Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Referatai

Referatai (20793 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Tikimybiniai samprotavimai

  Skirtumas tarp dedukcinių ir nededukcinių samprotavimų. Dedukcija. Nededukcija. Indukcija. Indukcijos rūšys. Indukcija parengtinio tardymo procese. Analogija. Analogijos išvados patikrinimas. Hipotezė. Teisinė versija. Versijos sukūrimas. Versijos patikrinimas.
  Kita, referatas(10 puslapių)
  2007-12-16
 • Tikrinimo ir vertinimo principai bei rūšys

  Įvadas. Tikrinimo ir vertinimo principai. Sistemingumo principas. Tikrinimo objektyvumas. Individualizacijos principas. Visapusiškumo principas. Tikrinimas ir jo rūšys. Parengiamasis tikrinimas. Sisteminis tikrinimas. Suvestinis tikrinimas. Išvados.
  Pedagogika, referatas(7 puslapiai)
  2006-05-18
 • Tikrovės atspindys Dž. Svifto "Guliverio kelionėse"

  Tikrovės atspindys Dž. Svifto "Guliverio kelionėse". Knygos analizė.
  Visuotinė literatūra, referatas(4 puslapiai)
  2005-09-13
 • Tikslinės rinkos apžvalga: UAB "Biovela"

  UAB "Biovela" tikslinės rinkos apžvalga. Konkurencinė aplinka. Perspektyvi analizė. Įmonės stipriosios ir silpnosios pusės. Produkto padėtis rinkoje. Išvados.
  Rinkodara, referatas(15 puslapių)
  2006-05-18
 • Tikslinis valdymas

  Įvadas. Tikslas – paanalizuoti ir susipažinti, kaip tikslinis valdymas susijęs su veiklos kryptingumu, dėmesio sutelkimu į rezultatus, griežta atsakomybe ir rezultatų vertinimu, komandinio darbo taikymu. Valdymas pagal tikslus. Komandos kūrimas. Valdymo procesas. Planavimo apžvalga. Planavimas organizacijose. Organizavimas. Kontrolė. Išvados.
  Vadyba, referatas(14 puslapių)
  2009-12-28
 • Tylusis kompiuteris

  Įvadas. Kaip padaryti tylųjį kompiuterį? Tylusis kompiuteris. Microsoft'as. Išvados.
  Kompiuteriai, referatas(16 puslapių)
  2007-06-18
 • Tilžės aktas

  Tilžė XX amžiaus pirmojoje pusėje. Lietuvių vienybės aktas. Mažosios Lietuvos Tautinės Tarybos Aktas. Tilžės aktas – tai svarbus politinis dokumentas, turintis gilias istorines šaknis. Tilžės aktą pasirašę asmenys. Tilžės aktas nepaseno. Klaipėdiškių lietuvių kova už Klaipėdos krašto prijungimą prie Lietuvos. Klaipėdos ginkluotas sukilimas. Ambasadorių konferencija Klaipėdos kraštą pripažįsta Lietuvai. Lietuvos ir Vokietijos varžybos dėl savo pozicijų įtvirtinimo Klaipėdos krašte. Klaipėdos krašto politinės jėgos. Vokiečių politinės partijos. Koltūrbundas. Lietuvių politinės partijos.
  Lietuvos istorija, referatas(15 puslapių)
  2005-10-31
 • Tymai

  Įvadas. Virusų sandara. Tymų virusai. Tymų ligos priežastys ir sukėlėjai. Tymų ligos pasireiškimo simptomai. Diagnozė ir tyrimai. Ligos eiga. Kaip gydytis tymų ligą. Galimos komplikacijos, sergant tymais. Tymų ligos profilaktika . Klausimai. Atsakymai. Priedas (nuotrauka).
  Ligos ir traumos, referatas(15 puslapių)
  2005-11-27
 • Tymai (2)

  Įvadas. Virusų sandara. Tymų ligos priežastys ir sukėlėjai. Tymų ligos pasireiškimo simptomai. Diagnozė ir tyrimai. Ligos eiga. Kaip gydytis tymų ligą. Galimos komplikacijos, sergant tymais. Tymų ligos profilaktika.
  Ligos ir traumos, referatas(8 puslapiai)
  2007-03-29
 • Time charter

  Laivo samdos rašto darbas. Įvadas. Teorinė dalis: time charter. Time charter apibūdinimas. Pagrindinės charter sąlygos. Pagrindinės abiejų pusių teisės bei pareigos. Laivo savininko atsakomybė už krovinį. Praktinė dalis: laivo nuoma pagal time charter. Apie įmonę UAB "Milda shiping". Motyvacija laivo nuomai. Frachto įkainio pagrindimas.
  Laivininkystė, referatas(8 puslapiai)
  2008-03-20
 • Tinkamas kalbos vartojimas

  Įvadas. Kalbos estetika ir kalbos etika. Prašymo formulės. Pasisveikinimas ir atsisveikinimas. Kalbos klaidų priežastys. Kalbos klaidų skirstymas. Išvados.
  Kalbos kultūra, referatas(9 puslapiai)
  2006-03-22
 • Tinkamas nėščiųjų ir žindyvių maitinimasis

  Įvadas. Savarankiško darbo tikslas: Vertinti kintančius paciento maitinimosi priežiūros poreikius. Nėščiųjų maitinimosi įvertinimas. Maitinimosi priežiūros planas. Nėščiųjų maitinimosi problemos. Žindyvių maitinimasis. Išvados.
  Sveika gyvensena ir higiena, referatas(8 puslapiai)
  2009-05-11
 • Tinkamo bendravimo ir bendradarbiavimo įpročiai

  Bendravimo įpročių lavinimas, kaip ugdyti bendravimo įpročius, kaip spręsti bendravimo problemas, naudingi/žalingi įpročiai.
  Socialinė psichologija, referatas(8 puslapiai)
  2005-03-08
 • Tinkamų laisvalaikio įpročių ugdymas pradiniame mokykliniame amžiuje

  Įvadas. Įpročiai ir jų susidarymas. Įpročių ugdymas. Asmens higienos įpročiai. Mitybos ir valgymo įpročiai. Įpročiai susiję su rega. Su klausa susiję įpročiai. Grūdinimasis. Saugaus elgesio įpročiai. Žalingi įpročiai ir jų profilaktika. Vaikų organizmo sandaros ir veiklos ypatumai. Universalioji sveikatos ugdymo programa. Mokyklos santykiai su moksleivių tėvais. Išvados.
  Pedagogika, referatas(8 puslapiai)
  2007-04-17
 • Tinklai ir jungtys

  Pentium procesorius. Pentium privalumai. VPN tinklas. VPN privalumai. IP VPN. MPLS VPN. Firewire jungtis.
  Kompiuteriai, referatas(8 puslapiai)
  2005-11-28
 • Tinklalapių kūrimas

  Puslapių kūrimo kalbos. WML (wireless markup language) kalba.
  Programos, referatas(5 puslapiai)
  2005-05-25
 • Tinklapio rengimas

  Tinklapis, svetainė, portalas. Tinklapis – informacijos perteikimo būdas. Tinklapiui kurti reikalingos informacijos parengimas. Kuo skiriasi tinklapiai? Tinklapio projektavimas. Projektavimo etapai. Tinklapių kūrimas naudojantis Mozillos rašykle. Tinklapio rašymo pradžia. Tinklapio formatavimas. Paveikslų įterpimas. Tinklapio testavimas. Saitų kūrimas ir įterpimas. Lentelės įterpimas. Tinklapio publikavimas. Tinklapių kūrimas Openoffice hipertekstų rengykle. Tinklapio rašymas naudojantis vedikliu. Paveikslai ir saitai. Lentelių naudojimas. Tinklapio apipavidalinimas ir testavimas. Tinklapio struktūra. Gairių požymiai. Teksto tvarkymo gairės. Pastraipos. Iliustracijos. Saitai.
  Programavimas, referatas(9 puslapiai)
  2008-12-18
 • Tinklinio aikštė ir įrenginiai. Žaidimo taisyklės (2)

  Įvadas. Žaidimo įranga. Aikštė. Tinklas ir stovai. Kamuoliai. Pagrindinės tinklinio taisyklės. Žaidimo dalyviai. Žaidimo formatas. Žaidybiniai veiksmai. Pertraukos ir žaidimo vilkinimas. Libero žaidėjas. Dalyvių elgesys. Komandos apranga.
  Sportas, referatas(12 puslapių)
  2007-02-21
 • Tinklinio mokymo metodika

  Įvadas. Stovėsenos. Judėjimas ir sustojimai. Rekomenduotini pratimai. Šuolis. Perdavimas abiem rankomis iš viršaus. Rekomenduotini pratimai. Rekomenduotini pratimai. Perdavimas abiem rankomis iš apačios. Rekomenduotini pratimai. Puolamasis smūgis. Rekomenduotini pratimai. Smūgiavimo į nejudantį kamuolį pratimai. Rekomenduotini pratimai. Padavimai. Užtvara. Išvados.
  Sportas, referatas(14 puslapių)
  2007-06-16
 • Tinklinio žaidimo bei jo elementų naudojimas visuomenės sveikatinimo, laisvalaikio organizavimo ir įvairių socialinių grupių integracijos reikmėms

  Įvadas. Tinklinis. Pradžia. Tinklinio žaidimas. Tinklinio elementai. Tinklinio elementai (kūno ir kamuolio valdymo elementai. Tinklinio žaidimo naudojimas visuomenės sveikatinimo tikslais. Tinklinio žaidimas ir laisvalaikio organizavimas. Tinklinis, kaip laisvalaikio leidimo forma, Lietuvoje ir Pasaulyje. Tinklinio naudojimas įvairių socialinių grupių integracijos reikmėms. Neįgaliųjų tinklinis. Pasaulinės neįgaliųjų tinklinio organizacijos misija. Sėdinčiųjų tinklinis. Kokiais atvejais galima žaisti sėdinčiųjų tinklinį? Ką reikia žinoti apie sėdinčiųjų tinklinį? Varžybos. Išvados.
  Sportas, referatas(13 puslapių)
  2007-02-21
Puslapyje rodyti po