Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Referatai

Referatai (20793 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Koks yra turtingas žmogus? (2)

  Kas yra turtingas žmogus? Ar tas, kuris turi daug pinigų ir yra turtingas? Kokias išskirtines savybes turi milijonieriai? Kokias savybes ir vertybes siekiant turtų išskiria milijonierės moterys? Milijonierių įpročiai. Turtuolių ir vargšų mąstymo skirtumai. Septynios taisyklės. Išvados.
  Finansai, referatas(6 puslapiai)
  2007-05-17
 • Koks yra turtingas žmogus? (3)

  Koks yra turtingas žmogus. Turtas gali būti skirstomas. Galima išskirti 10 materialaus turto sukaupimo būdų. Turtingo žmogaus mąstymo būdas (verslo filosofija). Turtingo žmogaus savybės. Svarbiausios savybės. Ar pinigai paverčia žmogų turtingu. Yra 4 turto rūšys. Žmogus pasijunta turtingas, kai...
  Finansai, referatas(5 puslapiai)
  2007-10-23
 • Koks ryšys tarp religijos ir moralės, anot I. Kanto?

  Dėstomo dalyko "Filosofijos įvadas" referatas. Įvadas. Religija ir moralė. Koks ryšys tarp religijos ir moralės? Išvados.
  Filosofija, referatas(5 puslapiai)
  2011-11-23
 • Koks turėtų būti idealus treneris ir koks buvo realus treneris

  Įvadas. Koks turėtų būti idealus treneris, trenerio veiklos ypatumai. Etinė – filosofinė trenerio orientacija. Treneris ir jo veikla. Bendravimas. Konfliktai ir jų sprendimas. Humoras – svarbi bendravimo priemonė. Koks buvo realus treneris.
  Sportas, referatas(7 puslapiai)
  2006-10-13
 • Koks turi būti idealus treneris

  Įvadas. Treneris ir jo veikla. Sėkmės piramidė. Mokytojų ir trenerių rengimas. Idealinio "mokytojo skulptoriaus" modelio rengimo pagrindiniai struktūriniai elementai.
  Sportas, referatas(6 puslapiai)
  2007-01-31
 • Kolegijos biuro technikos duomenų bazė

  Įvadas. Duomenų bazės schema. Reliacinės duomenų bazės, jų savybės. Duomenų bazių projektavimo bendrieji principai. Lentelių kūrimas. Užklausų kūrimas. Formų kūrimas. Ataskaitų kūrimas.
  Programos, referatas(16 puslapių)
  2007-01-22
 • Kolektyvinė sutartis

  Įvadas. Kolektyvinės darbo sutarties analizė. Kolektyviniai santykiai. Kolektyvinių sutarčių šalys. Kolektyvinės sutarties sudarymas ir vykdymas. Kolektyvinės sutarties turinys. Kolektyviniai darbo ginčai.
  Darbo teisė, referatas(11 puslapių)
  2007-01-30
 • Kolektyvinės ir individualios apsaugos priemonės

  Įvadas. Tikslas. Susipažinti su kolektyvinėmis ir individualiosiomis apsaugos priemonėmis. Kolektyvinės apsaugos priemonės. Individualios apsaugos priemonės. Filtruojamosios individualios kvėpavimo organų apsaugos priemonės. Izoliuojamosios individualios kvėpavimo organų apsaugos priemonės. Individualios odos apsaugos priemonės. Išvados.
  Sauga, referatas(8 puslapiai)
  2009-09-07
 • Kolektyvinės saugos priemonės

  Įvadas. Apsauginiai statiniai: projektavimo normos, statyba, naudojimas. Slėptuvės. Pagrindiniai reikalavimai projektuojant ir statant slėptuves. Bendrieji slėptuvių naudojimo reikalavimai. Išvados.
  Sauga, referatas(16 puslapių)
  2006-04-18
 • Kolektyvinės sutarties samprata ir reikšmė, kolektyvinės sutarties rūšys, šalys, taikymas, galiojimas

  Įvadas. Kas tai yra sutartis? Kolektyvinės sutarties samprata. Kolektyvinių sutarčių rūšys. Kolektyvinių sutarčių šalys. Kolektyvinės sutarties sudarymas ir vykdymas. Kolektyvinės sutarties turinys. Išvados. Literatūros sąrašas (5).
  Komercinė teisė, referatas(10 puslapių)
  2005-09-20
 • Kolektyvinės sutarties samprata ir rūšys

  Įvadas. Kolektyvinės sutarties samprata. Darbo kodekso nuostatų aprašymas. Kolektyviniai darbo santykiai. Kolektyvinės sutarties rūšys. Nacionalinė, šakos ir teritorinė kolektyvinė sutartis. Įmonės kolektyvinė sutartis. Kolektyvinės sutarties maketas. Išvados.
  Civilinė teisė, referatas(16 puslapių)
  2012-03-23
 • Kolektyviniai darbo ginčai

