Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Kita>Maisto technologija>Klasės susitikimo pobūvio organizavimas

Klasės susitikimo pobūvio organizavimas

  
 
 
12345678910111213141516
Aprašymas

Įvadas. Pobūvio užsakymas. Pobūvio aptarnavimo planas. Salės ir stalų dekoravimas. Svečių užimtumas susitikimo metu. Išvados. Priedai (2).

Ištrauka

Pobūvis – tai iškilminga proga rengiami pietus ar vakarienė, skirta kokiam nors įvykiui ar asmeniui. Dažniausia pobūviai yra skirstomi į šias kategorijas: tai oficialūs ir neoficialūs. Oficialūs pobūviai dažniausia rengiami šiomis progomis: visų pirma tai įvairių nacionalinių ar tautinių švenčių progomis ar kokio nors žymaus (įtakingo) žmogaus vizitui paminėti. Neoficialūs pobūviai iš esmės yra organizuojami kokių nors organizacijų ar asmenų dažniausia tik jiems reikšmingai progai paminėti.
Šio kursinio darbo uždavinys yra suorganizuoti klasės susitikimo po 50 metų pobūvį. Mano darbe bus aprašomas pobūvio organizavimo procesas. Tai pobūvis, kurio metu yra naudojamas bufetas ir atskiri stalai, šiame pobūvyje dalyvaus 30 žmonių.
Pagrindiniai šio kursinio darbo tikslai:
Suorganizuoti teorinį klasės susitikimo pobūvio planą ;
Įgyti pobūvio organizavimo įgūdžius;
Patikrinti savo organizavimo įgūdžius;

Klasės susitikimui kaip ir kitomis progomis užsakymai yra priimami iš anksto. Užsakymus pobūviui, dažniausiai priima tos įmonės menedžeris ar metrdotelis (vyriausias padavėjas). Priimant užsakymą, su užsakovu yra susitariama dėl pobūvio organizavimo datos, taipogi dėl jo pradžios ir žinoma pabaigos, po to yra pereinama prie dalyvių skaičiaus, patiekalų asortimento, sumos už kurią užsakovas nori surengti pobūvį, bei papildomų paslaugų suteikimo ( žinoma, jeigu užsakovas jų pageidauja). Privatūs asmenys, užsakydami pobūvį, privalo įmonei sumokėti ne mažesnį nei 50 % užsakymo vertės avansą. Po užsakymo sudarymo yra išrašomas pajamų orderis, kurio kopija įteikiama užsakovui.
Jei rengiamą susitikimo pobūvį, organizuoja privatus asmuo, tada nereikalaujama pristatyti garantinio rašto, kuriame būtų nurodoma pobūvio data, dalyvių skaičius, užsakymo suma, organizacijos atsiskaitomoji sąskaita banke ir t.t.
Visi užsakymai registruojami į specialią knygą. Po to užpildomas užsakymo sutarties lapas, kuriame surašyti pobūvio užsakymo duomenys ir užsakovo sutikimo patvirtinimas. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2009-04-03
DalykasMaisto technologijos kursinis darbas
KategorijaKita >  Maisto technologija
TipasKursiniai darbai
Apimtis14 puslapių 
Literatūros šaltiniai2
Dydis1.03 MB
AutoriusDovile
Viso autoriaus darbų3 darbai
Metai2007 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasRamutė Peršonienė
Švietimo institucijaUtenos kolegija
FakultetasVerslo ir technologijų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Klases susitikimo pobuvio organizavimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 14 puslapių 
  • Utenos kolegija / 2 Klasė/kursas
  • Ramutė Peršonienė
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą