Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Matematika>Geometrija>Geometrijos konspektai

Geometrijos konspektai (7 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Analizinė geometrija (3)

  Tiesė plokštumoje. Bendroji tiesės lygtis. Kryptinė tiesės lygtis. Per du taškus einančios tiesės lygtis. Kampas tarp tiesių. Tiesių lygiagretumo ir statmenumo sąlygos. Taško atstumas iki tiesės. Antros eilės kreivės. Apskritimas. Elipsė. Hiperbolė. Parabolė. Plokštuma. Plokštumos, einančios per tašką ir statmenos vektoriui, lygtis. Bendroji plokštumos lygtis. Plokštumos, einančios per tris taškus, lygtis. Plokštumos, einančios per tašką ir lygiagrečios dviems vektoriams, lygtis. Plokštumos, einančios per du taškus ir lygiagrečios vektoriui, lygtis. Kampas tarp plokštumų. Plokštumų lygiagretumo ir statmenumo sąlygos. Taško atstumas iki plokštumos. Tiesės parametrinės ir kanoninės lygtys. Tiesės, einančios per du taškus, lygtys. Lygtys tiesės, duotos dviejų plokštumų susikirtimu. Kampas tarp tiesių. Tiesių lygiagretumo ir statmenumo sąlygos. Plokštuma ir tiesė erdvėje. Tiesės ir plokštumos tarpusavio padėtis erdvėje. Kampas tarp tiesės ir plokštumos. Tiesės ir plokštumos lygiagretumo ir statmenumo sąlygos.
  Geometrija, konspektas(18 puslapių)
  2007-12-05
 • Apskritimas. Skritulys

  Apskritimas. Apskritimo ilgis. Apkritimo ir tiesės tarpusavio padėtys. Dviejų kirstinių savybė. Kirstinės ir liestinės savybė. Apskritimo ir kampo tarpusavio padėtys. Įbrėžtinis ir apibrėžtinis apskritimai. Skritulys. Išpjova. Nuopjova. Uždaviniai.
  Geometrija, konspektas(5 puslapiai)
  2006-01-05
 • Apskritimų geometrija

  Įbrėžtiniai ir apibrėžtiniai daugiakampiai. Taisyklingieji daugiakampiai. Užduotys ir sprendimai.
  Geometrija, konspektas(5 puslapiai)
  2005-09-22
 • Daugiakampiai

  Daugiakampiai. Daugiakampis. Kvadratas. Stačiakampis. Trikampis. Trikampio plotas. Pitagoro teorema. Trikampio pusiaukraštinės, pusiaukampinės ir aukštinės. Keturkampis. Lygiagretainis. Rombas. Trapecija.
  Geometrija, konspektas(8 puslapiai)
  2006-05-18
 • Geometriniai kūnai

  Reikalavimai. Teorija. Uždavinių pavyzdžiai. Rekomenduojami uždaviniai.
  Geometrija, konspektas(8 puslapiai)
  2006-02-02
 • Keturkampiai

  Apibrėžimai ir žymėjimas. Keturkampio sąvokos ir žymėjimas. Keturkampių rūšiavimas pagal jų simetrijos savybes. Ypatingųjų keturkampių apibrėžimai ir savybės.
  Geometrija, konspektas(8 puslapiai)
  2006-04-26
 • Planimetrija (2)

  Formulių konspektas su brėžiniais. Kampai ir apskritimas. Kampo kraštinių kirtimas lygiagrečiomis teisėmis. Talio teorema. Įbrėžtiniai kampai, kurie remiasi į tą patį lanką, yra lygūs. Įbrėžtiniai kampai, kurie remiasi į lanką, lygų, pusei apskritimo (pusapskritimį) yra statūs. Apskritimo ilgis. Trikampiai. Trikampio vidaus kampų, priekampių ir kraštinių sąryšiai. Į trikampį įbrėžtas apskritimas. Apie trikampį apibrėžtas apskritimas. Statusis trikampis. Stačiųjų trikampių savybės. Į statųjį trikampį įbrėžtas ir apie statųjį trikampį apibrėžtas apskritimas. Lygiašonis trikampis. Lygiakraštis trikampis. Trikampių lygumo požymiai. Trikampių panašumas ir trikampių panašumo požymiai. Trikampių panašumo požymiai. Keturi ypatingi trikampio taškai. Keturkampiai. Lygiagretainis. Lygiagretainio savybės. Rombas. Rombo savybės. Stačiakampis. Stačiakampio savybės. Kvadratas. Kvadrato savybės. Trapecija. Lygiašonė trapecija. Lygiašonės trapecijos savybės. Stačioji trapecija. Įbrėžtiniai keturkampiai. Apibrėžtiniai keturkampiai. Iškilasis daugiakampis. Taisyklingieji daugiakampiai. Lygiakraštis trikampis. Kvadratas. Taisyklingasis šešiakampis. Plokščiųjų figūrų plotai. Trikampio plotas. Stačiojo trikampio plotas. Lygiakraščio trikampio plotas. Kvadrato plotas. Stačiakampio plotas. Lygiagretainio plotas. Rombo plotas. Keturkampio plotas. Trapecijos plotas. Taisyklingojo daugiakampio plotas. Skritulio ir skritulio išpjovos plotas.
  Geometrija, konspektas(28 puslapiai)
  2007-10-24