Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Teisė>Civilinė teisė>Civilinės teisės pristatymai

Civilinės teisės pristatymai (27 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Šeimos teisė (4)

  PowerPoint pristatymas-konspektai. Apibrėžimas. Santuoka. Santuokos sudarymo sąlygos. Santuoką draudžiama sudaryti. Santuokos registravimo tvarka. Santuokos negaliojimas. Santuokos pasibaigimas (nutraukimas). Sutuoktinių turtinės teisės ir pareigos. Vedybų sutartis. Vaikų ir tėvų tarpusavio teisės ir pareigos. Sugyventinių turto teisinis režimas. Įvaikinimas. Globa ir rūpyba. Civiliniai aktai.
  Civilinė teisė, pristatymas(39 skaidrės)
  2006-06-02
 • Šeimos teisė. Santuokos sudarymas

  PowerPoint pristatymas. Santuoką galima apibūdinti skirtingais apibrėžimais. Santuoką galima sudaryti, jei. Santuokos sudarymo sąlygos. Santuokos sudarymo principai. Sužadėtuvės. Dovanų grąžinimas. Nuostolių atlyginimas, jei santuoka nesudaroma. Neturtinės žalos atlyginimas, jei santuoka nesudaroma. Teisė pasirinkti bažnytinę ar civilinę santuoką. Sutuoktinių pavardė. Buvusių sutuoktinių pavardės.
  Civilinė teisė, pristatymas(20 skaidrių)
  2008-05-15
 • Teisė į informaciją

  PowerPoint pristatymas. Teisė į informaciją ir saviraiška. Informacija apie save patį. Asmens teisė susipažinti su informacija apie save patį Lietuvoje. Valstybės valdžios informacija. Teisė gauti informaciją apie valdžios veiksmus būtina. Teisė į valstybės institucijų veiklos informaciją. Lietuvoje valstybės ir savivaldybės institucijų informacija teikiama. Informacijos gavimo tvarka iš valstybės ir savivaldybės institucijų Lietuvoje. Atsisakymas pateikti informaciją ar pateikimas žinomai neteisingos informacijos gali būti apskundžiamas. Teisė į teisingumo vykdymo informaciją. Informacija apie visuomeninę būtį.
  Civilinė teisė, pristatymas(22 skaidrės)
  2005-12-28
 • Teisė į privatumą. Privačios informacijos apsauga

  PowerPoint pristatymas. Privatumas (privatus gyvenimas). Teisė į privatumą. Privatumo viešinimas. Europos žmogaus teisių ir pagrindinių laisvių apsaugos konvencijos 8 straipsnis. Europos žmogaus teisių ir pagrindinių laisvių apsaugos konvencijos 8 straipsnio taikymo ratas. Privataus gyvenimo samprata. Privataus gyvenimo apsauga Lietuvoje. Privataus gyvenimo apsauga Lietuvoje: Lietuvos Respublikos Konstitucijos nuostatos. Privataus gyvenimo ribojimas Lietuvoje. Privataus gyvenimo pažeidimai. Teisė į vardą. Vardo, pavardės keitimas. Teisės naudotis vardu, pavarde suteikimas. Teisė į atvaizdą. Disponavimas išvaizda. Teisė į atvaizdą Lietuvoje. Privatumo asmeniniame gyvenime pažeidimas: komunikacijos privatumo pažeidimas. Asmeninio pobūdžio dokumentai. Komunikacijos privatumas. Tarpasmeninės komunikacijos privatumo ribojimas. "Nepageidaujami kontaktai". Erzinantys ir piktybiški skambučiai. Civilinė atsakomybė už komunikacijos privatumo pažeidimą. Baudžiamoji atsakomybė už komunikacijos privatumo pažeidimą. Informacinis privatumas ir faktų apie privatų asmens gyvenimą išviešinimas. Informacijos apie asmenį rinkimas. Lietuvos Respublikos (LR) Visuomenės informavimo įstatyme numatyti informacijos apie privatų asmens gyvenimą viešinimo pagrindai. Viešas asmuo. Viešo asmens privataus gyvenimo gynimas.
  Civilinė teisė, pristatymas(41 skaidrė)
  2005-12-28
 • Vaikų teisės

  PowerPoint pristatymas. 9-12 metų vaikų teisės.
  Civilinė teisė, pristatymas(17 skaidrių)
  2005-05-21
 • Vartotojų teisių gynimas (2)

  PowerPoint pristatymas. Vartotojas. Specialūs ginčų nagrinėjimo principai. Europos Sąjunga (ES). Vartotojų švietimas Lietuvoje. Nekokybiškų prekių grąžinimas. Ar esate įsigiję nekokybišką prekę? Kaip apsaugoti vartotoją nuo pardavėjų savivalės? Kur kreiptis dėl vartotojų teisių pažeidimų? Išvados.
  Civilinė teisė, pristatymas(24 skaidrės)
  2006-03-17
 • Vertybiniai popieriai (23)

  PowerPoint pristatymas. Vertybinių popierių sąvoka. Vertybiniai popieriai. Vertybiniai popieriai (pagal disponavimo būdą). Pagal reikalavimo teisę. Akcija. Obligacija. Čekis. Vekselis. Konosamentas. Indėlių liudijimai. Valstybės skolinis įsipareigojimas. LR Vyriausybės vertybiniai popieriai. Iždo vekselis. Iždo obligacija. Vertybinių popierių komisija. Pagrindiniai vertybinių popierių komisijos tikslai. Tikslams pasiekti vykdomi šie uždaviniai.
  Civilinė teisė, pristatymas(31 skaidrė)
  2011-12-12
 • Puslapiai:
 • 1
 • 2
Puslapyje rodyti po