Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Teisė>Komercinė teisė>Įmonių bankrotas (7)

Įmonių bankrotas (7)

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728
Aprašymas

Įvadas. Darbo tikslas – teoriškai bei praktiškai išnagrinėti bankroto įstatymą bei jį lydinčius dokumentus ir įvairius prekių audito aspektus. Bankroto įstatymo analizė. Bankroto įstatymo ir jį lydinčių dokumentų analizė. UAB "Fabiola" vertinimas. finansinių ataskaitų straipsnių pokyčių įtakos finansiniam stabilumui vertinimas. Bankroto tikimybės įvertinimas, naudojant santykinių rodiklių sistemas. Įmonės prevencinė kontrolės sistema. Prevencinės kontrolės planas teoriniu aspektu. Veiksniai įtakojantys audito riziką. Audito reikšmingumo ir rizikos nustatymas. Pagrindiniai audito atlikimo etapai. Tyrimo metodika. Prevencinės kontrolės sistemos probleminės kryptys. Medžiagų ir produkcijos audito reikšmė. Prevencinė kontrolė. Išvados.

Ištrauka

Lietuva jau eilę metų veikia rinkos ekonomikos sąlygomis, o paskui augančią konkurenciją kaip šešėlis atejo ir bankrotų banga. Teisinėje valstybėje šalia pagrindinių verslą reglamentuojančių įstatymų pradėjo veikti ir įmonių pasitraukimą iš rinkos ar gelbėjimą, reglamentuojantys įstatymai. Vienas įstatymas keičiamas kitu, dar papildomas ar patobulinamas, bet kyla klausimas kaip tai veikia konkretų ūkio subjektą ir ar iš viso veikia norima linkme. Šiandien mokslinėje literatūroje galima aptikti įvairiausių kokybinių ir kiekybinių modelių, skirtų bankroto tikimybei nustatyti. Tačiau, kuri naudoti? Kuris geriausiai ir tiksliausiai numato finansinę krizę? Klausimas atviras. Šiandien jau plačiai ir išsamiai mokslininkai ištyrė ir aptarė bankroto požymius, veiksnius ir priežastis, suformulavo ir pateikė įvairius bankroto kaip veiksnio apibrėžimus, sukūrė ir išbandė įvairius metodus ir modelius jam numatyti.
Prekių auditas – viena atsakingiausių audito sričių, nes susiduriama su didele klaidų ir apgaulių tikimybe. Neaudituotos finansines ataskaitos gali būti sąžiningai, bet nerūpestingai parengtos. Prekių apimtis gali būti padidinta dėl aritmetikos klaidų ar neteisingo bendrųjų apskaitos principų taikymo. Yra tikimybė, kad ataskaitos, susijusios su prekių apskaitos operacijomis, bus tyčia falsifikuojamos tam, kad būtų nuslėpta vagystė ar apgaulė. Prekių audito sudėtingumą apibūdina ir didelis jų apyvartumo laipsnis bei lengvas transportabilumas.
Darbo tikslas – teoriškai bei praktiškai išnagrinėti bankroto įstatymą bei jį lydinčius sokumenbtus ir įvairius prekių audito aspektus.
Užsibrėžtam tikslui pasiekti buvo sprendžiami šie uždaviniai:
1. išanalizuoti bankroto reiškinį bei atlikti įstatyminės bazės analizę;
2. išstudijuoti mokslinę bei normatyvinę literatūrą, apibrėžti prekiu sampratą audite, konkretizuoti prekių audito uždavinius;
3. nustatyti pagrindinius prekiu apskaitai keliamus reikalavimus ir taikomus apskaitos
Principus;
4. išstudijavus mokslinę literatūrą prekių audito tema, nustatyti galimas audito problemas ir pasiūlyti jų sprendimo būdus; ...

Rašto darbo duomenys
DalykasKomercinės teisės kursinis darbas
KategorijaTeisė >  Komercinė teisė
TipasKursiniai darbai
Apimtis27 puslapiai 
Literatūros šaltiniai32 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis62.66 KB
Autoriustoma
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2008 m
Klasė/kursas1
Mokytojas/DėstytojasSakalas
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
FakultetasEkonomikos ir vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Imoniu bankrotas (7) [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 27 puslapiai 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 1 Klasė/kursas
  • Sakalas
  • 2008 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą