Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Referatai

Referatai (20793 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Sociologijos tyrimai

  Įvadas. Sociologijos atsiradimas. Sociologinių tyrimų samprata ir tipai. Kokybiniai ir kiekybiniai tyrimai. Išvados.
  Sociologija, referatas(8 puslapiai)
  2006-01-04
 • Sociologinė kultūros samprata

  Kultūros apibrėžimas. Kultūros tyrimo reikšmė sociologijoje. Socialinės kultūros aiškinimas. Svarbiausi kultūros elementai. Kultūros universalijos ir kultūros procesai. Požiūriai į kultūros įvairovę.
  Sociologija, referatas(8 puslapiai)
  2005-11-07
 • Sociologinės kultų charakteristikos bei praktikos

  Įvadas. Žodžio "kultas" apibrėžimas. Žodžio "kultas" priešprieša. Sociologinės kultų charakteristikos bei praktikos. Apibendrinimas.
  Sociologija, referatas(8 puslapiai)
  2006-04-12
 • Sociologinės tradicijos tėvų idėjų religijos kritikos analizė

  Sociologinės tradicijos tėvų idėjų: religijos kritikos analizė - Comte, Durkheim, Marx, Weber. Įvadas. Religijos sociologijos klasikai ir jų požiūriai į religiją. Karl Marx (Karlas Marksas). Marx (Markso) materialistinė istorijos samprata. Marx (Markso) ideologijos samprata. Marx (Markso) religijos kritikos bruožai. Emile Durkheim (Emilis Durkheimas). Max Weber (Maksas Vėberis). Išvados.
  Sociologija, referatas(8 puslapiai)
  2008-11-16
 • Sociologinio tyrimo metodologija ir metodika

  Įvadas. Sociologinių tyrimų organizavimo metodika ir metodologija. Sociologinių tyrimų metodai. Sociologinių tyrimų rūšys. Sociologinio tyrimo etapai. Pirmasis atvejis. Antrasis atvejis. Išvados.
  Sociologija, referatas(12 puslapių)
  2006-11-01
 • Sociologinių ir kriminologinių tyrimų sąsajos ir takoskyros bei kodėl taip svarbu kritiškai žvelgti į teisinę statistiką?

  Įžanga. Sociologinių ir kriminologinių tyrimų sąsajos. Sociologinių ir kriminologinių tyrimų takoskyros. Kritinis požiūris į teisinę statistiką. Išvados.
  Sociologija, referatas(8 puslapiai)
  2006-05-10
 • Sociologinių tyrimų metodai

  Įvadas. Mokslinis ir kasdienis stebėjimas. Pedagoginis stebėjimas. Eksperimentas. Eksperimentinio tyrimo etapai. Laboratorinis eksperimentas. Natūralus eksperimentas. Socialinis eksperimentas. Apklausa. Anketavimas. Interviu. Testavimas. Išvados.
  Sociologija, referatas(12 puslapių)
  2006-10-17
 • Sociologinių tyrimų metodika

  Įžanga. Sociologijos mokslas. Sociologinis tyrimas. Sociologiniai metodai. Atranka. Atrankos rūšys. Interviuotojas. Stebėjimas. Eksperimentas. Socialinė apklausa. Sociometrinė apklausa. Dokumentų analizė. Pabaiga.
  Sociologija, referatas(9 puslapiai)
  2006-10-30
 • Sociometrija (2)

  Įvadas. Sociometrinis testas. Pasirinkimų apribojimai. Sociometrinių pasirinkimų kriterijai. Sociometrinio testo organizavimas ir atlikimas. Sociometrinio testo duomenų analizė. Sociograma pagal mokymosi kriterijų. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(11 puslapių)
  2009-12-30
 • Sociometrinio tyrimo metodija

  Socialinis statusas. Sociometrinių tyrimų metodai. Tyrimo tikslas. Tyrimo uždaviniai. Metodika. Išvados. Priedas.
  Mokslinė metodologija, referatas(9 puslapiai)
  2005-05-30
 • Sociopsichologiniai turizmo ir rekreacijos motyvai

  Įvadas. Turizmo rūšys. Turisto motyvacija. Žiemos turisto keliavimo motyvai. Bastūno sociopsichologiniai motyvai. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(11 puslapių)
  2010-03-10
 • Socrates programa

  Įvadas. Kas yra Socrates programa? Apibrėžimas. Tikslai. Veiklos formos. Kokios yra Socrates programos. Kas gali dalyvauti Socrates programoje? Dalyvaujančios šalys. Asmenys ir įstaigos, galinčios dalyvauti programoje. Kas vykdo programas ir joms vadovauja? Europos komisija ir Socrates komitetas. Centralizuotos ir decentralizuotos veiklos formos. Nacionalinės agentūros. Atrankos kriterijai ir prioritetai. Kokią finansinę paramą numato programos? Priimtinos išlaidos. Teikiamos paramos dydžiai. Kalbinis parengimas. Parengiamieji vizitai ir parengiamieji seminarai. Kaip gauti papildomos informacijos apie Socrates programas? Išvados.
  Mokslas ir švietimas, referatas(14 puslapių)
  2006-10-24
 • Sodybos inžinerinių sistemų ir elementų projektavimas

  Įvadas. Individualaus namo lietaus vandens nuvedimo sistema. Ką svarbu žinoti, įrengiant lietaus nuotekų kanalizacijos sistemą. Dažniausiai naudojamu lietaus surinkimo sistemų pagrindines charakteristikos. Lietaus nuvedimo sistemos dalys. Plastmo lietaus vandens surinkimo sistema skirta ypatingoms oro sąlygoms. Išvados.
  Inžinerija, referatas(13 puslapių)
  2006-12-19
 • Sodybos zonavimas

  Sodybos zonavimas. Reljefas. Želdiniai. Sodybos planavimas. Sodybinio sklypo dalinimas.
  Kita, referatas(6 puslapiai)
  2006-03-21
 • Sodybos želdiniai: vejos sodyboms

  Įvadas. Vejos. Vejų rūšys. Žolių tinkamumas vejoms. Vejų formos. Pasiūlymai planuojantiems veją. Įrengimai. Senos vejos atnaujinimas. Naujos vejos įrengimas. Drenažas. Dirvos paruošimas. Sėjimas sėklomis. Dirvos volavimas. Vejos laistymas po sėjos. Mulčiavimas ir žolės dygimas. Vejos klojimas. Priežiūra. Vejos priežiūra. Vejos pjovimas. Parenkama vejapjovė. Vejos laistymas. Vejos tręšimas ir kalkinimas. Dirvos vėdinimas ir smėliavimas. Problemos iškylančios prižiūrint veją. Vejos tvarkymas.... Dekoratyvinių vejų darbų priežiūros kalendorius. Specifinės vejos. Vejos pavėsyje. Žydinčios vejos. Teniso ir golfo aikštynų vejos. Geros ir blogos vejos.
  Žemės ūkis, referatas(14 puslapių)
  2006-12-04
 • Sodo projektavimas

  Įvadas. Vietos sąlygos parinkimas. Sodo augalams tinkamiausios dirvos. Dirvos ruošimas ir tolesnė sodo priežiūra. Vaisinių ir uoginių bei jų vaisių ir uogų poreikis 10 asmenų šeimai. Vaisinių ir uoginių sodinukų sąrašas. Veislės. Pasodybinio sklypo išdėstymas. Sodybinio sodo įveisimo ir darbų planas.
  Žemės ūkis, referatas(13 puslapių)
  2006-10-24
 • Sodros statistinių duomenų apžvalga

  Įžanga. Tikslas – apžvelgti LR (Lietuvos Respublikos) valstybinio socialinio draudimo fondo (Sodros) veiklos, biudžeto rodiklius per 2002–2007 metų laikotarpį. Valstybinio socialinio draudimo draudėjų ir apdraustųjų statistika. Valstybinio socialinio draudimo fondo pajamos ir išlaidos. Pensijų socialinio draudimo rodikliai. Ligos ir motinystės draudimo rodikliai. Išvados.
  Draudimas, referatas(20 puslapių)
  2009-09-25
 • Sofoklio tragedijos

  Referatas apie antikinės Graikijos tragiko Sofoklio darbus. "Ajantas". "Antigonė". "Trachinietės". "Karalius Oidipas". "Elektra". "Oidipas Kolone".
  Visuotinė literatūra, referatas(9 puslapiai)
  2006-10-18
 • Sokratas

  Sokrato gyvenimo kelias. Sokrato asmenybės bruožai. Antikinės filosofijos posūkis į žmogaus savimonės, jo laisvo ir atsakingo, doro ir teisingo gyvenimo pagrindų paiešką. Išvados.
  Senovės filosofija, referatas(9 puslapiai)
  2005-07-15
 • Sokratas (2)

  Sokratas. Sokrato filosofinės idėjos. Gyvenimas. Sokrato pažiūros. Sokrato logika. Sokratizmas. Mokiniai.
  Senovės filosofija, referatas(4 puslapiai)
  2006-01-18
Puslapyje rodyti po