

  Įvadas. Sandėlių ūkio organizavimas. Transporto ūkis. Kokybės kontrolė. Išvados.
  Vadyba, referatas(8 puslapiai)
  2006-02-21
 • Apvaisinimas

  Įvadas. Lytinio ciklo skirstymas į stadijas. Gyvulių dauginimasis. Patelės organizmo reakcija į spermos suleidimą. Spermatozoidų judėjimas patelių lytiniais takais. Spermatozoidų išgyvenimo trukmė lytiniuose takuose. Ovuliacija. Kiaušinėlio slinkimas kiaušintakiu. Kiaušinėlio apvaisinimas. Būtinas spermatozoidų skaičius normaliam apvaisinimui. Apvaisinimas. Apvaisinimo etapai.
  Žemės ūkis, referatas(14 puslapių)
  2006-11-17
 • Apvaliosios kirmėlės

  Įvadas. Apvaliųjų kirmėlių (nemathelinthes) charakteristika. Kūno danga ir judėjimo aparatas. Virškinimo sistema. Šalinimo sistema. Nervų sistema. Lytinė sistema. Klasė. Pilvablakstienės (gastrotricha). Klasė. Nematodai (nematoda). Išvados.
  Zoologija, referatas(7 puslapiai)
  2007-12-04
 • Ar animacija gali būti saugiai naudojama teisme?

  Pagal: Ajit Narayanan ir Sharon Hibbin straipsnį "Can animation be safely used at court"? Įžanga. Temos įvadas. Vizualizacijos teisme problemos ir kodėl reikalingas dirbtinis intelektas. Verbalinė ir vizualinė atmintis. Eksperimentas. Hipotezės. Animacija. Eksperimento dalyviai. Rezultatai. Išvados.
  Teisė, referatas(11 puslapių)
  2008-07-29
 • Ar atsitiktinumai gyvenime yra apgalvoti veiksmai?

  Įvadas. Atsitiktinumas. Mąstymas. Veiksmas, veikimas, veikla. Laimingas atsitiktinumas. Bionika. Tiesiog gražūs atsitiktinumai. Išvados.
  Filosofija, referatas(11 puslapių)
  2006-11-21
 • Ar egzistuoja Kalėdų Senis?

  Pratarmė. Įvadas. Dėstymas. Kalėdų Senelis. Išvados.
  Lietuvių kalba, referatas(5 puslapiai)
  2006-03-28
 • Ar egzistuoja NSO?

  Įžanga. Mokslininkų citatos apie NSO. Rosvelo avarija. Interviu su A. Kuzovkinu. Tiesa apie žmogų Mėnulyje. Apklausa internete. Išvados.
  Astronomija, referatas(11 puslapių)
  2006-11-07
 • Ar galima bausti vaikus?

  Įvadas. Kam reikalingos bausmės. Skatinimai ir bausmės šeimoje. Bausmė su nemaloniais padariniais. Bausmių padariniai. Patarimai tėvams. Išvados.
  Psichologija, referatas(10 puslapių)
  2007-12-14
 • Ar geležinkelio transportas didžiausias aplinkos teršėjas

  Įvadas. Geležinkelio transporto poveikis aplinkai. Lietuvos geležinkelio transportas. Geležinkelio transporto tarša. Dirvožemio ir grunto teršimas. Vandens telkinių teršimas. Šilumvežių įtaka aplinkos taršai. Neigiamo poveikio aplinkai mažinimas. Priemonės ir būdai aplinkos taršai mažinti. Dirvožemio apsauga ir valymas. Geležinkelio cisternų modernizavimas. Šilumvežių ir motorvežių modernizavimas. Išvados.
  Ekologija, referatas(21 puslapis)
  2007-10-30
 • Ar Internetas irgi yra biblioteka?

  Įvadas. Ar internetas irgi yra biblioteka? Išvados.
  Internetas, referatas(8 puslapiai)
  2007-04-06
 • Ar kraujomaiša paveikia mažų populiacijų išnykimo riziką?

  Ar kraujomaiša paveikia mažų populiacijų išnykimo riziką? remiantis Drosophila. Reziumė. Įvadas. Medžiaga ir metodai. Musės. Inbrydingo veikimo būdas (atlikimo metodika). Išnykimo eksperimentai. Pasipriešinimas stresui. Rezultatai. Aptarimas.
  Genetika, referatas(9 puslapiai)
  2006-12-06
 • Ar Lietuvai naudinga Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) ir Rusijos konfrontacija posovietinėje erdvėje

  Jungtinės Amerikos Valstijos (JAV), Rusija ir Lietuva. Svarbiausi istorinės raidos faktai. Jungtinės Amerikos Valstijos (JAV), Rusija ir Lietuva. Santykiai. Jungtinės Amerikos Valstijos (JAV) ir Lietuva. Rusija ir Lietuva. Rusija ir Jungtinės Amerikos Valstijos (JAV). Ar Lietuvai naudinga Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) ir Rusijos konfrontacija posovietinėje erdvėje? Išvados. Išnašos.
  Politologija, referatas(7 puslapiai)
  2008-01-03
 • Ar lietuvių kalba – pasaulio mokslininkų kelias į indoeuropiečių protėvynę

  Ar lietuvių kalba – pasaulio mokslininkų kelias į indoeuropiečių protėvynę. Lietuvių kalba priešrašytiniu laikotarpiu. Tautinis atgimimas ir bendrinė kalba.
  Kalbų studijos, referatas(7 puslapiai)
  2006-03-31
 • Ar platoniškosios meilės samprata sutampa su krikščioniškąja meilės samprata?

  Įvadas. Meilės samprata Platono filosofijoje. Krikščioniškoji meilės samprata. Išvados.
  Etika, referatas(7 puslapiai)
  2008-10-07
 • Ar reikia žmogui būti sveikam?

  Įžanga. Ar reikia žmogui būti sveikam? Sveikata ir aplinka. Sveikata ir ligos rizikos faktoriai. Darbas ir sveikata. Profesija ir sveikata. Šeima ir sveikata. Aplinka ir visuomenė. Radiacija ir žmogus. Elektromagnetinė spinduliuotė. Triukšmas ir jo poveikis žmogaus sveikatai. Stresas ir jo poveikis žmogaus sveikatai.
  Ekologija, referatas(10 puslapių)
  2007-01-03
Puslapyje rodyti po