Išplėstinė paieška
 
 
 

GIS: Vokietija

  
 
 
12345678910111213141516
Aprašymas

GIS Savarankiškas darbas. Įvadas. Atidaryti ir peržiūrėti Europos žemėlapi. Atidaryti ir peržiūrėti Europos žemėlapio ruošinį. Projekto išsaugojimas. Sluoksnių įkėlimas, peržiūra ir pašalinimas iš projekto. Atidarome naują projektą. Nustatome matavimo vienetus. Sluoksnio įjungimas/išjungimas. Sluoksnio nustatymai. Sluoksnio pašalinimas iš projekto. Sluoksnių išdėstymas. Sluoksnio grafinio vaizdo išdidinimas. Mastelio nustatymas. Įrankių mygtukai ir paletės. Surasta duota valstybė Vokietija. Find naudojimas. Objektų žymėjimas programos darbo lauke. Objektų surūšiavimas pagal atributinę informaciją. Statistinės informacijos apie stulpelyje esančius duomenis gavimas. Objektų atranka pagal kiekybinius duomenis. Objektų atranka pagal kategorijas arba pavadinimą. Kiekybinių duomenų susumavimas. Sluoksnio ženklo keitimas. Sugraduota miestų sluoksnio legendą pagal gyventojų skaičių. Sugraduoti administracinio padalinimo legendą. Sluoksnio legendos išsaugojimas ir įkėlimas. Išvados.

Ištrauka

Yra įvairių geografinės informacijos sistemos (GIS) apibrėžimų. Dažniausiai GIS apibrėžiama kaip kompiuterinės bei programinės įrangos ir duomenų visuma, skirta efektyviam darbui su erdvės objektais. GIS skirta darbui tiek su aprašomąja (atributine), tiek su erdvine informacija. Pagrindinės GIS funkcijos yra erdvinės informacijos paieška, pateikimas, analizė, redagavimas ir kt. "GEO" - nusako tiek fizinius (dirvožemis, augalija, klimatas), tiek socialinius ir demografinius (gyventojų skaičius, ekonomika), tiek dirbtinius (pastatai, komunikacijos) žemės paviršiaus aspektus. "GRAFINĖ" - reiškia "aprašymą": žemė ir joje vykstantys procesai aprašomi skaitmeniniais tikrovės modeliais, kurie kaupiami GIS. "INFORMACINĖ SISTEMA" turi būti suprantama kaip visuma su informacija atliekamų operacijų, nuo jos surinkimo, apdorojimo iki pateikimo vartotojui konkrečių sprendimų formoje.
Didžioji dalis GIS duomenų yra dinamiški (kinta praktiškai kasdien), jų panaudojimas yra daugialypis, o gauti rezultatai yra labai išraiškingi. Todėl informacinės sistemos naudotojai suranda įvairių idėjų, kaip galima būtų dar panaudoti erdvinius duomenis, kokias aplikacijas ar taikymus būtų galima sukurti. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2007-03-29
DalykasRegioninės geografijos namų darbas
KategorijaGeografija >  Regioninė geografija
TipasNamų darbai
Apimtis13 puslapių 
Literatūros šaltiniai2
Dydis829.89 KB
AutoriusMurmutis
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas2
Švietimo institucijaKauno kolegija
FakultetasKraštotvarkos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word GIS Savarankiskas darbas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Namų darbai
  • 13 puslapių 
  • Kauno kolegija / 2 Klasė/kursas
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą