Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Teisė>Administracinė teisė>Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnų veikla užkardai priskirtame pasienio ruože

Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnų veikla užkardai priskirtame pasienio ruože

  
 
 
123456789101112
Aprašymas

Įvadas. VSAT įstatymas (kas liečia užkardą) ir pasienio teisinio režimo taisyklės. Užkardos nuostatai ir instrukcijos. Pasienio ruožo vietiniai gyventojai ir VSAT pareigūnų bendradarbiavimas su jais. Pasienio sargybų organizavimas užkardoje. Išvados.

Ištrauka

Stažuotę atlikau Ignalinos rinktinės Zarasų užkardoje. Ignalinos rinktinė įkurta 1997 m. birželio 18 dieną. Ji saugo 191 km valstybės sienos su Baltarusija, tačiau nuo 2001-05-01 saugomo valstybės sienos ruožo ilgis dar pailgėjo, nes prie Ignalinos rinktinės prisijungė naujas padalinys - tai Zarasų užkarda, sauganti valstybės sieną su Latvija. Dabar Ignalinos rinktinėje yra penkios užkardos, tai Zarasų, Visagino, Tverečiaus, Adutiškio, Švenčionių ir pilnas saugomo valstybės sienos ruožo ilgis yra 242,4 km.
Zarasų užkardos dislokacijos vieta yra Zarasai, Valstiečių 19a , užkardos vadas: komisaras inspektorius Pavel Kolosov, saugomasis ruožas prasideda nuo 1405 VSŽ ir tęsiasi su Latvijos siena iki "Liudvinavo" VSŽ, valstybės siena eina: 8,298 km. ežerais ir tvenkiniais, 12,52 km. upeliais ir upėmis, 4,367 km. grioviais, 5,2 km. mišku, 11,1km. pelkėmis, 16,488 km. laukais, užkardoje yra keturi pasienio kontrolės punktai (Smėlynės PKP, Turmanto PKP ir SPKP, Stelmužės SPKP). Užkardoje dirba 94 valstybes tarnautojai ir 6 laisvai samdomi darbuotojai, yra 5 tarnybos grupės. Remiantis statistiniais duomenimis (už 2002 metus) galima teigti, kad Zarasų užkardoje yra sulaikoma daugiausiai pažeidėjų.
Šiame referate bus nagrinėjama VSAT pareigūnų veikla, užkardai priskirtame pasienio ruože, remiantis Visagino pasieniečių mokykloje pirmo semestro metu ir stažuotės atlikimo metu įgytomis žiniomis.
VSAT įstatymas patvirtintas 2000 m. spalio 10 dieną, nr. VIII – 1996 ir įsigaliojo nuo 2000 m. lapkričio 1 dienos. Šis įstatymas nustato Valstybės sienos apsaugos tarnybos statusą, funkcijas, struktūrą, tarnybos organizavimo pagrindus, finansavimą, pareigūnų teises ir pareigas.
Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT) prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos yra valstybės institucija, kurios paskirtis – įgyvendinti valstybės sienos apsaugą ir jos kirtimo kontrolę. VSAT vadovaujasi Lietuvos Respublikos Konstitucija, įstatymais, Lietuvos Respublikos tarptautinėmis sutartimis bei kitais teisės aktais ir bendradarbiauja su valstybės ir savivaldybių institucijomis bei įstaigomis ir panašiomis kitų valstybių tarnybomis. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-11-13
DalykasAdministracinės teisės referatas
KategorijaTeisė >  Administracinė teisė
TipasReferatai
Apimtis9 puslapiai 
Literatūros šaltiniai5
Dydis15.28 KB
AutoriusMARIUS
Viso autoriaus darbų8 darbai
Metai2003 m
Klasė/kursas1
Failo pavadinimasMicrosoft Word Valstybes sienos apsaugos tarnyValstybes sienos apsaugos tarnybos pareigunu veikla uzkardai priskirtame pasienio ruoze [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 9 puslapiai 
  • 1 Klasė/kursas
  • 2003 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą