Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Referatai

Referatai (20793 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Gėrio ir blogio samprata

  Įvadas. Gėris ir blogis. Gero ir blogio poelgio pasirinkimas. Gera ar bloga valia? Gėris ir blogis stoikų etikoje. Platono gėris ir blogis. Išvados.
  Filosofija, referatas(9 puslapiai)
  2006-10-24
 • Gėrio ir blogio santykis

  Įvadas. Gėris. Blogis. Gėrio ir blogio santykis. Kaip žinoti, kas gera, o kas bloga? Išvados.
  Filosofija, referatas(7 puslapiai)
  2007-03-26
 • Gėris ir blogis

  Įvadas. Gėris ir blogis. Gero ir blogo poelgio pasirinkimas. Gera ar bloga valia? Išvados.
  Filosofija, referatas(5 puslapiai)
  2007-09-30
 • Gėris ir blogis mūsų visuomenėje

  Įvadas. Gėrio ir blogio pažinimo medis. Gėris, blogis ir neutralūs dalykai. Afektai. Etinės Sokrato pažiūros. Dora yra besąlygiškas gėris. Dora yra susijusi su nauda ir laime. Dora yra žinojimas. Epikūro pažiūros. Teodicėja. Malonės teorija. Gėrio rūšys. Pradingusi dorybė.
  Etika, referatas(8 puslapiai)
  2005-09-21
 • Germanų kultūra

  Germanų kalbos. Seniausio germanų raidyno prigimtis. Runų magija. Runų įrašai. Germanų epas. Germanų religija. Germanų dainos, poezija, veikalai. Šeima.
  Visuotinė istorija, referatas(13 puslapių)
  2005-05-20
 • Germanų kultūrų šalių etiketas

  Įvadas. Vokietija. Kelios pastabos apie Vokietiją ir vokiečius. Pagrindinės kultūros kryptys. Požiūris į laiką ir rizikos baimė. Bendravimas ir kalbos ypatumai. Sveikinimasis ir supažindinimas. Vokietijos verslo etiketas. Santykiai tarp vadovų ir pavaldinių. Bendradarbiavimas. Austrija. Kelios pastabos apie Austriją ir austrus. Bendravimas. Išvados.
  Etiketas, referatas(14 puslapių)
  2006-10-31
 • Gero elgesio taisyklės ir netinkamas elgesys

  Įvadas. Darbo tikslas: Išsiaiškinti, kokios elgesio taisyklės yra būtinos geram elgesiui. Apie elgesio taisykles. Geras elgesys viešumoje. Sveikinimasis. Kaimynai. Kaip elgtis kine ir teatre. Elgesys viešajame transporte. Geras elgesys šeimoje. Tėvų pavyzdys. Geras elgesys tarnyboje. Geras tonas įstaigoje. Pokalbis dėl darbo. Netinkamas elgesys. Interviu. Interviu analizė. Išvados.
  Etiketas, referatas(18 puslapių)
  2008-12-12
 • Gero pardavėjo savybės

  Noras ir pasirengimas dirbti pardavėju. Tikėjimas parduodamu produktu. Teigiamas (pozytivus) požiūris. Pasirengimas nuolatos mokytis. Savo produktų žinojimas. Mokėjimas susitelkti darbui. Sąžiningumas. Atkaklumas. Rūpinimasis pirkėju. Išvados.
  Etika, referatas(7 puslapiai)
  2006-10-17
 • Geros manieros - prabanga ar būtinybė

  Malonūs ir paslaugūs darbuotojai atspindi įmonės ar įstaigos strategiją. Geros manieros yra būtina kiekvienos karjeros sąlyga. Taigi – Jūs esate naujas darbuotojas. Išvados. Jūsų pirmo pavaldinio priėmimas į darbą ir atleidimas iš jo. Taisyklės, į kurias reikėtų atkreipti dėmesį, priimant į darbą naują darbuotoją. Ar sakyti tiesą darbuotojui, kurį atleidžiate iš darbo? Taisyklės kaip atleisti iš darbo. Pabaigai.
  Etiketas, referatas(7 puslapiai)
  2007-09-24
 • Gerovės palyginamoji analizė pasaulio šalyse

  Įvadas. Pasirinkimo problema. Palyginamoji analizė pagal geografinius rodiklius. Palyginamoji analizė pagal ekonominius rodiklius. Bendrasis vidaus produktas. Užsienio skola. Infliacija. Palyginamoji analizė pagal socialinius rodiklius. Demografiniai rodikliai. Gyvenimo trukmė. Natūralus gyventojų prieaugis. Ateities prognozė. Išsilavinimo rodikliai. Gini koeficientas. Išvados.
  Ekonomika, referatas(15 puslapių)
  2007-12-07
 • Gerovės valstybės ekonomika. Gerovės valstybės kritika