  Įvadas. Kolektyviniai darbo ginčai. Kolektyvinių darbo ginčų rūšys. Kolektyvinių darbo ginčų nagrinėjimas. Taikinimo komisija. Darbo arbitražas. Trečiųjų teismas. Kolektyvinio poveikio priemonės. Streikas. Lokautas. Išvados.
  Darbo teisė, referatas(9 puslapiai)
  2007-02-22
 • Kolektyviniai darbo ginčai (2)

  Įvadas. Darbo ginčų kaip socialinių konfliktų kilimo prielaidos ir būdingi bruožai. Socialiniai konfliktai – imanentinis visuomenės gyvenimo reiškinys. Kolektyvinių darbo ginčų samprata. Kolektyvinių darbo ginčų samprata Lietuvos darbo teisės teorijoje ir praktikoje. Kolektyvinių darbo ginčų šalys. Darbuotojai - kolektyvinių darbo ginčų šalis. Darbuotojų kolektyvas - kolektyvinių darbo ginčų šalis, ir atstovavimas jam. Profesinės sąjungos - kolektyvinių darbo ginčų šalis. Darbdavys (darbdavių organizacija) – kolektyvinių darbo ginčų šalis. Darbdavio ir darbdavių organizacijų – kolektyvinių darbo ginčų šalies – teisinio statuso ypatumai pagal Lietuvos darbo teisę. Kolektyvinių darbo ginčų objektas. Kolektyviniai darbuotojų interesai ir teisės. Kolektyvinių darbo ginčų objektas. Kolektyvinių darbo ginčų pradžia. Ginčų tarp kolektyvinės sutarties ir kolektyvinio susitarimo šalių sprendimo tvarka. Išvados.
  Darbo teisė, referatas(11 puslapių)
  2007-09-21
 • Kolektyviniai ir individualūs darbo ginčai (ikiteisminis ir teisminis nagrinėjimas)

  Kolektyviniai ir individualūs darbo ginčai (ikiteisminis ir teisminis nagrinėjimas). Įvadas. Individualūs darbo ginčai. Kolektyvinės derybos ar ginčas. Darbo ginčų teisminis nagrinėjimas. Išvados.
  Darbo teisė, referatas(9 puslapiai)
  2008-05-30
 • Kolektyvinio ginčo nagrinėjimo procedūra (schema)

  Samprata ir rūšys. Kolektyvinių darbo ginčų nagrinėjimas. Kolektyvinio poreikio priemonės. Streikas. Lokautas. Kolektyvinių ginčų reglamentavimas užsienio šalyse. Kolektyvinių ginčų samprata, prevencija ir nagrinėjimas. Streikai ir lokautai kaip kolektyvinio poveikio priemonės.
  Darbo teisė, referatas(11 puslapių)
  2007-07-13
 • Kolektyvinių darbo ginčų nagrinėjimas taikinimo komisijoje

  Įvadas. Darbo tikslas – susipažinti su kolektyviniais darbo ginčais, juos nagrinėjančiais organais ir išanalizuoti nagrinėjimo tvarką taikinimo komisijoje. Kolektyviniai darbo ginčai. Kolektyvinių derybų vaidmuo, sprendžiant kolektyvinius darbo ginčus. Kolektyvinius darbo ginčus nagrinėjantys organai. Kolektyvinių darbo ginčų nagrinėjimas taikinimo komisijoje. "Teismų praktika" kolektyvinio darbo ginčo apžvalga. "Teismų praktika" kolektyvinių darbo ginčų nutarčių pavyzdžiai. 1 pavyzdys. Nustatė. Konstatuoja. 2 pavyzdys. Nustatė. Nutarė. Išvados.
  Civilinė teisė, referatas(15 puslapių)
  2011-03-25
 • Kolektyvo formavimas

  Įvadas. Psichologiniai valdymo metodai. Kolektyvo formavimas. Darbuotojų atranka, priėmimas ir tobulinimas. Grupės ir komandos. Komandų vystymosi etapai. Darbo grupių ir komandų skirtumai. Svarbiausi komandoje atliekami vaidmenys. Išvados. Praktinė dalis. Vaikų lopšelis – darželis "Daigelis". Kolektyviniai sprendimai. Komandos formavimosi stadijos. UAB "Gintarūna". Darbuotojų atranka. Komandos darbas.
  Personalo vadyba, referatas(13 puslapių)
  2006-11-21
 • Kolektyvo formavimas. Personalo mokymas

  Darbo su personalu aplinka ir jos įtaka kolektyvo formavimui. Vidiniai ir išoriniai personalo verbavimo šaltiniai. Personalo mokymas ir ugdymas, karjera.
  Personalo vadyba, referatas(8 puslapiai)
  2006-01-16
 • Kolizinės teisės normos

  Kolizinės normos samprata. Kolizinių normų rūšys. Kolizinės normos struktūra. Kolizinės nuorodos. Kolizinių normų aiškinimas ir taikymas.
  Teisė, referatas(6 puslapiai)
  2007-05-20
 • Komandinio darbo įvertinimas

  Komandinio darbo įvertinimas. Komandos efektyvumas. Komandų dydis. Darbo įvertinimas. Išvados.
  Personalo vadyba, referatas(6 puslapiai)
  2006-04-27
Puslapyje rodyti po