Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Rinkodara>Kainodara>Kainodaros organizavimas įmonėje "Ūrus ir Ko"

Kainodaros organizavimas įmonėje "Ūrus ir Ko"

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435
Aprašymas

Įvadas. Teorinė dalis. Kainodaros samprata ir tikslai. Kainų politikos procesas. Kainų politikos rūšys. Kainų nustatymo metodai. Praktinė dalis. Nagrinėjamos įmonės apibūdinimas. Ūkinės- komercinės veiklos aprašymas. Produktų realizavimo rinkų analizė. Rinkos, kurioje veikia UAB "Ūrus ir ko" trumpas apibūdinimas. Įmonės konkurentai, jų rinkos dalys. UAB "Ūrus ir ko" prekės kainos nustatymo principai. UAB "Ūrus ir ko" filtro nuotekoms filtruoti kainos kalkuliavimas EXW sąlygomis. Produkto pardavimo vartotojui kainos nustatymas. Optimalaus kainų lygio nustatymas. Esama įmonės kainodaros strategija, taikomos kainų nuolaidos, kainodaros ypatumai. Išvados ir pasiūlymai.

Ištrauka

Mano kursinio darbo tikslas – suvokti kainodaros esmę, susipažinti su kainodaros organizavimo ypatumais, kainą įtakojančiais veiksniais, išnagrinėti kainodaros strategijos parinkimo reikšmę įmonės veiklai , aprašyti kainodaros organizavimą konkrečioje įmonėje.
Kainodara – tai visų kainą formuojančių, taip pat psichologinių, socialinių, politinių, rinkos ir kitokių veiksnių sistema. Kaina atspindi visą kainodaros veiksnių sistemą.
Kaina – tai prekės ar paslaugos vertės piniginė išraiška. Kaina apibūdina įmonės veiklos rezultatus ir rodo ar jų piniginį įvertinimą pripažįsta pirkėjas (rinka). Be rinkos sąlygų, kainai didelę įtaką turi kaštai.
Rinkoje dirbančioms firmoms kainodara yra jų egzistavimo ir sėkmės klausimas. Teisinga kainodaros metodika ir protinga taktika, nuosekliai įgyvendinama gerai pagrįsta kainodaros strategija yra būtini, kad firma žiauriomis rinkos sąlygomis galėtų sėkmingai veikti.

Šiame darbe išdėstysiu teorinę medžiagą apie kainodaros aktualumą, kainodaros strategijas, jų rengimą. Po to paimsiu konkrečią įmonę- "Ūrus ir ko"- veikianti Šiauliuose. Praktinėje dalyje apibūdinsiu jos veiklos organizavimo formą, aprašysiu ūkinę- komercinę veiklą, išanalizuosiu produktų realizavimo rinkas. Taip pat identifikuosiu šaką, kurioje įmonė veikia, pateiksiu pagrindinius įmonės konkurentus, jų rinkos dalis. Be to, čia išnagrinėsiu uždarosios akcinės bendrovės "Ūrus ir ko" prekių kainų nustatymo principus: kainų skaičiavimą, pardavimo vartotojui kainos nustatymą, eksporto kainų kalkuliavimą, optimalaus kainų lygio nustatymą. Aprašysiu esamą įmonės kainodaros strategiją, kainų nuolaidas ir jų skyrimą. Kursinį darbą pabaigsiu išvadomis ir pasiūlymais. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasKainodaros kursinis darbas
KategorijaRinkodara >  Kainodara
TipasKursiniai darbai
Apimtis33 puslapiai 
Literatūros šaltiniai4 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis104.26 KB
Autoriusrita
Viso autoriaus darbų32 darbai
Metai2004 m
Klasė/kursas3
Failo pavadinimasMicrosoft Word Kainodaros organizavimas imoneje Urus ir Ko [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą