Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Teisė>Civilinė teisė>Civilinės teisės namų darbai

Civilinės teisės namų darbai (54 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Gyvenamosios patalpos nuoma

  Įvadas. Sutartis: Birštono savivaldybės socialinio būsto nuomos sutartis. Gyvenamosios patalpos nuoma. Išvados.
  Civilinė teisė, namų darbas(7 puslapiai)
  2007-03-26
 • Ieškinys

  Įvadas. Ieškinio elementai. Ieškinio keitimas. Ieškinio tinkamo įgyvendinimo sąlygos. 85 straipsnis. Ieškinio suma. Išnašos.
  Civilinė teisė, namų darbas(6 puslapiai)
  2008-02-04
 • Juridiniai asmenys (3)

  Įvadas. Juridinio asmens sąvoka, požymiai. Juridinio asmens teisnumas ir veiksnumas. Juridinių asmenų rūšys. Juridinio asmens pavadinimas. Juridinio asmens steigimas, veiklos pagrindai. Juridinio asmens steigimo būdai. Juridinio asmens steigėjai ir dalyviai. Sandoriai iki juridinio asmens įsteigimo. Juridiniu asmenų steigimo dokumentai. Juridinių asmenų turtas. Juridinio asmens buveinė. Juridinių asmenų atsakomybė pagal savo prievoles. Juridinio asmens filialas, atstovybė. Juridinio asmens registravimas. Juridinių asmenų veiklos licencijavimas. Juridinio asmens organai. Juridinio asmens likvidavimas.
  Civilinė teisė, namų darbas(5 puslapiai)
  2008-01-22
 • Juridiniai asmenys. Sandorių forma. Poilsio laikas

  Juridiniai asmenys. Juridinių asmenų teisnumas ir veiksnumas. Juridinių asmenų rūšys. Privatieji juridiniai asmenys. Privačiųjų juridinių asmenų rūšys. Viešieji juridiniai asmenys. Juridinių asmenų steigimo tvarka. Juridinių asmenų pasibaigimas ir reorganizavimas. Sandorių forma. Sandorio samprata ir sandorių rūšys. Sandorio subjektai. Juridiniai poelgiai. Sąlyginiai sandoriai. Sandorio galiojimo sąlygos. Sandorio forma. Sandorių negaliojimas. Negaliojantys sandoriai. Poilsio laikas ir jo rūšys. Lietuvos respublikos atostogų įstatymas. Atostogos. Lietuvos respublikos darbo įstatymų kodeksas. Lietuvos respublikos įstatymas dėl švenčių dienų.
  Civilinė teisė, namų darbas(14 puslapių)
  2006-11-06
 • Juridinių asmenų teisnumas ir veiksnumas

  Juridiniai asmenys. Juridinio asmens teisnumas ir veiksnumas. Juridinio asmens požymiai. Organizacinis vieningumas. Atskiras turtas. Galėjimas savo vardu įgyti turtines bei asmenines neturtines teises bei pareigas. Savarankiška atsakomybė už savo prievoles. Juridinių asmenų teisnumo ir veiksnumo pabaiga. Išvados.
  Civilinė teisė, namų darbas(12 puslapių)
  2006-12-15
 • Lietuvos respublikos vartotojų teises ginančios institucijos

  Įvadas. Nacionalinė vartotojų apsaugos tarnyba prie Teisingumo ministerijos. Tarnybos veikla. Vartotojų teisės ir jų ginimas. Vartotojų informavimas. Kur kreiptis dėl vartotojų teisių pažeidimų? Valstybinė ne maisto produktų inspekcija prie Ūkio ministerijos. Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba. Lietuvos Respublikos (LR) ryšių reguliavimo tarnyba.
  Civilinė teisė, namų darbas(10 puslapių)
  2006-03-29
 • Lizingas ir išperkamoji nuoma

  Lizingas ir išperkamoji nuoma – lyginamoji analizė ir ypatumai. Uždavinys. Lizingas (finansinė nuoma). Uždavinio sprendimas.
  Civilinė teisė, namų darbas(5 puslapiai)
  2005-10-29
 • Negaliojantys sandoriai

  Įvadas. Negaliojantys sandoriai. Negaliojančių sandorių rūšys. Sandorių negaliojimo pasekmės. Išvados.
  Civilinė teisė, namų darbas(6 puslapiai)
  2008-03-18
 • Nekilnojamo turto pirkimo pardavimo sutartis. Daiktų pirkimas-pardavimas išsimokėtinai

  Nekilnojamo turto pirkimo pardavimo sutartis. Daiktų pirkimas-pardavimas išsimokėtinai.
  Civilinė teisė, namų darbas(5 puslapiai)
  2006-10-12
 • Nesikišimo į privačius santykius principas civilinėje teisėje

  Įvadas. Civilinės teisės principai. Subjektų lygiateisiškumas. Nuosavybės neliečiamumas. Sutarties laisvė. Teisinis apibrėžtumas ir teisėti lūkesčiai. Proporcingumas. Neleistinumas piktnaudžiauti teise. Visokeriopa civilinių teisių teisminė gynyba. Nesikišimo į privačius reikalus principas. Išnašos.
  Civilinė teisė, namų darbas(7 puslapiai)
  2008-07-31
 • Neturtinės žalos atlyginimas Lietuvos teismų praktikoje

  Neturtinė žala, jos atlyginimo galimybės ir dėl jo kylančios problemos teismų praktikoje. Neturtinės (moralinės) žalos samprata ir jos kompensavimas Lietuvoje.
  Civilinė teisė, namų darbas(4 puslapiai)
  2006-09-12
 • Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo nagrinėjimas

