Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Pramonė ir gamyba>Giros rauginimo gamybos proceso automatizavimo projektas

Giros rauginimo gamybos proceso automatizavimo projektas

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Aprašymas

Įvadas. Projekte naudotų informacijos šaltinių apžvalga. Projekto aprašymas. Analitinė dalis. Užduoties ir automatizavimo objekto analizė. Projektinė dalis. Automatizavimo uždavinių nustatymas. Automatizavimo schemos sudarymas ir analizė. Automatizavimo schemos sudarymas, analizė, elementų paskirties aiškinimas. Automatinio reguliavimo sistemos (ARS) ryšių schemos sudarymas, analizė, elementų paskirties aiškinimas. ARS ryšių schemos elementų ir reguliatoriaus elementų pasirinkimas (jutikliai, vykdikliai, skaičiuokliai ir pan.). Darbo išvados. dwg. brėžiniai: principinė elektrinė schema, sandaros schema. Priedai (5).

Ištrauka

Kiekviena automatizavimo sistema numato kokio nors techninio proceso valdymą. Dažniausiai automatizavimo sistemos yra įdiegiamos ten, kur reikia gauti nuolatinį, tikslų, greito reagavimo proceso valdymą. Šio darbo objektas yra rauginimo proceso gamybos įrenginys. Automatizuotas gamybos procesas leis padidinti darbo našumą, pagerinti produkcijos kokybę, padidinti įrenginio panaudojimo koeficientą, pagerinti darbo sąlygas, padidinti valdymo operatyvumą.
Sistema turi tiksliai matuoti temperatūrą, slėgį ir lygį. Kursinio projekto tikslai yra sudaryti automatizavimo, ryšių ir principines schemas, įvertinti ir pasirinkti automatizavimo prietaisus ir įtaisus.
Vienas iš svarbiausių rodyklių yra sistemos patikimumas, nuo jo priklauso ar ta sistema tikrai bus naudinga, ar tikrai nereikalaus ypatingos priežiūros ir finansinių išteklių. Šio metu vis daugiau dėmesio skiriama elektros energijos taupymui, todėl šiuolaikinė sistema turi apjungti taupumą ir naujausių technologijų junginius. Technologinis procesas objekte valdomas automatiškai nuotoliniu būdu, išskyrus maišytuvo variklį, kuris yra įjungiamas rankiniu būdu. Sistemos darbą prižiūri vienas operatorius.
Taip pat, vienas svarbiausių klausimų yra aptarnaujančio personalo problema. Esant įrenginyje naujoms technologijoms, turi būti specialiai paruošti ir apmokyti žmonės, turintys tam tikrą kvalifikaciją, kurie priežiūrėtų sudėtingus įrenginius ir gedimo atveju galėtų jį likviduoti.
Automatizavimo sistemos sudėtyje turėtų būti signalizavimo įtaisai, kurie praneštų apie sistemos darbo neleistiną nuokrypą. Mano atveju tai per didelis skysčių lygis ir slėgis, temperatūros ribų viršijimas, talpyklos lygio viršijimas arba lygio kritimas, taip pat slėgio kitimas. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2008-05-19
DalykasPramonės ir gamybos kursinis darbas
KategorijaPramonė ir gamyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis27 puslapiai 
Literatūros šaltiniai16
Dydis350.25 KB
AutoriusAndrius
Viso autoriaus darbų8 darbai
Metai2008 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasEduarda Steponavičienė
Švietimo institucijaKlaipėdos valstybinė kolegija
FakultetasTechnologijų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Giros rauginimo gamybos proceso automatizavimo projektas [speros.lt].doc
 princinpine elektrine schema [speros.lt].dwg
 sandaros schema [speros.lt].dwg
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 27 puslapiai 
  • Klaipėdos valstybinė kolegija / 3 Klasė/kursas
  • Eduarda Steponavičienė
  • 2008 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą