Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Komunikacija>Dalykinė komunikacija Europos sąjungos šalyse

Dalykinė komunikacija Europos sąjungos šalyse

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223
Aprašymas

Įvadas. Skirtingų kultūrų ypatumai. Airija. Austrija. Belgija. Čekija. Danija. Estija. Graikija. Ispanija. Italija. Jungtinė Karalystė. Latvija. Lenkija. Portugalija. Prancūzija. Slovakija. Vengrija. Vokietija.

Ištrauka

Komunikacija yra viena iš tų žmonių veiklų, kurias kiekvienas atpažįsta, bet mažai kas gali bent kiek tiksliau apibrėžti. Komunikacija – tai pokalbis, televizija, informacijos platinimas, literatūros kritika ar mūsų šukuosena ir pan.
Visų šalių užsienio verslo sėkmė priklauso nuo diplomatinių sugebėjimų, nuo mokėjimo bendrauti, teisingai įvertinti susiklosčiusias aplinkybes bei nuo diplomatinių elgesio, charakterio bei nacionalinių ypatumų.
Lietuvai tapus Europos Sąjungos nare, plečiasi tarptautiniai ryšiai ir vis daugiau žmonių bendrauja su užsieniečiais: derisi, organizuoja veiklą, plėtoja verslus. Todėl verslo vadybos specialistams būtina mokėti bendrauti su užsieniečiais. Taip pat plečiasi tarptautiniai ryšiai, ir vis daugiau žmonių, tame tarpe verslininkų, vadybininkų ir įvairaus rango vadovų, bendrauja su užsienio šalių piliečiais. Todėl, norint pasiekti gerų rezultatų versle bei derybose, yra labai svarbu išmanyti tos šalies, į kurią vykstama, kultūrą, žmonių elgesio manieras ir, žinoma, etiketą. Kadangi šiais laikais tarptautiniu lygiu bendraujama su vis daugiau valstybių, turinčių skirtingas visuomenines – politines santvarkas, tradicijas, kultūrą bei kalbą, suprantama, kad jų tarpusavio santykiai turi remtis visuotiniais bendradarbiavimo principais. Taip susiformavo tarptautinis diplomatinis (bendravimo) protokolas, kuris reguliuoja įvairių ceremonijų, derybų, bendrų nutarimų rengimą, garantuoja visų pareigūnų naudojimąsi savo teisėmis, privilegijomis bei imunitetais. Tačiau labai svarbu prieš vykstant į svečią šalį ne tik žinoti etiketo bei tarptautinio protokolo taisykles, tačiau ir susipažinti su tos šalies kultūra, savitais bendravimo ypatumais bei normomis.
Diplomatija – tai oficiali, dalykinė, taikinga ir operatyvi veikla, kuria vyriausybės institucijos ir jų atstovai užsienyje vykdo savo užsienio politiką.
Pabandysiu apžvelgti visas 25 ES šalis, aptarti jų gyventojų charakterio ir bendravimo ypatumus, požiūrį į laiką ir pan. Tai padės susidaryti įspūdį apie kiekvieną valstybę ir bus naudinga komunikuojant kelionių, bei darbo vizitų metu. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-01-29
DalykasKomunikacijos referatas
KategorijaKomunikacija
TipasReferatai
Apimtis21 puslapis 
Literatūros šaltiniai4
Dydis67.07 KB
AutoriusMilda
Viso autoriaus darbų3 darbai
Metai2005 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasA. Kabaila
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
FakultetasVerslo vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Dalykine komunikacija Europos sajungos salyse [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 21 puslapis 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • A. Kabaila
  • 2005 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą