Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Geografija>Regioninė geografija

Regioninė geografija (500 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Australija (15)

  PowerPoint pristatymas. Australijos Sandrauga. Australijos vėliava. Australijos herbas. Istorija. Australijos administracinis susiskirstymas. Australijos valstijos ir teritorijos. Valstijos. Teritorijos. Vakarų Australija. Vakarų Australijos vėliava. Herbas. Duomenys apie Vakarų Australiją. Didžiausi miestai. Vakarų Australijos miestai ir keliai. Pertas. Miesto nuotraukos. Perto miesto žemėlapiai. Kvinslandas. Kvinslando vėliava. Miesto herbas. Didžiausi miestai. Naujasis Pietų Velsas. Didžiausi miestai. Viktorija. Didžiausi miestai. Melburnas. Pietų Australija. Didžiausi miestai. Tasmanija.
  Regioninė geografija, pristatymas(99 skaidrės)
  2007-07-04
 • Australija (16)

  30 klausimų geografijos testas apie Australiją. Teisingi atsakymai. Kaip graikai pavadino Pietų pusrutulyje esantį žemyną? Kas buvo pirmasis europietis išvydęs Australijos krantus? Didžiausias Australijos miestas. Australijos sostinė. Kaip vadinasi Australijos čiabuviai? Kiek Australijoje yra gyventojų? Kas sudaro Australijos žemyno pagrindą? Kas yra aukščiausia Australijos viršūnė? Kaip vadinamos laikinos, išdžiūstančios upės? Kaip vadinami augalai ir gyvūnai, kurie sutinkami tik Australijoje? Kokių gyvūnų Australijoje daugiausia? Kas yra būdingiausi Australijos medžiai? Kaip vadinami krūmokšnių ir žemaūgių medžių sąžalynai? Kokiu būdu naudingąsias medžiagas yra patogu, pigu ir spartu išgauti? Kas nepriklauso Okeanijai? Kas yra didžiausia Melanezijos sala? Kaip vadinami Naujosios Gvinėjos čiabuviai? Kaip vadinasi dažni ir milžiniškos galios vėjo sūkuriai? Kokia yra giliausia Ramiojo vandenyno vieta? Didžiausia Polinezijos salų grupė šiaurėje. Kas yra aukščiausia Havajų salos vieta? Kelintais metais Džeimsas Kukas atrado Havajų salas? Kokie gyviai gyvena Koralų salose? Kas yra svarbiausias Okeanijos salų augalas? Koks yra didžiausias Australijos ežeras? Kokia yra oficiali Australijos kalba? Kokiame pusrutulyje yra Australija? Artimiausias žemynas Australijai. Ilgiausia upė Australijoje. Kokio pusiasalio neturi Australija?
  Regioninė geografija, testas(7 puslapiai)
  2008-04-04
 • Australija (17)

  Įvadas. Australijos geografiniai ypatumai. Australijos geografinė padėtis. Australijos paviršius. Australijos klimato ypatumai. Australijos geografinės zonos. Australijos dirvožemiai. Australijos gyventojai. Australijos augalijos įvairovė. Australijos gyvūnijos įvairovė. Australijos jūriniai gyvūnai. Australijos bioišteklių įvairovė. Išvados.
  Regioninė geografija, referatas(25 puslapiai)
  2009-02-06
 • Australija (2)

  Įvadas. Klimatas. Faktai. Didysis Barjerinis Rifas. Valstija saloje. Aborigenai. Naudingosios iškasenos. Australijos gamta. Sidnėjaus opera. Ulūru ir dar apie aborigenų sapnalaikį. Naujoji Zelandija. Avininkystė, Maoriai. Klimatas. Faktai. Papua ir Naujoji Gvinėja. Mikronezija. Nauru. Saliamono salos. Maršalo salos. Fidžis. Samoa. Vanuatu. Kiribatis. Tuvalu. Tonga.
  Regioninė geografija, referatas(14 puslapių)
  2005-11-28
 • Australija (3)

  Australija. Geografinė padėtis. Reljefas. Australijos gyvoji gamta. Augalija. Gyvūnija. Australijos istorija. Klimatas. Gyventojai. Vidaus vandenys. Ūkis. Santvarka. Išvados.
  Regioninė geografija, referatas(8 puslapiai)
  2006-01-18
 • Australija (4)

  Įvadas. Australija. Aborigenai. Naudingosios iškasenos. Australijos gamta. Naujoji Zelandija. Papua ir Naujoji Gvinėja. Mikronezija. Nauru. Saliamono salos. Maršalo salos. Fidžis. Samoa. Vanuatu. Kiribatis. Tuvalu. Tonga.
  Regioninė geografija, referatas(12 puslapių)
  2006-02-02
 • Australija (5)

  PowerPoint pristatymas. Istorija. Politinė sistema. Administracinis susiskirstymas. Geografija. Biologija. Demografija.
  Regioninė geografija, pristatymas(13 skaidrių)
  2006-03-10
 • Australija (6)

  Didysis vandenskyros kalnagūbris. Saulės šviesa ir musonai. Užkampis. Gyvybę teikiantis vanduo. Savarankiškas kraštas. Australijos eksportinės prekės. Avių stotys. Radijo mokykla. Didmiesčiuose. Pirmieji gyventojai. Kapitono Kuko žemės. Atvyksta tremtiniai. Aukso karštligė. Australijos valstybė.
  Regioninė geografija, referatas(4 puslapiai)
  2006-03-31
 • Australija (8)

  30 klausimų geografijos testas. Teisingi atsakymai. Kaip graikai pavadino Pietų pusrutulyje esantį žemyną? Kas buvo pirmasis europietis išvydęs Australijos krantus? Didžiausias Australijos miestas yra... Australijos sostinė yra? Kaip vadinasi Australijos čiabuviai? Kiek Australijoje yra gyventojų? Kas sudaro Australijos žemyno pagrindą? Kas yra aukščiausia Australijos viršūnė? Kaip vadinamos laikinos, išdžiūstančios upės? Kaip vadinami augalai ir gyvūnai, kurie sutinkami tik Australijoje? Kokių gyvūnų Australijoje daugiausia? Kas yra būdingiausi Australijos medžiai? Kaip vadinami krūmokšnių ir žemaūgių medžių sąžalynai? Kokiu būdu naudingąsias medžiagas yra patogu, pigu ir spartu išgauti? Kas nepriklauso Okeanijai? Kas yra didžiausia Melanezijos sala? Kaip vadinami Naujosios Gvinėjos čiabuviai? Kaip vadinasi dažni ir milžiniškos galios vėjo sūkuriai? Kokia yra giliausia Ramiojo vandenyno vieta? Didžiausia Polinezijos salų grupė šiaurėje yra... Kas yra aukščiausia Havajų salos vieta? Kelintais metais Dž. Kukas atrado Havajų salas? Kokie gyviai gyvena Koralų salose? Kas yra svarbiausias Okeanijos salų augalas? Koks yra didžiausias Australijos ežeras? Kokia yra oficiali Australijos kalba? Kokiame pusrutulyje yra Australija? Artimiausias žemynas Australijai yra... Ilgiausia upė Australijoje yra. Kokio pusiasalio neturi Australija?
  Regioninė geografija, testas(7 puslapiai)
  2006-10-02
 • Australija ir jos akmens anglys

  PowerPoint pristatymas. Australijos vėliava. Bendra informacija apie Australiją. Australijos geografija. Koralinis rifas, aukščiausias kalnas , didžiausi miestai. Australijos biologija. Akmens anglys. Akmens anglies rūšys. Akmens anglies kasyba. Akmens anglies panaudojimas.
  Regioninė geografija, pristatymas(14 skaidrių)
  2006-04-24
 • Australijos gyvūnija ir augalija

  PowerPoint pristatymas. Tikslas. Australijos eukaliptas. Kaktusas. Koala. Kengūra. Šuo dingas. Australijos gyvatės. Rojaus paukščiai. Rojaus paukščių paplitimas. Sterblinis velnias. Kaktusas.
  Regioninė geografija, pristatymas(28 skaidrės)
  2007-02-05
 • Austrija

  Austrijos geografinė padėtis. Gamta. Istorijos žinios. Politinė padėtis. Religija. Socialinė ir demografinė padėtis. Administracinis susiskirstymas. Kalba. Piniginis vienetas. Ekonominė situacija. Importas ir eksportas. Turizmas. Ginkluotos pajėgos. Švietimas. Ryšiai su Lietuva. Kainos ir atlyginimai. Darbas iliustruotas nuotraukomis ir lentelėmis.
  Regioninė geografija, referatas(17 puslapių)
  2005-05-12
 • Austrija (10)

  Geografinė padėtis. Austrijos sienų ilgiai su kaimyninėmis valstybėmis. Gamta. Reljefas. Klimatas. Vidaus vandenys. Dirvožemiai ir augalija. Gyvūnija. Geografiniai ekstremumai. Istorijos žinios. Politinė padėtis. Religija. Kalba. Ekonominė situacija. Užimtumas. Ekonomikos sektoriai. Pagrindiniai ekonominiai rodikliai. Infrastruktūra. Turizmas. Lietuvos ir Austrijos ekonominiai santykiai.
  Regioninė geografija, referatas(8 puslapiai)
  2006-06-07
 • Austrija (12)

  PowerPoint pristatymas. Bendrosios žinios. Geografinė padėtis. Administracinis suskirstymas. Istorinės žinios. Klimatas. Kalnai. Upės ir ežerai. Miškai ir žemės panaudojimas. Naudingosios iškasenos. Demografija. Miestai. Ekonominiai rodikliai. Pramonė. Pramonės centrai. Žemės ūkis. Tarptautinė prekyba. Lietuvos ir Austrijos ekonominiai santykiai. Politinės žinios. Svarbiausios bendrovės. Turizmas.
  Regioninė geografija, pristatymas(24 skaidrės)
  2007-02-27
 • Austrija (13)

  Austrija. Istorija. Geografine padėtis ir klimatas. Ekonomika BVP. Nedarbo lygis. Raidos indeksas. Ūkio šakos. Bankai. Austrijos valdžios skola BVP. Verslo įkūrimo kaštai. Priemonės krizei įveikti. Būtiniausios prekės. Kuro kainos Austrijoje. Pagrindinių maisto produktų kaina Austrijoje. Turizmas. Sportas. PowerPoint pristatymas 12 skaidrių.
  Regioninė geografija, referatas(12 puslapių)
  2011-10-05
 • Austrija (2)

  Įvadas. Istorinė praeitis. Gamta. Upės ir ežerai. Dirvos; augalų ir gyvūnų pasaulis. Gyventojai. Demografinės žinios. Miestai. Pramonė ir žemės ūkis.
  Regioninė geografija, referatas(6 puslapiai)
  2005-09-12
 • Austrija (3)

  Apie valstybę. Istorija. Miestai. Gyventojai ir tradicijos. Alpės. Klimatas. Upės ir ežerai. Augalija ir gyvūnija. Įžymūs žmonės.
  Regioninė geografija, referatas(6 puslapiai)
  2005-11-25
 • Austrija (4)

  Bendra informacija. Gyventojai. Miestai. Kalnai ir klimatas. Upės ir ežerai. Augalai ir gyvūnija. Įžymūs žmonės.
  Regioninė geografija, referatas(15 puslapių)
  2005-12-11
 • Austrija (5)

  Europos Sąjungos valstybė: Austrija. Valstybės vardo kilmė ir trumpa apžvalga. Simbolika. Geografija. Sostinė ir kiti didžiausi miestai. Politinė sistema. Kultūra. Istorija. Integracija į Europos Sąjungą.
  Regioninė geografija, referatas(6 puslapiai)
  2006-01-31
 • Austrija (6)

  Austrijos respublika. Istorinė praeitis. Gyventojai. Miestai. Kalnai ir klimatas. Upės ir ežerai. Augalai ir gyvūnai. Įžymūs žmonės.
  Regioninė geografija, referatas(10 puslapių)
  2006-05-01
Puslapyje rodyti po