Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Geografija>Regioninė geografija

Regioninė geografija (500 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Germany (2)

  PowerPoint pristatymas apie Vokietiją (anglų kalba). Introduction. Climate. Natural Resources. Plants. Animals. Political Divisions. Principal Cities. Religion. Language. Culture. Visual arts. Architecture. Transport. World Cup 2006 in Germany.
  Regioninė geografija, pristatymas(18 skaidrių)
  2006-06-01
 • GIS: Vokietija

  GIS Savarankiškas darbas. Įvadas. Atidaryti ir peržiūrėti Europos žemėlapi. Atidaryti ir peržiūrėti Europos žemėlapio ruošinį. Projekto išsaugojimas. Sluoksnių įkėlimas, peržiūra ir pašalinimas iš projekto. Atidarome naują projektą. Nustatome matavimo vienetus. Sluoksnio įjungimas/išjungimas. Sluoksnio nustatymai. Sluoksnio pašalinimas iš projekto. Sluoksnių išdėstymas. Sluoksnio grafinio vaizdo išdidinimas. Mastelio nustatymas. Įrankių mygtukai ir paletės. Surasta duota valstybė Vokietija. Find naudojimas. Objektų žymėjimas programos darbo lauke. Objektų surūšiavimas pagal atributinę informaciją. Statistinės informacijos apie stulpelyje esančius duomenis gavimas. Objektų atranka pagal kiekybinius duomenis. Objektų atranka pagal kategorijas arba pavadinimą. Kiekybinių duomenų susumavimas. Sluoksnio ženklo keitimas. Sugraduota miestų sluoksnio legendą pagal gyventojų skaičių. Sugraduoti administracinio padalinimo legendą. Sluoksnio legendos išsaugojimas ir įkėlimas. Išvados.
  Regioninė geografija, namų darbas(13 puslapių)
  2007-03-29
 • Graikija

  Graikijos geografinė padėtis. Graikijos istorinės sritys. Gamta. Klimatas. Vidaus vandenys. Dirvožemiai ir augalija, gyvūnija. Gyventojai. Istorija. Architektūra ir dailė. Muzika. Choreografija. Teatras. Kinas.
  Regioninė geografija, referatas(9 puslapiai)
  2005-06-10
 • Graikija (11)

  Įvadas. Graikija: faktai ir skaičiai. Graikijos pavadinimo kilmė. Geografinė padėtis ir gamta. Geografiniai ekstremumai. Reljefas. Klimatas. Vandens telkiniai. Dirvožemiai ir augalija. Gyvūnija. Didžiausieji miestai. Politinė padėtis. Ekonomika. Socialinė padėtis. Švietimas ir mokslo įstaigos. Menas. Muziejai ir bibliotekos. Filosofija. Graikijos ryšiai su Lietuva. Dvišaliai ekonominiai santykiai. Lietuvos ir Graikijos sutartys. Graikijos Respublikos investicijos Lietuvoje. Pramogos ir lankytinos vietos. Lankytinos vietos, ekskursijos ir pramogos. Graikiška muzika. Naktinis gyvenimas. Šventės ir renginiai. Nacionalinė virtuvė. Graikija ir olimpiada. Kuo Graikija išsiskiria?
  Regioninė geografija, referatas(20 puslapių)
  2007-04-19
 • Graikija (3)

  Graikijos pavadinimo kilmė ir aiškinimas. Valstybė ir visuomenė. Pramonė ir transportas. Architektūra ir dailė. Didžiausi miestai. Literatūra. Muzika. Gamta. Ūkis. Darbas iliustruotas nuotraukomis.
  Regioninė geografija, referatas(7 puslapiai)
  2005-09-29
 • Graikija (4)

  Graikijos pavadinimo kilmė ir aiškinimas. Valstybė ir visuomenė. Makedonija. Atėnai. Gamta. Reljefas. Klimatas. Upės. Dirvožemiai ir augalija. Gyvūnija. Ūkis. Heraklis – Olimpiadų pradininkas. Žaidynių reikšmė senovės graikų gyvenime.
  Regioninė geografija, konspektas(4 puslapiai)
  2005-11-25
 • Graikija (5)

  Pagrindinė informacija apie Graikiją. Graikijos kultūra. Architektūra.
  Regioninė geografija, pristatymas(30 skaidrių)
  2006-01-16
 • Graikija (6)

  Graikijos pavadinimo kilmė ir aiškinimas. Valstybės ir visuomenė. Ginkluotosios pajėgos. Švietimas ir mokslo įstaigos. Politika. Pramonė ir transportas. Architektūra ir dailė. Makedonija. Atėnai. Literatūra. Gamta. Muzika. Ūkis. Žmonės. Demografija. Kalba. Religija. Vedybos ir šeima. Infrastruktūra. Vyriausybė. Pastarieji dešimtmečiai. Ekonomika. Prekyba. Transportas ir ryšiai. Švietimas. Menas. Muziejai ir bibliotekos.
  Regioninė geografija, referatas(10 puslapių)
  2006-01-20
 • Graikija (7)

  Bendrosios žinios apie Graikiją. Oficialus Graikijos pavadinimas. Sostinė. Gamta. Valstybinė kalba. Valstybės vadovai. Vėliava. Piniginis vietas. Laiko skirtumas. Gyventojai. Bendravimo būdai. Tinkamos ir netinkamos temos. Bendravimo stiliai. Fiziniai gestai ir veido išraiška. Laiko naudojimo savitumai. Skirtingos mąstysenos žmonių susitikimų aspektai. Supažindinimas. Sveikinimosi stilius. Susirinkimai ir prisistatymai. Darbo kultūra. Derybos. Religija. Elgsena ir manieros. Graikų vertybės. Sėkmės siekimas. Kreipimasis į graiką. Punktualumas ir darbotvarkės laikimasis. Valgiai ir gėrimai. Pobūvis privačiuose namuose. Kavinės. Elgesys prie stalo. Namuose, restoranuose, darbe. Tarptautinio verslo su Graikija ir kultūrų ryšys. Elgesys viešose vietose. Vaikščiojimas ir stovėjimas eilėse. Oro uostuose, geležinkelių stotyse, parduotuvėse. Autobusai, metro, taksi, automobiliai. Arbatpinigiai. Punktualumas. Dovanų bei suvenyrų parinkimas ir įteikimas. Aprangos reikalavimai. Metų laikai. Spalvos. Mados. Pokalbis priimant į darbą. Ko reikia vengti. Keblūs klausimai: galimi atsakymai.
  Regioninė geografija, referatas(18 puslapių)
  2006-03-03
 • Graikija (9)

  PowerPoint pristatymas. Graikija. Graikijos gyventojai. Reljefai. Upės. Klimatas. Dirvožemiai ir augalija. Gyvūnija. Ūkis. Pramonė. Žemės ūkis. Transportas. Atėnai. Makedonija. Žymiausi tragedijų kūrėjai: Sofoklis, Aischilas, Euripidas. Sofoklis. Išlikę kūriniai. Aischilas. Išlikę kūriniai. Euripidas. Graikų vertybės. Graikų nacionalinis valgis - Moussaka. Ar žinai, kad. Kas Graikiją išskiria iš kitų Europos Sąjungos (ES) šalių?
  Regioninė geografija, pristatymas(30 skaidrių)
  2006-11-17
 • Great Britain (2)

  Darbas anglų kalba. Londonas, Velsas bei Windsoro pilis.
  Regioninė geografija, referatas(7 puslapiai)
  2005-09-25
 • Great Britain (4)

  Introduction. Geographical position. Some historical facts. Population, area, nationalities, capital. Language. Economical situation. Educational system. Habits, customs, traditions. Conclusion.
  Regioninė geografija, referatas(15 puslapių)
  2006-10-11
 • Great Britain (5)

  Darbas anglų kalba. Didžioji Britanija. Introduction. Literature review. Scottish identity. Language. Flag. National Day. Burns’ Night-Scottish festival. National costume. Tartan. National flower. National instrument. Traditional dances. National dish. Robert Burns. National game. Scottish names. Welsh identity. Language. Flag. National Day. National flower. National festival-Eisteddfod. National costume. National game. Welsh names. English identity. Language. Flag. National Day. National writer. National flower. National costume and Morris dance. Traditional game. English names. Irish identity. Language. Flag. National day. National flower. National costume. National instrument. National poet. Irish names. Conclusion.
  Regioninė geografija, referatas(22 puslapiai)
  2007-04-23
 • Horno ragas

  Horno ragas. Atradimo istorija. Pražūtingasis iškyšulys. Horno ragas ir lietuviai.
  Regioninė geografija, rašinys(5 puslapiai)
  2006-12-14
 • Indija

  Istorija. Plotas. Geografinė padėtis. Gyventojai. Šeima. Kastos. Nacionalinės šventės. Indijos klimatas. Religija. Kalba. Valiuta. Viza. Ekonomika. Pagrindinės pramonės šakos. Žemės ūkio produktai. Kultūra. Indijos valdžia.
  Regioninė geografija, rašinys(4 puslapiai)
  2005-05-17
 • Indija (10)

  Kelios pastabos apie Indiją ir indus. Pagrindiniai faktai ir duomenys. Religija. Laiko naudojimas. Verslas ir kultūra. Susitikimų su indais aspektai. Bendravimo būdai. Elgesys viešose vietose. Dovanos. Aprangos reikalavimai. Išvados.
  Regioninė geografija, referatas(15 puslapių)
  2007-03-26
 • Indija (11)

  Trumpai apie Indiją. Indijos Respublika. Pavadinimo kilmė. Indas. Filosofija. Literatūra. Muzika. Architektūra. Vestuvės. Šokis. Administracinis suskirstymas. Religija. Induizmas. Budizmas. Džainizmas. Indijos istorija. Išvados.
  Regioninė geografija, referatas(12 puslapių)
  2007-04-17
 • Indija (13)

  PowerPoint pristatymas. Indijos gyventojų didėjimo priežastys XX amžiuje. Kaip pristabdyti gyventojų gausėjimą? Moters padėtis Indijos visuomenėje. Moters padėtis keičiasi. Gyvenimo trukmė ir raštingumo pokyčiai Indijoje. Indija – žemės ūkio šalis. Svarbiausios Indijos auginamos žemės ūkio kultūros. Indija ekonomiškai silpna valstybė.
  Regioninė geografija, referatas(9 skaidrės)
  2007-06-11
 • Indija (14)

  Powerpoint pristatymas. Pavadinimo kilmė. Geografinė padėtis. Indijos sostinė - Delis. Klimatas. Gyventojai. Kultūra. Indų šokiai. Vestuvių tradicijos. Religija. Hinduizmas. Didžiausia induistų šventė. Religija ir žmonių gyvenimas. Indijos ūkis. Lankytinos vietos. Darbas iliustruotas paveikslėliais (10).
  Regioninė geografija, pristatymas(15 skaidrių)
  2009-12-14
 • Indija (16)

  Įvadas. Trumpa informacija. Bendros žinios apie indiją. Geografija ir gyventojai. Klimatas. Kalba. Religija. Elgesio normos ir etiketas. Šeima. Šalies valdymas ir ekonomika. Valgiai ir gėrimai. Drabužiai ir išvaizda. Naudingi patarimai turistams. Elektra. Telefonas. Pinigai. Parduotuvių darbo laikas. Gydytojai ir ligoninės. Atsargumas. Fotografavimas ir filmavimas. Transportas. Įvežamų daiktų apribojimai. Lankytini objektai. Šiaurės Indija. Vakarų Indija. Pietų Indija. Rytų Indija. Viešbučių rekomendacija. Išvados. PowerPoint pristatymas (22 skaidrės).
  Regioninė geografija, referatas(16 puslapių)
  2012-03-20
Puslapyje rodyti po