Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Geografija>Regioninė geografija>Regioninės geografijos testai

Regioninės geografijos testai (13 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Afrika, Australija ir Naujoji Zelandija

  20 klausimų geografijos testas su teisingais atsakymais. Kas pirmasis atrado Australiją? Australijos sostinė. Gyvūnas, kuris minta tik eukalipto lapais? Ką vadiname barchanais? Į kokias dalis suskirstyta Okeanija? Didžiausias Australijos paukštis? Australijoje gyvenantys patys primityviausi žinduoliai? Kas yra oazė? Kam buvo pastatyta Asvano užtvanka? Pietrytinėje Australijos dalyje 1788m. sausio mėn. įkurta kolonija, davusi pradžią didžiausiam miestui? Kas yra koralų arba seklumos rifas? Kokiu būdu kasama geležies ruda Australijoje? Medis, kuris neturi šakų, o iš tamsaus kamieno styro standūs, panašūs į žolę lapų karčiai? Aukščiausia Australijos viršukalnė? Kaip Australijoje gyvenančius čiabuvius vadino europiečiai? Kelios didelės salos sudaro Naująją Zelandiją? Kokios kilmės yra Šiaurės sala? Valstybė, įsikūrusi prie Nigerio upės? Kas įteisino rasinę nelygybę? Kokia politika PAR valstybėje yra vadinama apartheidu?
  Regioninė geografija, testas(4 puslapiai)
  2006-01-04
 • Australija (16)

  30 klausimų geografijos testas apie Australiją. Teisingi atsakymai. Kaip graikai pavadino Pietų pusrutulyje esantį žemyną? Kas buvo pirmasis europietis išvydęs Australijos krantus? Didžiausias Australijos miestas. Australijos sostinė. Kaip vadinasi Australijos čiabuviai? Kiek Australijoje yra gyventojų? Kas sudaro Australijos žemyno pagrindą? Kas yra aukščiausia Australijos viršūnė? Kaip vadinamos laikinos, išdžiūstančios upės? Kaip vadinami augalai ir gyvūnai, kurie sutinkami tik Australijoje? Kokių gyvūnų Australijoje daugiausia? Kas yra būdingiausi Australijos medžiai? Kaip vadinami krūmokšnių ir žemaūgių medžių sąžalynai? Kokiu būdu naudingąsias medžiagas yra patogu, pigu ir spartu išgauti? Kas nepriklauso Okeanijai? Kas yra didžiausia Melanezijos sala? Kaip vadinami Naujosios Gvinėjos čiabuviai? Kaip vadinasi dažni ir milžiniškos galios vėjo sūkuriai? Kokia yra giliausia Ramiojo vandenyno vieta? Didžiausia Polinezijos salų grupė šiaurėje. Kas yra aukščiausia Havajų salos vieta? Kelintais metais Džeimsas Kukas atrado Havajų salas? Kokie gyviai gyvena Koralų salose? Kas yra svarbiausias Okeanijos salų augalas? Koks yra didžiausias Australijos ežeras? Kokia yra oficiali Australijos kalba? Kokiame pusrutulyje yra Australija? Artimiausias žemynas Australijai. Ilgiausia upė Australijoje. Kokio pusiasalio neturi Australija?
  Regioninė geografija, testas(7 puslapiai)
  2008-04-04
 • Australija (8)

