Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Namų darbai

Namų darbai (5800 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Viešojo administravimo sistema Švedijoje

  Įvadas. Viešojo administravimo sistema Švedijoje. Valstybės tarnyba ir jos sistema. Valstybės tarnybos funkcionavimas Švedijoje. Švedijos valstybės tarnautojų vertinimas ir skatinimas. Informacijos laisvė ir Švedijos biurokratas. Išvados.
  Viešasis administravimas, namų darbas(11 puslapių)
  2012-01-20
 • Viešojo sektoriaus darbuotojų motyvavimas

  Įvadas. Viešojo sektoriaus darbuotojų motyvavimas. Bihevioristinė teorija. Išvados.
  Viešasis administravimas, namų darbas(9 puslapiai)
  2012-01-18
 • Viešojo transporto paslaugų duomenų bazė: AB "Kauno Autrolis"

  Užduotis: Sukurti veikiančią duomenų bazę. Viešojo transporto paslaugų duomenų bazė su lentelės ir užklausomis. Vairuotojai, maršrutai, tvarkaraščiai ir kita.
  Programavimas, namų darbas
  2010-05-24
 • Viešosios įstaigos Lazdijų rajono savivaldybės administracijos Kučiūnų seniūnijos dokumentų analizė

  Juridinis statusas. Veiklos sritis. Lazdijų rajono savivaldybės administracijos Kučiūnų seniūnijos valdymo struktūra. Personalo sudėtis. Veiklos dokumentų grupės. Dokumentų apyvartos organizavimas. Dokumentų registravimo tvarka. Išvados ir pasiūlymai. Viešosios įstaigos Lazdijų rajono savivaldybės administracijos Kučiūnų seniūnijos dokumentų analizės priedų sąrašas. Priedai.
  Raštvedyba, namų darbas(12 puslapių)
  2007-01-11
 • Viešųjų elektroninių paslaugų teikimas Birštono ir Šalčininkų rajono savivaldybėse

  Įvadas. Elektroninių viešųjų paslaugų teikimas. Elektroninės viešosios paslaugos brandos lygiai. Apie Birštoną. Birštono savivaldybė. Apie Šalčininkų rajono savivaldybę. Šalčininkų rajono savivaldybė. Išvados ir pasiūlymai.
  Informacija ir informacinė visuomenė, namų darbas(20 puslapių)
  2008-01-22
 • Viešųjų ir privačių interesų sankirta Lietuvos politinėse institucijose

  Įvadas. Viešojo ir privataus interesų samprata. Viešojo ir privataus interesų apibrėžimas Lietuvos respublikos teisinėje bazėje. Viešųjų ir privačių interesų konflikto problemos galimi sprendimo būdai. Išvados. Išnašos.
  Viešasis administravimas, namų darbas(8 puslapiai)
  2008-04-23
 • Viešųjų ryšių planas: UAB "Ingman ledai"

  Įžanga. Tyrimas. PEST analizė. Pramonės šakos analizė. SWOT analizė. Tikslas. Išvada.
  Žiniasklaida, namų darbas(4 puslapiai)
  2006-02-17
 • Viešųjų sutarčių sudarymo ypatumai

  Įvadas. Sutarties reikšmė ir jos samprata. Sutarčių sudarymo tvarka. Sutarčių rūšys. Viešoji sutartis ir jos šalys. Viešųjų sutarčių sudarymo ypatumai. Išvados.
  Civilinė teisė, namų darbas(7 puslapiai)
  2011-04-04
 • Vykdomos veiklos strategija:UAB "Skonis ir kvapas"

  Įvadas. darbo tikslas – išanalizuoti uždarosios akcinės bendrovės "Skonis ir kvapas" vykdomos veiklos strategiją ir ją palyginti su Verslo praktinio mokymo firmos "Miglė" veikla. Praktinio darbo kūrimosi istorija Lietuvoje ir pasaulyje. Verslo praktinio mokymo firma "Miglė". Personalo skyrius. Pirkimų skyrius. Pardavimų – rinkodaros skyrius. Įmonės finansai, finansų skyrius. UAB "Skonis ir kvapas". UAB "Skonis ir kvapas" personalo skyrius. UAB "Skonis ir kvapas" rinkodaros veikla. UAB "Skonis ir kvapas" finansų skyrius. Išvados.
  Vadyba, namų darbas(23 puslapiai)
  2010-05-13
 • Vilhelmas Frydrichas Nyčė (2)

  Filosofo biografija ir kūrybos analizė. F.Nyčės kūrybinė evoliucija. "Vagneriškasis kompleksas". Muzika. Menas ir jo formos. Tragiškumas.
  Naujųjų amžių filosofija, namų darbas(7 puslapiai)
  2006-11-20
 • Viljamas Morisas

  William Morris (Viljamas Morisas) - anglų dizaineris. Gyvenimas ir jo įtaka menui. Raudonasis namas. Morisas ir Ko (Morris and Co.). Tekstilės. Siuvinėjimas. Spausta ir austa tekstilė, tapetai. Gobelenas. Kelmskoto (Kelmscott) spaustuvė.
  Architektūra ir dizainas, namų darbas(6 puslapiai)
  2010-04-23
 • Viljamas Šekspyras (3)

  Biografija. Kūrybos bruožai. Kūriniai. Šekspyro laikų Anglija ir jos teatras. "Hamleto" siužeto ištakos. Pirmieji "Hamleto" vertimai ir pastatymai Lietuvoje. Tragedija "Hamletas". Hamleto ir Ofelijos santykiai tragedijoje "Hamletas". Karalienės Gertrūdos paveikslas. Monologas "Būt ar nebūt". Monologo "Būt ar nebūt" interpretacija. Tragedija gali būti graži. Sonetai. 116-tasis sonetas "Meilės himnas". 116-ojo V. Šekspyro soneto analizė. 130-tasis rašytojo sonetas. 130-tojo rašytojo soneto analizė. V. Šekspyro Sentencijos. Pokalbis su Dovydu Judelevičium apie V. Šekspyrą – teatro ir literatūros sankryžoje.
  Visuotinė literatūra, namų darbas(25 puslapiai)
  2010-03-25
 • Vilkaviškio rajono savivaldybės pajamų, išlaidų ir deficito analizė 2008-2010 metais

  5 laboratorinis darbas. Vilkaviškio rajono savivaldybės pajamų, išlaidų ir deficito analizė 2008-2010 metais. Pajamų analizė. Vertikali analizė. Horizontali analizė. Išlaidos. Deficitas. Perteklius – deficitas 2008-2010metais. Priedai (6 lentelė).
  Finansai, namų darbas(19 puslapių)
  2012-05-08
 • Vilniaus senamiestis: semantinis gamtos elementų vaidmuo

  Architektūros straipsnio analizė — "Vilniaus senamiestis: semantinis gamtos elementų vaidmuo".
  Architektūra ir dizainas, namų darbas(2 puslapiai)
  2006-01-23
 • Vilniaus gyventojų nuomonės tyrimas: draudimas rūkyti

  Vilniaus gyventojų nuomonės dėl draudimo rūkyti tyrimas. Įžanga. Tiriamojo darbo metodika. Anketa. Aprašomoji statistika. Respondentų pasiskirstymas pagal lytį. Respondentų amžius. Respondentų išsilavinimas. Respondentų šeiminė padėtis. Draudimo vertinimas. Lankymasis kavinėse, baruose, restoranuose ir kt. Po draudimo. Spirmeno (Spearman) koreliacijos koeficientas. Pirsono (Pearson) koreliacijos koeficientas. Išvada. Tiriamojo darbo išvados.
  Statistika, namų darbas(9 puslapiai)
  2009-02-09
 • Vilniaus maitinimo įmonių analizė

  Įvadas. Restoranas "San Valentino". Štai kai kurie atsiliepimai apie "San Valentino" restoraną. Štai kai kurie atsiliepimai apie "Senato kolonos" kavinę. Baras "Pomodoro". Štai kai kurie atsiliepimai apie "Pomodoro" baro darbą ir aptarnavimą. Fashion Restoranas. Štai kai kurie atsiliepimai apie "Fashion" restoraną. Fashion restoranas. Išvados ir siūlymai
  Rinkodara, namų darbas(29 puslapiai)
  2007-01-10
 • Vilniaus miesto gatvėvardžiai, atspindintys valdovų vardus

  Įvadas. Senieji gatvių pavadinimai. Gatvių vardų keitimo šimtmetis. Vilnius XIX amžiaus antrojoje pusėje. Vilniaus gatvėvardžiai XX amžiuje. Lietuviškų gatvėvardžių atkūrimas: Naujamiestyje, Senamiestyje, Žvėryne, Antakalnyje. Išvados.
  Lietuvos istorija, namų darbas(5 puslapiai)
  2008-03-03
 • Vilniaus Neries tiltai

  Vilniaus Neries tiltų apžvalga. Trumpa istorija, panaudojimas, legendos. Darbas iliustruotas paveikslėliais (12).
  Lietuvos istorija, namų darbas(8 puslapiai)
  2009-01-26
 • Vilniaus oro uosto radionavigacinė įranga

  Įvadas. Vilniaus oro uosto radionavigacinė įranga. Navigacijos ir tūpimosi priemonės. Radijo švyturinės tūpimo sistemos. Kurso ir glisados radijo švyturiai (kryptis ir nuolydis). DVOR (Doppler Very high frequency Omnidirectional Range beacon) DME (Distance Measuring Equipment) įrangos paskirtis ir veikimo principas. Radaras. Nekryptinis radijo švyturys. Kita oro uosto įranga. Civilinės aviacijos direkcijos struktūra. CAD struktūra.
  Kita, namų darbas(8 puslapiai)
  2006-10-17
 • Vilniaus rajono žemėtvarkos padalinio darbuotojų skyriaus analizė

  Įžanga. Dėstymas. Darbuotojo keliamų reikalavimų įvertinimas.
  Personalo vadyba, namų darbas(5 puslapiai)
  2006-04-04
Puslapyje rodyti po