  5 variantas. Pacientė gydoma stacionare. Į pacientę gydantį gydytoją kreipėsi to paties stacionaro kitame skyriuje dirbanti slaugytoja, norėdama sužinoti apie pacientei taikomas diagnostikos ir gydymo metodikas. Savo prašymą ji motyvavo tuo, kad ši informacija jai reikalinga jos rašomam diplominiam darbui. Ar slaugytojai gali būti suteikta informacija? Atsakymas. Ar kiekvienas paciento sutikimas dėl jam teikiamų sveikatos priežiūros paslaugų bus galiojantis? Atsakymą pagrįskite Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo konkrečiu straipsniu ir jo dalimi. Atsakymas. Pagal Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo straipsnį "visa informacija apie paciento sveikatos būklę yra konfidenciali ir gali būti teikiama kitiems asmenims tik turint paciento rašytinį sutikimą". Pamąstykite ir atsakykite, kokiais atvejais, Jūsų manymu, informacija apie paciento sveikatos būklę galėtų būti teikiama telefonu? Atsakymas.
  Civilinė teisė, namų darbas(2 puslapiai)
  2010-05-12
 • Paskolos sutartis (2)

  Įvadas. Sutarties samprata. Paskolos sutartis. Kas tai? Paskolos sutarties rūšys. Paskolos sutarties forma. Išvados. Priedai.
  Civilinė teisė, namų darbas(12 puslapių)
  2006-02-22
 • Paskolos sutartis (3)

  Įžanga. Teorinė darbo dalis. Paskolos sutarties samprata ir jos forma. Paskolos sutarties palūkanos, galiojimo terminas, jos ginčijimas. Praktinė darbo dalis. Paskolos sutartis. Išvados.
  Civilinė teisė, namų darbas(8 puslapiai)
  2007-06-16
 • Pirkimo-pardavimo sutartis (11)

  Įvadas. Dėstomoji dalis. Sutarties objektas. Turto kaina. Turto pristatymo terminai ir priėmimas – perdavimas. Atsiskaitymai ir mokėjimai. Garantijos. Atsakomybė. Sutarties galiojimas ir nutraukimas. Sutarties pakeitimai ir papildymai. Force Majeure. Baigiamosios nuostatos. Išvados.
  Civilinė teisė, namų darbas(15 puslapių)
  2007-03-05
 • Prievolė ir civilinė atsakomybė

  Prievolės sąvoka. Atsakomybė už prievolės pažeidimus. Civilinė atsakomybė. Koncernai, konsorciumai ir įmonių asociacijos. K.G atvyko į darbą neblaivus. Tą diena jis buvo nušalintas nuo darbo ir jam buvo tą dieną sustabdytas darbo užmokesčio mokėjimas. Ar teisi įmonės administracija, ar buvo galima K.G. atleisti iš darbo?
  Civilinė teisė, namų darbas(5 puslapiai)
  2005-11-06
 • Programinės įrangos ir duomenų teisinė apsauga

  Įvadas. Kompiuterių programų ir duomenų bazių autorių teisės: Asmeninės neturtinės teisės, Turtinės teisės, Autorių teisių objektai, Autorius, Autorių teisių įstatymas. Išvados.
  Civilinė teisė, namų darbas(4 puslapiai)
  2005-06-15
 • Sutarčių rūšys civilinėje teisėje

  Įvadas. Sutarties samprata, reikšmė ir elementai. Sutarties samprata. Sutarties reikšmė. Sutarties elementai. Sutarties laisvės principas. Civilinių sutarčių rūšys. Viešosios sutartys. Vartojamoji sutartis. Preliminarios sutartys. Imperatyviosios teisės normos ir sutartis. Ikisutartiniai santykiai. Civilinių Sutarčių sudarymo tvarka. Oferta. Akcemtas. Sutarties sudarymo laikas ir vieta. Civilinių sutarčių turinys, forma ir galia. Sutarties vykdymas (sutarties įvykdymas, įvykdymo principai). Sutarties pakeitimas. Sutarties pažeidimas (nutraukimas). Sutarties negaliojimas. Išvados.
  Civilinė teisė, namų darbas(15 puslapių)
  2009-12-03
 • Sutuoktinių turtinės teisės ir pareigos

  Įvadas. Santuoka. Santuokos teisines pasekmės. Sutuoktinių turtinės teisės ir pareigos. Šeimos turto teisinio režimo pabaiga. Įstatymų nustatymo sutuoktinio turto teisinio režimo esmė. Bendroji jungtinė sutuoktinių nuosavybė. Asmeninė sutuoktinių nuosavybė. Vedybų sutartis. Sutuoktinio civilinė atsakomybė pagal turtines prievoles. Išvados.
  Civilinė teisė, namų darbas(8 puslapiai)
  2007-01-05
 • Teisė į nuosavybę pagal Europos žmogaus teisių konvenciją

  Įvadas. Žmogaus teisių samprata, jų įtvirtinimas Europos žmogaus teisių konvencijoje. Pagrindinė teisės ir laisvės, įtvirtintos Europos žmogaus teisių konvencijoje. Teisė į nuosavybę. Teisė į nuosavybę Lietuvos Respublikos (LR) Konstitucijoje. Kėsinimasis į nuosavybę. Nekilnojamojo turto negrąžinimas. Konfiskavimas muitinėje.
  Civilinė teisė, namų darbas(18 puslapių)
  2005-10-22
 • Puslapiai:
 • 1
 • 2
 • 3
Puslapyje rodyti po