  Gerovės ekonomika. Gerovės ekonomikos apibrėžimai. Gerovės ekonomikos ir pozityviosios ekonomikos skirtumai. Gerovės ekonomikos kryptys. Kas yra "gerovės valstybė"? (Apie "gerovės valstybę" apskritai). Lietuva kaip "gerovės valstybė. "Gerovės valstybės" kritika. Argumentai prieš "gerovės valstybę". "Gerovės valstybės" modelių kritika. Nuosavybė ir moralė. Išlikimas, pareiga ir tobulėjimas. Laisvė patirti nesėkmę. Atsakomybės išsižadėjimas. "Gerovės valstybė" ir lyties lygybės.
  Socialinis darbas, referatas(22 puslapiai)
  2007-02-07
 • Gerumas

  Įvadas. Gerumas kaip doro žmogaus esmė. Gerumas pedagogikoje. Gerumo ugdymas. Išvados.
  Etika, referatas(7 puslapiai)
  2007-03-15
 • Gerumas kaip liaudies pedagogikos pagrindas

  Įvadas. Gerumas kaip doro žmogaus esmė. Gerumas pedagogikoje. Gerumo ugdymas. Gyvas pavyzdys. Išvados.
  Pedagogika, referatas(10 puslapių)
  2006-02-17
 • Geschichte der Kinder und Jugendliteratur der Aufklärung

  Darbas vokiečių kalba. Švietimo amžiaus vaikų ir jaunimo literatūros istorija. Einleitung. Merkmale des Aufklärungszeitalters. Zum Gegenstand der Kinder- und Jugendliteratur. Philanthropistische Kinderliteratur. Begriff der Kinder und Jugendliteratur. Kinder - und Jugendlektüre. Kinder - und Jugendschriften. Lesebücher. Sittenbüchlein. Vermächtnisse, Väterliche Räte und Klugheitsregeln. Elementarbücher, Enzyklopädien und Kinderlogiken. Kinderlieder und Gedichte. Fabeln und Moralische Erzählungen und kleine Romane. Gedenksprüche. Abenteuererzählungen. Märchen und morgenländische Erzählungen. Rätsel und Anekdoten. Biographien. Schlußfolgerungen.
  Vokiečių kalba, referatas(12 puslapių)
  2009-05-26
 • Gestapas

  Adolfas Hitleris. SS. Koncentracijos stovyklos. Gestapas.
  Visuotinė istorija, referatas(5 puslapiai)
  2006-02-06
 • Gestų kalba

  Įžanga. Kurtumas. Kas tai? Kurtumo priežastys. Klasifikacija. Sutrikusios klausos mokinių charakteristika. Psichikos ir elgesio charakteristika. Raidos faktoriai. Bendravimo su sutrikusios klausos asmenimi taisyklės. Gestų kalba. Kaip ir kada atsirado gestų kalba. Kalkinė kalba. Bendrinė lietuvių gestų kalba. Pirštų abėcėlė. D. Molytės–Lukauskienės straipsnis "Kauno dienoje" – Išbandymas šeimai – gyvenimas tyloje. Išvados.
  Kita, referatas(14 puslapių)
  2008-12-05
 • Geštaltinė terapija

  Geštaltterapijos samprata ir tikslas. Geštaltų (figūrų) formavimas. Kontakto ribų sutrikimai. Geštaltinės terapijos taikymo sritys. Geštaltinės terapijos grupės sudarymo principai ir darbo formos. Geštaltinės terapijos grupėse taikomi metodai. Slopinantieji darbo metodai. Išraišką skatinantys darbo metodai. Integracijos metodai. Vadovo vaidmuo geštaltinėje grupėje. Sapno išgyvenimas ir refleksijos geštaltinėje terapijoje. Išvados.
  Psichologija, referatas(12 puslapių)
  2010-04-01
 • Geštaltpsichologija

  Įvadas. Geštaltpsichologijos atstovai. Maksas Vertheimeris. V. Kioleris. K. Kofka. Fridrichas (Fricas) Perlsas. K.Levinas. K.Goldšteinas. Geštalto terapija. Teorija. Uždarumos dėsnis. Panašumo dėsnis. Artumo dėsnis. Simetrijos dėsnis. Tęstinumo dėsnis. Išvados.
  Psichologija, referatas(8 puslapiai)
  2007-06-01
 • Gewalt in der Familie

  Das Rechtssystem in Litauen. Hilfe für die Opfer. Litauen und Westeuropa.
  Sociologija, referatas(11 puslapių)
  2006-05-12
 • Gibt es noch ein Proletariat?

  Darbas vokiečių kalba. Šių laikų proletariatas. Gibt es noch ein Proletariat?Definition Proletarier. Bourgeois und Proletarier. Die Lage der Proletarier – dennoch aussichtslos? Literaturverzeichnis.
  Sociologija, referatas(7 puslapiai)
  2007-03-26
Puslapyje rodyti po