Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Statistika>Ekonominė statistika>Pastatytų butų 1-2 butų namuose naudingas plotas Alytaus apskrityje ir jos rajonuose

Pastatytų butų 1-2 butų namuose naudingas plotas Alytaus apskrityje ir jos rajonuose

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829
Aprašymas

Įvadas. Pastatytų butų 1-2 butų namuose naudingo ploto Alytaus apskrityje ir jos rajonų savivaldybėse statistinio tyrimo teorinis pagrindimas. Statistinių lentelių naudojimas atliekant naudingo ploto statistinį tyrimą. Grafikai kaip statistinio tyrimo instrumentas. Formulių naudojimas atliekant naudingo ploto statistinį tyrimą. Pastatytų butų 1-2 butų namuose naudingo ploto Alytaus apskrityje. Duomenų įvedimas ir grafikų braižymas. Skaitinės statistinių duomenų charakteristikos. Statistinių duomenų prognozavimas. Pastatytų butų 1-2 butų namuose naudingo ploto Alytaus apskrityje ir jos savivaldybėse tyrimo rezultatai. Išvados.

Ištrauka

Terminas "statistika" kildinamas iš lotynų kalbos žodžio "status" - reiškiančio daiktų, padėtį, stovį, būklę ir iš italų kalbos žodžio "stato" - reiškiančio valstybė. Sąvoką statistika pirmą kartą pavartojo vokiečių mokslininkas, filosofas ir teisininkas G. Achenvalis ( 1719-1773 ). 1746 m. Marburgo universitete pradėjo dėstyti naują discipliną, kurią pavadino "statistika".
Statistika – tai informacija apie veiklą ar procesą išreikšta skaičiais, lentelėmis ar diagramomis.
Informaciją šiam kursiniui ėmiau iš statistikos departamento regioninės duomenų bazės (www.std.lt ). Duomenys buvo apdoroti Microsoft Office Excel programa ir tik tada perkelti į Statistics paketą.
Pagrindinis mano darbo tikslas buvo išanalizuoti pastatytų butų 1-2 butų namuose naudingą plota Alytaus apskrityje ir jos rajonuose, atlikti keletą lyginamųjų analizių, ir analitiškai ištirti padėtį šioje apskrityje. Statistinis vienetas atitinkamai – kvadratinis naudingo ploto vienetas. Labai svarbu žinoti naudingo ploto rodiklius ir prognozuoti keletui ateinančių metų, tam, kad padarius išvadas būtų galima stengtis keisti padėtį į gerąją pusę.
Šis kursinis darbas susideda iš trijų pagrindinių dalių. Pirmoji – tai teorinis temos pagrindimas. Joje pateikiami statistinio tyrimo metu panaudoti instrumentai, t.y. grafikai, lentelės, formulės. Antroji – metodinė, kurioje svarbiausia buvo išdėstyti viso tyrimo eigą. Trečiojoje – praktinėje dalyje pateikiami visi sudaryti grafikai, diagramos ir lentelės, o taip pat ir trumpi analitiniai komentarai.
Prie kursinio taip pat yra prisegtas priedas, kuriame pateikti ranka atlikti statistiniai skaičiavimai. Apskaičiuoti tokie statistiniai rodikliai, kurie buvo reikšmingi statistinio tyrimo metu. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2007-03-06
DalykasEkonominės statistikos kursinis darbas
KategorijaStatistika >  Ekonominė statistika
TipasKursiniai darbai
Apimtis27 puslapiai 
Literatūros šaltiniai8
Dydis928.24 KB
AutoriusLaura
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas1
Mokytojas/DėstytojasLekt. Dr. S. Vaitkevičius
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
FakultetasEkonomikos ir vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Pastatytu butu 1 2 butu namuose naudingas plotas Alytaus apskrityje ir jos rajonuose [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 27 puslapiai 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 1 Klasė/kursas
  • Lekt. Dr. S. Vaitkevičius
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą