Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Matematika>Geometrija>Geometrijos referatai

Geometrijos referatai (8 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Apskritimas ir skritulys

  Matematikos pagrindinio ugdymo pasiekimų patikros reikalavimai. Sąvokos. Apskritimo ilgis ir skritulio plotas. Apskritimo kirstinės ir liestinės sąryšis. Įbrėžtiniai ir centriniai kampai. Lanko ilgis, skritulio išpjovos ir nuopjovos plotas. Įbrėžtas į trikampį apskritimas ir apibrėžtas apie trikampį apskritimas. Įbrėžtas į apskritimą daugiakampis ir apibrėžtas apie apskritimą daugiakampis.
  Geometrija, referatas(7 puslapiai)
  2006-09-20
 • Constructive Solid Geometry (CSG) Rendering

  Darbas anglų kalba. Abstract. Description. Z-Buffer Intersection using the z and stencil buffers. Subtraction sequence for two objects. SCS algorithm. Voxelization. Swiss Cheese Model. CSG timing results. Conclusion.
  Geometrija, referatas(5 puslapiai)
  2005-10-25
 • Figūrų panašumas

  Įvadas. Sąvoka. Proporcingumas. Trikampių panašumas. Daugiakampių panašumas. Talio teorema. Trikampio vidurinė linija. Trapecijos vidurinė linija. Atkarpos dalijimas pusiau. Išvados.
  Geometrija, referatas(6 puslapiai)
  2006-12-11
 • Geometrija (2)

  Apie lygiagretainį. Apie trapeciją. Apie apskritimą ir jo spindulį. Apie apskritimo liestines. Architas Trentietis. Apie trigonometrinę kilmę. Apie trigonometrines lenteles. Apie trigonometrines funkcijas ir trigonometrijos raida. Apie kampų ir lankų matavimą. Apie trigonometrinių funkcijų grafikus. Apie įbrėžtinius kampus. Hipokratas Chijietis. Apie taisyklinguosius daugiakampius. Apie apskritimo ilgį ir skritulio plotą. Archimedas. Apie prizmę ir gretasienį. Apie piramidę ir jos tūrį. Apie kūgį. Apie rutulį. Darbas iliustruotas grafikais.
  Geometrija, referatas(14 puslapių)
  2007-05-21
 • Įvairiakraštis trikampis

  Trikampis. Trikampio kampų suma. Trikampio priekampių savybės. Trikampio nelygybė. Sinusų teorema. Kosinusų teorema. Trikampio perimetras ir pusperimetris. Trikampio vidurinės linijos savybės. Trikampio plotas. Trikampio lygumo požymiai. Trikampio panašumo požymiai. Panašiųjų trikampių plotų santykis. Trikampio pusiaukraštinės, pusiaukampinės ir aukštinės. Į trikampį įbrėžtas apskritimas. Apie trikampį apibrėžtas apskritimas.
  Geometrija, referatas(7 puslapiai)
  2005-10-06
 • Senovės geometrija: bučinys iš išskaičiavimo

  Matematikos projektas "Bučinys "iš išskaičiavimo". "Bučinio iš išskaičiavimo" užduoties analizė
  Geometrija, referatas(7 puslapiai)
  2007-04-26
 • Trikampių panašumai

  Tikslai. Talio teorema. Atvirkštinė Talio teoremai. Pavyzdžiai. Trikampio panašumo požymiai. Uždaviniai. Sprendimai. Apibendrinimas.
  Geometrija, referatas(11 puslapių)
  2007-05-05
 • Николай Иванович Лобачевский "Воображаем геометрия"

  Darbas rusų kalba. Николай Иванович Лобачевский "Воображаемоя геометрия".
  Geometrija, referatas(5 puslapiai)
  2005-09-17