Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Informatika>Programos>Windows XP operacinių sistemų tinklinės savybės

Windows XP operacinių sistemų tinklinės savybės

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627282930
Aprašymas

Įvadas. Windows tinklinių savybių koncepcija. Kas yra tinklas? Kodėl tinklas yra būtinas? Ko reikia tinklui? Vidinių ir darbo grupių tinklų supratimas. Domenų aplinkos supratimai. Windows XP tinklinės savybės bendrai. TCP/IP protokolas. NTFS failų sistema. Interneto prieiga. Nuotolinis valdymas ir nuotolinis trikčių šalinimas. Nuotolinis darbastalis. Nuotolinė pagalba. Virtualusis privatusis tinklas ir nuotolinis darbas tinkle. Interneto servisų palaikymas. Bevielis ryšys. Universalus savaiminis diegimas. Naujos Windows XP tinklinės savybės. NTFS svarba, vystymasis. NTFS galimybių apžvalga Windows XP OS. Dinaminiai diskai. Pakeitimų žurnalas. NTFS glaudinimas. Failų šifravimas. Indeksavimo paslauga. Nuotolinio darbastalio apžvalga. Nuotolinio darbastalio programos įjungimas. Nuotolinio darbastalio ir grupių strategija. Nuotolinės pagalbos apžvalga. Nuotolinės pagalbos programos įjungimas. Nuotolinės pagalbos naudojimas. Išvados. Panaudotų pagrindinių terminų žodynėlis. Panaudoti sutrumpinimai. PowerPoint pristatymas. Kas yra tinklas? Kodėl tinklas yra būtinas? Darbo grupė. Domenas. Windows XP tinklinės savybės. NTFS failų sistema. Nuotolinis valdymas ir nuotolinis trikčių šalinimas. PowerPoint pristatymas (8 skaidrės).

Ištrauka

Tinklai pradėjo rastis pačiom pirmosiomis kompiuterių sukūrimo dienomis. Jų tikslas buvo informacijos keitimasis ir kompiuterio aplinkos tvarkymas. Nuo tų laikų naudojimasis kompiuteriu bei pats kompiuteris gerokai pasikeitė ir šiomis dienomis vis dar nepaliaujamai keičiasi ir evoliucionuoja. Tuo tarpu tinklai ir kompiuterinės technologijos sparčiai tobulėja.
Microsoft korporacija sukūrė Windows XP Professional ir Windows XP Home OS (operacines sistemas) jau turėdama omenyje darbą tinkle. To pasėkoje Windows XP Professional OS yra laikoma platforma skirtą darbui tinkle. Windows XP Professional operacinės sistemos dėka, jos suteikiamais įrankiais, galima naudotis tiek mažame tinkle, tiek tinkle, kuriame būtų sujungta tūkstančiai kompiuterių.
Atsižvelgiant į vis didėjančią tinklų svarbą kiekvieno mūsų kasdieniniame gyvenime, o ypatingai darbe, šis kursinis turėtų būti aktualus kompiuteriu besinaudojantiems žmonėms. Kadangi Windows XP (tiek Professional tiek Home versijos) šiuo metu yra viena didžiausią vartotojų dalį turinčių operacinių sistemų, darbe nagrinėjama tema (t.y. Windows XP OS tinklinės savybės) tampa tik dar aktualesnė.
Šiame darbe trumpai papasakosiu apie tinklą, apibrėšiu kas tai yra, kam jis reikalingas ir kokie pagrindiniai jo suteikiami privalumai. Po šios trumpos įžangos pradėsiu gilintis į būtent Windows XP operacinių sistemų pasiūlytas tinklines savybes ir galiausiai plačiau papasakosiu apie Windows XP pristatytas naujoves darbui tinkluose ar darbo palengvinimui pasinaudojant tinklais. Taigi kompiuterio vartotojas, naudojantis Windows XP operacinę sistemą ir dirbantis tinkle, šiame kursiniame darbe ras naudingos informacijos, kuri jam padės tiek daugiau suprasti, tiek ir produktyviau išnaudoti tinklinę erdvę.
Kaip ir bet kuriam sudėtingam procesui, iš pradžių tvirtai atsistot ant žemės yra visada svarbu. Tinklai nebūtinai turi būti itin sudėtingi, tačiau priklausomai nuo kiekvieno poreikių jie tikrai gali tokiais tapti. Taigi pradžiai pabandysiu apžvelgt bazinius terminus ir idėjas susijusias su tinklais, kas turėtų palengvinti skaitytojų, mažai suprantančių apie tinklus, dalią. Šiame skyriuje trumpai apžvelgsiu pagrindinius aspektus bei apibūdinimus susijusius su tinklų komponentais ar jų procesais. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2008-04-03
DalykasProgramų kursinis darbas
KategorijaInformatika >  Programos
TipasKursiniai darbai
Apimtis27 puslapiai 
Literatūros šaltiniai4
Dydis684.02 KB
AutoriusAndrius
Viso autoriaus darbų10 darbų
Metai2007 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasDoc. A. Jurjevas
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
FakultetasElektronikos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Windows XP operaciniu sistemu tinklines savybes [speros.lt].doc
Microsoft PowerPoint Windows XP operaciniu sistemu tinklines savybes [speros.lt].ppt
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 27 puslapiai 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • Doc. A. Jurjevas
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą