Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Referatai

Referatai (20793 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Elektroninė komercija (9)

  Įvadas. Elektroninės komercijos samprata ir rūšys. Elektroninės prekybos samprata ir ypatumai. Tradicinės ir elektroninės prekybos palyginimas. Išvados.
  Ekonomika, referatas(16 puslapių)
  2008-10-02
 • Elektroninė komercija ir jos apsaugojimas elektroniniu paštu

  Įvadas. Elektroninė komercija ir internetas. Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) elektroninė komercija. Kompiuterių piratai. "Hakerių" įsibrovimas į kompiuterius. Skaitmeniniai parašai. Išvados.
  Internetas, referatas(7 puslapiai)
  2006-02-14
 • Elektroninė leidyba

  Įžanga. Elektroninių dokumentų sąvokų įvairovė. Elektroninė knyga. Skaitmeninė knyga. Elektroninė leidyba – naujas informacijos pateikimo būdas. Internetas. Elektroniniai diskai. Išvados.
  Ekonomika, referatas(7 puslapiai)
  2007-02-27
 • Elektroninė organizacija

  Įvadas. Elektroninė organizacija. Kas yra E-organizacija? E-laiškai. Klientai naudodamiesi elektroninėmis ryšio priemonėmis, gali. EDMS. Informacijos valdymo infrastruktūra. Privalumai. Trūkumai.
  Ekonomika, referatas(8 puslapiai)
  2006-09-06
 • Elektroninė prekyba

  Įvadas. Kas yra elektroninė prekyba? Ar yra Lietuvoje sėkmingai veikiančių elektroninės prekybos sistemų? Kokia nauda iš elektroninės prekybos sistemos? Kaip apmokėti už prekes per internetą? Kodėl elektroninė prekyba dar nėra populiari? Kaip sukurti savo elektroninę sistemą? Ar elektroninė prekyba yra saugi? Kas užtikrina saugią elektroninę prekybą? Ar elektroninėje prekyboje taikomos nuolaidos prekėms ir paslaugoms? Elektroninės komercijos augimas pasaulio regionuose. Išvados.
  Ekonomika, referatas(21 puslapis)
  2006-09-25
 • Elektroninė prekyba (3)

  Įvadas. Elektroninės prekybos samprata. Elektroninės prekybos formos. Elektroninė parduotuvė. Elektroninė birža. Elektroniniai aukcionai. Išvados.
  Vadyba, referatas(8 puslapiai)
  2008-11-09
 • Elektroninė prekyba Lietuvoje

  Kas yra e-komercija? Lietuvoje įsigaliojo elektroninės prekybos taisyklės. Elektroninės komercijos pavyzdžiai. Books.lt. Muge.lt. Cili.lt. Lankomiausių internetinių parduotuvių top penketukas. Elektroninės prekybos mūsuose nėra.
  Ekonomika, referatas(8 puslapiai)
  2005-12-07
 • Elektroninė prekyba Lietuvoje (2)

  Įvadas. Elektroninės komercijos samprata. Elektroninės komercijos dalyviai. Elektroninės komercijos kategorijos. Elektroninės komercijos formos. Atsiskaitymo už pirkimus internetu būdai. Internetinė prekyba Lietuvoje. Prekybos internetu padėtis Lietuvoje. Prekybos internete privalumai ir trūkumai. Elektroninės parduotuvės Lietuvoje. Internetinės prekybos prognozės. Išvados. Išnašos.
  Vadyba, referatas(16 puslapių)
  2008-05-23
 • Elektroninė prekyba Lietuvoje: "Naminukas"

  Įvadas. Internetinė elektroninė parduotuvė. Vartotojo registracija. Prekių asortimentas. Prekių pirkimas ir pristatymas. Prekių pirkimas. Prekių pirkimo žingsniai. Prekių pristatymas. Atsiskaitymas. Lizingo sąvoka. Lizingo suteikimo sąlygos. Prekių grąžinimas ir garantijos. Šlamučiai.
  Vadyba, referatas(9 puslapiai)
  2006-11-16
 • Elektroninė rinka pardavėjams ir vartotojams

  Įvadas. Elektroninė rinka pardavėjams ir vartotojams. Komercija: perėjimas nuo popierinių informacijos formų prie elektroninių. Įdiegimas: internetinio tinklo vystymasis. Duomenų bazių panaudojimas. Trys Internetinių paslaugų lygiai. Specializuoti sąrašai. Analizė: informacija kaip pagrindinė rinka. Naudingas bandymas ir elektroninis supermarketas. Pirkimo aktyvumo tipai ir katalogai. Rinkos modeliai. Trys svarbios paslaugos. Ilgalaikės transakcijos. Nets Inc. plėtros koncepcija ir ateities planas. Elektroninės rinkodaros elementai. Į vartotojus orientuotos rinkodaros ypatumai. Reklama ir pardavimų skatinimas elektroninėje komercijoje. Ryšių su klientais operatyvus valdymas. Išvados.
  Informatika, referatas(30 puslapių)
  2008-04-03
 • Elektroninė šokių muzika

  Įvadas. Estetika. Elektroninė šokių muzika. Apibendrinimas.
  Muzika, referatas(4 puslapiai)
  2006-06-12
 • Elektroninė valdžia (2)

  Įvadas. Visuomenės ir valdžios bendravimo kokybės internetu aspektai Lietuvoje. Samprata. Elektroninės valdžios plėtros planavimas. Svarbiausių dokumentų apžvalga. Elektroninės valdžios ir demokratijos prielaidos. Išvados.
  Politologija, referatas(6 puslapiai)
  2009-04-06
 • Elektroninė vyriausybė (e-vyriausybė) — priemonė piliečių pasitikėjimui valdžia didinti

  Įvadas. Viešosios elektroninės paslaugos. Mažesni paslaugų teikimo kaštai. Geresnis valdžios, gyventojų ir verslo aptarnavimas. Elektroninė vyriausybė (e-vyriausybė) ir piliečių pasitikėjimas valdžia. Patogumas ir pasitenkinimas. Integracija ir efektyvumas. Dalyvavimas. Išvados.
  Viešasis administravimas, referatas(12 puslapių)
  2009-07-31
 • Elektroninės atsiskaitymo sistemos struktūra

  Įvadas. Bendrai. Elektroninis parašas. Payments-manager 1.0" – Elektroninė mokesčių mokėjimo sistema. El. prekybos valdymo sistema "Trade-manager v.1.0". Klientų veiksmų ir sąskaitų tvarkymo sistema "Bill-manager 1.0". Atsiskaitymai e - prekyboje. Elektroninių mokamųjų priemonių prielaidos ir sąlygos. Mokamosios kortelės. Elektroniniai čekiai. Elektroniniai pinigai. Skaitmeniniai pinigai. Debetinė atsiskaitymo sistema. Kreditinė atsiskaitymo sistema. Daugiafunkcinės mokėjimo priemonės. Išvados.
  Rinkodara, referatas(14 puslapių)
  2006-03-02
 • Elektroninės bankininkystės problemos ir perspektyvos

  Finansų rinkos teorijos referatas. Įvadas. Elektroninės bankininkystės sistemos samprata ir raida. Elektroninės bankininkystės sistemos atsiradimas ir raida Lietuvoje . Naujiena elektroninėje bankininkystėje - operacijos mobiliuoju telefonu. Elektroninės bankininkystės sistemos privalumai prieš tradicinę bankininkystę. Elektroninės bankininkystės problemos ir perspektyvos. Elektroninės bankininkystės problemos. Elektroninės bankininkystės paslaugų perspektyvos. Elektroninės bankininkystės rizika ir saugumas. Rizikos analizės strategija. EBS technologijos ir saugumas Lietuvoje. Išvados.
  Finansai, referatas(24 puslapiai)
  2007-03-06
 • Elektroninės bankininkystės raida ir perspektyvos Lietuvoje

  Įvadas. Elektroninės bankininkystės sistema. Elektroninės bankininkystės sistemos samprata. Elektroninės bankininkystės raida. Elektroninės bankininkystės rizika. Elektroninės bankininkystės paslaugų tobulinimas. Elektroninės bankininkystės perspektyvos Lietuvoje.
  Makroekonomika, referatas(10 puslapių)
  2007-10-22
 • Elektroninės bankininkystės raida Lietuvoje

  Įvadas. Elektroninės bankininkystės samprata. Elektroninės bankininkystės plėtra pasaulyje ir Lietuvoje. Lietuvos bankų teikiamos elektroninės bankininkystės paslaugos. Išvados.
  Ekonomika, referatas(12 puslapių)
  2010-12-28
 • Elektroninės banko sistemos

  Įvadas. Elektroninės banko sistemos. Elektroninė bankininkystė. Bankinė informacinė sistema Forpost. Šios sistemos ypatumai. Sistemos veikimas ir pritaikymas. Elektroninė bankininkystės sistema Solo. Solo paslaugos. Banktron® - daugiakanalė elektroninė banko sistema. Banktron® sandara ir veikimas. Duomenų saugumas ir elektroninis parašas. Mobilioji bankininkystė. Atsiskaitymai - per mobilųjį įrenginį.
  Bankininkystė, referatas(9 puslapiai)
  2009-02-28
 • Elektroninės finansinės paslaugos Lietuvoje

  VBinternet@s. "Bankas internetu". "Hanza.net". "Eta bankas". Priedai.
  Finansai, referatas(24 puslapiai)
  2006-02-21
 • Elektroninės knygos

  Elektroninė knyga. Elektroninių knygų tipologija. Elektroninių knygų informacijos laikmenos. Elektroninės knygos trūkumai ir privalumai. Prototipinė elektroninė knyga. Elektroninių knygų pavyzdžiai. Elektroninės bibliotekos. Elektroninių knygų citavimas. Išvados.
  Informatika, referatas(14 puslapių)
  2005-10-18
Puslapyje rodyti po