Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Teisė>Administracinė teisė>Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnų vykdoma veikla

Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnų vykdoma veikla

  
 
 
12345678
Aprašymas

VSAT pareigūnų vykdoma veikla kelio PKP. VSAT pareigūnų vykdoma veikla geležinkelio PKP. Krovininio traukinio patikrinimas. Veikla vykdoma saugant VS žaliojoje juostoje. Veikla vykdoma užkardoje.

Ištrauka

Visų pirmiausia gana svarbi veikla yra ta veikla kuri vykdoma kelio PKP. Todėl , kad PKP yra didelio pralaidumo, čia nuolatos kerta valstybės sieną krovininės bei lengvosios transporto priemonės, kurios pirmiausiai turi praeiti tam tikrų institucijų patikrinimus, viena iš svarbiausių institucijų, kuri atlieka patikrinimą yra valstybės sienos apsaugos tarnyba. Ši tarnyba atlieka asmenų bei transporto priemonių patikrinimą.
VSAT pareigūnų vykdoma veikla kelių pasienio kontrolės punktuose susideda iš šių sargybų:
Pamainos vyresnysis.
Posto budėtojas.
Sargybinis prie įleidžiamojo ir išleidžiamojo užtvaro.
Dokumentų patikrinimas.
Transporto priemonių ir asmenų apžiūra.
Transporto priemonių ir asmenų apžiūra gana svarbi pasienio sargybos rūšis, kuria siekiama stebėti asmenis ir transporto priemones, kurioms yra vykdomas dokumentų patikrinimas, taip pat siekiama, kad patikrinimo metu neįliptų ir neišliptų asmenys iš transporto priemonės.Vykstant patikrinimui dokumentai pristatomi sargybai ,,dokumentų patikrinimas" kuri atlieka asmenų identifikaciją pagal pateiktus dokumentus, įsitikina ar dokumento pateikėjas yra jo savininkas bei atlieka vykstančių asmenų ir transporto priemonių registraciją. Taip pat šio patikrinimo metu apžiūrima transporto priemonė siekiant aptikti ir sulaikyti pasislėpusius valstybės sienos pažeidėjus. Patikrinus dokumentus, asmenis ir transporto priemones, užregistravus į kompiuterinę duomenų bazę dokumentai yra atiduodami.
Gal būt panaši ir šiek tiek analogiška pasienio sargyba yra ,,dokumentų patikrinimas" kuria siekiama patikrinti asmenis kertančius valstybės sieną be transporto priemonės. Vykdant šią sargybą tikrinama tapatybė bei dokumento tikrumas,patikrinus dokumentus asmuo užregistruojamas į kompiuterinę duomenų bazę, kurios pagalba išaiškinami VS pažeidėjai, suklastoti dokumentai bei kiti pažeidimai. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-03-13
DalykasAdministracinės teisės konspektas
KategorijaTeisė >  Administracinė teisė
TipasKonspektai
Apimtis7 puslapiai 
Literatūros šaltiniai4
Dydis11.55 KB
Autoriuslaimis
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2006 m
Klasė/kursas12
Failo pavadinimasMicrosoft Word Valstybes sienos apsaugos tarnybos pareigunu vykdoma veikla [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą