Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Referatai

Referatai (20793 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Danijos muzika

  Įvadas. Danijos muzika. Rokas. Nauja danų muzika. Poprokas. Džiazas. Danija ir mes. Kultūros dienos Lietuvoje "Atrask Daniją". Danų literatūra – muzikos ištakos. Danų senoji muzika. Danų choreografija. Danijos kinas. Džiazo gigantai – praeitis ir dabartis. Forebitters – tradicinės liaudies dainos. Graži šalis yra Danija. Išvados. Darbas iliustruotas nuotraukomis.
  Muzika, referatas(13 puslapių)
  2006-01-10
 • Danijos vandens ir oro transporto sektorių analizė

  Įvadas. Tikslas - atskleisti Danijos oro ir vandens transporto sektorių ypatumus ekonomikos ir šalies makroekonomikos požiūriu. Šalies pristatymas. Apie Daniją. Ekonomika. Energetika. Lietuva ir Danija. Transporto sektoriaus apžvalga ir analizė. Geležinkeliai. Kelių transportas. Vamzdynai. Vandens transporto statistinė analizė. Galimybės ir strategija. Oro transporto statistinė analizė, plėtros galimybės ir strategija. Danijos transporto SSGG analizė. Išvados.
  Transportas ir logistika, referatas(15 puslapių)
  2010-03-29
 • Dantė "Dieviškoji komedija"

  Dantės biografijos faktai ir viskas apie kūrinį "Dieviškoji komedija": Fantazija, harmonija, entuziazmas, Alegorijos ir simboliai, Tiesioginė prasmė, Moralinė prasmė, Simbolinės reikšmės.
  Visuotinė literatūra, referatas(8 puslapiai)
  2005-10-21
 • Danties spalvos nustatymo metodai ir vertinimas

  Įvadas. Danties spalvos nustatymo bendrybės. Šviesos matymą įtakojantys elementai. Spalvų atitikimo problemos. Spalviniai atlasai. Danties spalvos nustatymas plombinių restauracijų metu. Spalvos atkūrimas ir nustatymas metalo keramikai. Danties spalvos įvertinimas skaitmeniniu būdu. Išvados.
  Medicina, referatas(15 puslapių)
  2010-01-13
 • Dantys

  Įvadas. Mitai apie sveikus dantis. Profesionali burnos higiena ir profilaktika. Vaikų burnos higiena. Dantų ir dantenų ligos. Dantų priežiūra. Dantų pastos. Patarimai.
  Fiziologija, referatas(10 puslapių)
  2005-11-21
 • Dantys (2)

  Įvadas. Kas tai yra dantų ėduonis? Dantų ėduonies faktoriai (priežastys). Dantų ėduonies apsauginiai faktoriai. Gera burnos priežiūra – dantų ėduonies priešas. Mitybos vaidmuo ėduonies profilaktikoje. Apibendrinimas.
  Anatomija, referatas(11 puslapių)
  2006-12-06
 • Dantų netektis ir pasekmės

  Įvadas. Fiziologiniai ir patologiniai dantų netekties požymiai. Žandikaulių pokyčiai. Apatinio žandikaulio sąnario pokyčiai. Burnos gleivinės pokyčiai. Liežuvio pokyčiai. Seilių liaukų pokyčiai. Veido pokyčiai. Dantų eilių defektų klasifikacija. Bedančių žandikaulių klasifikacija. Psichologiniai dantų netekties aspektai. Stomatognatinės sistemos pokyčiai netekus dantų. Dantų eilių vientisumo pažeidimas. Funkcionuojančios ir nefunkcionuojančios dantų grupių atsiradimas. Funkcinis periodonto perkrovimas. Dantų eilių deformacija. Smilkinkaulio – apatinio žandikaulio sąnario pokyčiai netekus dantų. Išvados.
  Ligos ir traumos, referatas(16 puslapių)
  2011-02-17
 • Dantų užklotai ir įklotai

  Įvadas. Pavienių dantų kietųjų audinių defektų atstatymas. Užklotai. Kodėl CEREC? Įklotai. Išvados.
  Medicina, referatas(8 puslapiai)
  2007-02-27
 • Danų etiketas ir nacionaliniai vadybos ypatumai

  Įvadas. Danijos geografinė padėtis. Politika ir valdžia. Švietimas. Religija ir demografija. Kelios pastabos apie Daniją ir danus. Pagrindinės kultūros kryptys. Kalba ir pagrindiniai posakiai. Klausymosi įpročiai. Mostai. Arbatpinigiai. Pagarbūs kreipiniai į vyrus, moteris. Tinkamos ir netinkamos temos. Apranga. Valgymo laikas ir būdingas maistas. Regioniniai skirtumai. Gėrimai ir tostai. Elgesys prie stalo. Dovanos. Punktualumas. Išvados.
  Etiketas, referatas(9 puslapiai)
  2008-01-01
 • Dao principai

  Įvadas. Citatos apie Dao (Lao Dzė). Kinų filosofija. Išvados.
  Senovės filosofija, referatas(8 puslapiai)
  2006-11-01
 • Darbas (3)

  Kokį darbą pasirinkti? Komanda, jos nauda. Žmonių charakterių tipai komandoje. Grupės ir komandos skirtumai. Komandos vystymasis. Komandos tipai. Santykiai komandoje. Geras vaidmenų pasiskirstymas komandoje. Motyvacija.
  Makroekonomika, referatas(10 puslapių)
  2007-04-23
 • Darbas ir migracija. Jaunimo problemos

  Įvadas. Darbo tikslas – apžvelgti pagrindines jaunimo darbo ir migracijos Lietuvoje problemas. Darbo reikšmė jaunimo socialiniame-ekonominiame gyvenime. Psichologinis nedarbo poveikis jaunimo pažiūrai į darbą. Jaunimo migracija, jos priežastys ir pasekmės. Išvados.
  Sociologija, referatas(11 puslapių)
  2008-04-11
 • Darbas ir sauga

  Darbuotojo pareigos. Darbdavio pareiga. Darbdavių ir darbuotojų atsakomybė. Darbuotojų sauga ir sveikata. Darbuotojų saugos ir sveikatos garantijos. Darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos įmonėse. Darbo vietų ir jų įrengimo bendrieji reikalavimai. Darbo priemonės. Įmonės vidaus eismas. Darbuotojų saugos ir sveikatos vidinė kontrolė įmonėje. Darbdavio ir darbuotojų veiksmai pavojaus atvejais. Gyvenamųjų patalpų reikalavimai. Darbdavio pareigos sudarant saugias ir sveikatai nekenksmingas darbo sąlygas. Darbuotojų instruktavimas ir mokymas. Ergonomika. Patalpų parinkimas ir įrengimas. Darbo vietos įrengimas. Patalpos ir darbo vietos apšvietimas. Darbo ir poilsio režimai. Išvados.
  Sauga, referatas(16 puslapių)
  2005-11-30
 • Darbas ir šventės

  Įžanga. Pavasarinių darbų šventės. Vasarinių darbų šventės. Rudeninių darbų šventės. Žieminių darbų šventės. Išvados.
  Etninė kultūra, referatas(11 puslapių)
  2007-03-23
 • Darbas ir žaidimas

  Įvadas. Darbo ir žaidimo veikla. Darbo ir žaidimo prigimtis. Gyvenimo trukmė: poveikis darbui ir žaidimui. Priklausomybė/nepriklausomybė darbe ir žaidime. Darbą ir žaidimą įtakojantys veiksniai. Fiziniai veiksniai. Psichologiniai veiksniai. Socialiniai kultūriniai veiksniai. Aplinkos veiksniai. Politiniai ekonominiai veiksniai. Individualumas darbe ir žaidime. Priklausomybė/Nepriklausomybė darbe ir žaidime. Išvados.
  Psichologija, referatas(6 puslapiai)
  2006-01-24
 • Darbas kaip socializacijos veiksnys

  Įvadas. Darbo samprata. Darbo sociologija. Darbas- sociologinio tyrimo dalykas. Darbiniai santykiai. Elgesio forma. Darbo sferoje svarbiausi socialiniai procesai. Išvados.
  Sociologija, referatas(10 puslapių)
  2008-01-10
 • Darbas komandoje ir rangų sistema

  Įvadas. Nuo grupės iki komandos. Komandos formavimas. Darbas komandoje. Rangų sistemos būtinumas. Interviu analizė. Išvados. Priedas (3).
  Personalo vadyba, referatas(14 puslapių)
  2007-01-03
 • Darbas komandose

  Įvadas. Apklausos dalyvių demografiniai duomenys. Taktikos, dažniausiai naudojamos vadovo (aukščiausia vadovybė), kad darbas būtų atliktas greičiau ir kokybiškiau. Motyvai būti vadovu. Kaip vadovas demonstruoja savo pranašumą. Išvados.
  Personalo vadyba, referatas(7 puslapiai)
  2005-11-23
 • Darbas kompiuteriu ir sveikata (2)

  Įžanga. Darbas kompiuteriu ir sveikata. Pliusai ir minusai: nauda ir žala. Statistika. Apsisaugojimo būdai nuo kenksmingų veiksnių. Išvados.
  Ligos ir traumos, referatas(5 puslapiai)
  2006-06-09
 • Darbas su bendruomene socialiniame darbe

  Įvadas. Bendruomenė kaip socialinė sistema. Bendruomiškumo ugdymo būdai ir priemonės. Poreikių vertinimas bendruomenės lygmeniu. Lietuvos kaimo bendruomenės plėtros problemos. Pozityvūs ir negatyvūs bendruomeniškumo aspektai. Socialinio darbuotojo darbas bendruomenėje. Socialinio darbuotojo vaidmenys mažinant socialinę atskirtį. Išvados.
  Socialinis darbas, referatas(12 puslapių)
  2007-12-28
Puslapyje rodyti po