  30 klausimų geografijos testas. Teisingi atsakymai. Kaip graikai pavadino Pietų pusrutulyje esantį žemyną? Kas buvo pirmasis europietis išvydęs Australijos krantus? Didžiausias Australijos miestas yra... Australijos sostinė yra? Kaip vadinasi Australijos čiabuviai? Kiek Australijoje yra gyventojų? Kas sudaro Australijos žemyno pagrindą? Kas yra aukščiausia Australijos viršūnė? Kaip vadinamos laikinos, išdžiūstančios upės? Kaip vadinami augalai ir gyvūnai, kurie sutinkami tik Australijoje? Kokių gyvūnų Australijoje daugiausia? Kas yra būdingiausi Australijos medžiai? Kaip vadinami krūmokšnių ir žemaūgių medžių sąžalynai? Kokiu būdu naudingąsias medžiagas yra patogu, pigu ir spartu išgauti? Kas nepriklauso Okeanijai? Kas yra didžiausia Melanezijos sala? Kaip vadinami Naujosios Gvinėjos čiabuviai? Kaip vadinasi dažni ir milžiniškos galios vėjo sūkuriai? Kokia yra giliausia Ramiojo vandenyno vieta? Didžiausia Polinezijos salų grupė šiaurėje yra... Kas yra aukščiausia Havajų salos vieta? Kelintais metais Dž. Kukas atrado Havajų salas? Kokie gyviai gyvena Koralų salose? Kas yra svarbiausias Okeanijos salų augalas? Koks yra didžiausias Australijos ežeras? Kokia yra oficiali Australijos kalba? Kokiame pusrutulyje yra Australija? Artimiausias žemynas Australijai yra... Ilgiausia upė Australijoje yra. Kokio pusiasalio neturi Australija?
  Regioninė geografija, testas(7 puslapiai)
  2006-10-02
 • Azija

  Azija - kontrastų žemynas. 21 klausimo kryžiažodis apie Aziją. Upė, priklausanti Indijos vandenyno baseinui. Aktyviausia seisminė zona. Didžiausia valstybė pagal plotą. Upių vandeningumas priklauso nuo klimato ir... Gausiausių kritulių vieta. Giliausias pasaulio ežeras. Azijos upė, priklausanti Arkties baseinui. Didžiausia valstybė pagal gyventojų skaičių. Pirmasis žmogus iš Baltijos šalių įkopęs į Everestą. Sala, esanti dviejuose pusrutuliuose. Didžiausia miškų sritis žemėje. Didžiausias pasaulio ežeras. Aukščiausias žemės taškas. Kuri Azijos dalis europiečiams žinoma nuo seniausių laikų? Galingiausias ugnikalnis. Lietuvis, kurio vardu pavadintas kalnagūbris esantis Azijoje. Šalčio polius. Didžiausias kalnų mazgas "Pasaulio stogas". Tankiausiai gyvenama valstybė. Didžiausias pusiasalis. Kokie vėjai vyrauja Azijoje?
  Regioninė geografija, testas(2 puslapiai)
  2005-04-06
 • Baltijos jūra (3)

  Geografijos testas Baltijos jūros tema. 24 klausimai su atsakymais.
  Regioninė geografija, testas(3 puslapiai)
  2006-01-19
 • Didžioji Britanija ir Vokietija

  20 klausimų geografijos testas. Teisingi atsakymai.
  Regioninė geografija, testas(3 puslapiai)
  2007-03-19
 • Europa

  Testas apie Europą: Europos upės, Valstybės ir sostinės, Laiptažodis, Šalies vėliavos, Įžymus pastatai, Europos testas.
  Regioninė geografija, testas(7 puslapiai)
  2005-05-22
 • Jungtinės Amerikos Valstijos (JAV) (3)

  30 klausimų geografijos testas su atsakymais.
  Regioninė geografija, testas(5 puslapiai)
  2005-06-06
 • Norvegija

  20 klausimų testas apie Norvegiją. Teisingi atsakymai.
  Regioninė geografija, testas(3 puslapiai)
  2005-06-08
 • Pasaulio regionai - Europa

  30 klausimų geografijos testas su teisingais atsakymais.
  Regioninė geografija, testas(4 puslapiai)
  2005-06-03
 • Pietvakarių Azija (2)

  Testas apie pietvakarių Aziją. 15 klausimų su teisingais atsakymais.
  Regioninė geografija, testas(2 puslapiai)
  2006-02-27
 • Šiaurės Europa

  19 klausimų testas su atsakymais apie Šiaurės Europą.
  Regioninė geografija, testas(3 puslapiai)
  2005-06-09
 • Vakarų ir Vidurio Europa

  18 klausimų geografijos testas.
  Regioninė geografija, testas(2 puslapiai)
  2006-05-31