Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Informatika>Programos>Duomenų importas "EasyWeb" turinio valdymo sistemoje naudojant XML technologiją

Duomenų importas "EasyWeb" turinio valdymo sistemoje naudojant XML technologiją

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940414243444546474849505152
Aprašymas

Įvadas. Analitinė dalis. Programavimo kalbos. PHP. ASP. Kalbų privalumai ir trūkumai. Priežastys nulėmusios pasirinkimą. Duomenų bazės. Oracle ir MySql skirtumai. Priežastys, nulėmusios MySql DBVS pasirinkimą. XML. XML panaudojimas. UAB LINKARTA. Veikla ir jos kryptys. EASYWEB. Apie. Patogi vartotojo sąsaja ir darbo aplinka. Struktūrizuotų duomenų sistema. Daugiakalbiškumo sistema. Teisių sistema. Publikavimo sistema. Duomenų importas. Tikslai. Iškilę sunkumai. Importo sistemos sudedamosios dalys. Duomenų failo paėmimas iš kitos sistemos. Duomenų failo apdorojimas. Domenų failo nuskaitymas. Klasė "XML". Klasė "XMLObject". Duomenų failo skaidymas. Duomenų apdorojimas. Duomenų apdorojimo taisyklės. Duomenų importo taisyklių rūšys. Taisyklių realizacija duomenų bazėje. Duomenų importo funkcijos. Vartotojo sąsaja. Duomenų failo apdorojimo sąsaja. Taisyklių redagavimo ir sukūrimo sąsaja. Rezultatų pateikimas. Išvados. Priedai (4).

Ištrauka

Per pastaruosius keletą metų naujų informacinių technologijų projektavimas ir vystimasis nulėmė žmonijos vystimosi progresą. Daugeliui išsilavinusių, informuotų žmonių personalinis kompiuteris tapo būtina darbo priemone. Globalus kompiuterių tinklas sudarė sąlygas globalios informacinės sistemos kūrimui, atsirado nauja informacinė visuomenė. Beveik visa informacija yra prieinama per Internetą, didelė dalis bet kurių duomenų yra laikoma elektroniniu pavidalu. Tačiau didėjant duomenų kiekiui didėja ir būtinybė juos laiku bei greitai atnaujinti, kad visuomenė gautu laiku naujausią informaciją. Dėl didelių duomenų kiekių atnaujinti informaciją rankiniu būdu darosi vis sunkiau ir sunkiau. I pagalbą yra pasitelkiamos automatinės bei pusiau automatinės sistemos palengvinančios duomenų atnaujinimą.
Mano baigiamojo darbo užduotis ir yra sukurti duomenų importo sistemą, kuri palengvintų duomenų atnaujinimą, bei sumažintų sąnaudas reikalingas naujausios informacijos pateikimui laiku. Šią sistemą kūriau UAB Linkartos užsakymų. Mano tikslas buvo sukurti patogią, lanksčią, bei lengvai modifikuojamą duomenų importo sistema kuri sugebėtu apdoroti didelius bei skirtingus duomenų kiekius. Tai pat turi būti suderinama su "EasyWeb" turinio valdymo sistema, kurią diegia UAB Linkarta.
Šios sistemos kūrimui buvo naudojamos MySql, PHP idr XML technologijos. Sistema susideda iš keleto dalių: automatinio duomenų mainų, XML duomenų failų apdorojimas, pačių duomenų apdorojimas bei patogia vartotojo sąsaja.
Šis darbas įgalins greitą bei patogų duomenų talpinimą bei jų atnaujinimą.

Kai prireikia internetinių puslapių programavimo šiais laikais galima rinktis iš didelio būrio programavimo kalbų. Dauguma kalbų yra integruojamos į html kodą specialiomis žymėmis, kurios informuoja programą, kad html‘as turi kodą su kuriuo turi būti atlikti tam tikri veiksmai. Kodas yra interpretuojamas ir vykdomas serverio pusėje, o rezultatai XML arba html formatu gražinami naršyklei. Tiek atvirojo kodo PHP, tiek Microsoft korporacijos ASP.Net priklauso šiai grupei. Kadangi jos yra populiariausios Lietuvoje, tai jas ir palyginsim tarpusavyje. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasProgramų diplominis darbas
KategorijaInformatika >  Programos
TipasDiplominiai darbai
Apimtis51 puslapis 
Literatūros šaltiniai8
Dydis883.01 KB
AutoriusMindaugas
Viso autoriaus darbų3 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas4
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
FakultetasFundamentinių mokslų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Duomenu importas EasyWeb turinio valdymo sistemoje naudojant XML technologija [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Diplominiai darbai
  • 51 puslapis 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 4 Klasė/kursas
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą