Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Referatai

Referatai (20793 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Ryšių rinkodara

  I dalis (teorija). Įvadas. Ryšių rinkodaros samprata. Ryšių su vartotojais vadybos sistemos. Vartotojų pasitenkinimo tyrimo metodai. Vartotojų lojalumo samprata. Vartotojų lojalumą skatinantys įmonės veiksmai. Išvados. II dalis (klausimai).
  Rinkodara, referatas(10 puslapių)
  2006-02-24
 • Ryšių sektoriaus pokyčiai ir aplinkosauga

  Ryšiai ir Lietuvos ekonominės priemonės jos aplinkosauginiam veiksmingumui užtikrinti. Įvadas. Ryšiai ir Lietuvos ekonominės priemonės jos aplinkosauginiam veiksmingumui užtikrinti. Transportas. Geležinkelių transportas. Kelių transportas. Oro transportas. Klaipėdos jūrų uostas. Paštas. Telekomunikacijos. Fiksuotas telefono ryšys. Judrusis telefono ryšys. Telefono ryšio paslaugų kainos. Tinklų sujungimo kainos. Prieigos prie interneto paslaugų kainos. Siuntimo paslaugos. Mokesčiai už gamtos išteklius. Mokesčiai už aplinkos teršimą iš stacionarių taršos šaltinių deklaracija. Mokesčiai už pakuotes. Išvados. Išnašos. Darbas iliustruotas grafikais.
  Inžinerija, referatas(28 puslapiai)
  2008-04-16
 • Ryšių su visuomene esmė ir organizavimas

  Ryšių su visuomene apibrėžimas ir apibūdinimas. Ryšių su visuomene funkcijos, uždaviniai ir tikslai. Ryšiai su visuomene ir marketingas. Ryšių su visuomene veiklos elementai. Populiarinimas. Reklama. Spaudos agentūros. Visuomenės reikalai. Vyriausybės sprendimų įtakojimas. Šaltinių menedžmentas. Vystymasis. Išvados.
  Rinkodara, referatas(17 puslapių)
  2005-11-16
 • Ryšių su visuomene valdymo projektas 1 metams: IĮ "Elektroniniai informaciniai Sprendimai"

  IĮ "Elektroniniai informaciniai Sprendimai" ryšių su visuomene projektas 1 metams. Įvadinė dalis. Įmonės charakteristika. Ryšių su visuomene strategijos planas.
  Rinkodara, referatas(8 puslapiai)
  2005-09-08
 • Ryšių su žiniasklaida organizavimas

  Įžanga. Trumpa įmonės charakteristika. Ryšių su žiniasklaida padalinys OVS. Įmonės OVS. Ryšių su žiniasklaida padalinio struktūra. Įmonės atstovo žiniasklaidai pareigybinė instrukcija. Informacijos rinkimo ir perdavimo ryšių su žiniasklaida padaliniui būdai. Spaudos konferencijos organizavimas. Žurnalistų kvietimas. Įmonės atstovų kalba konferencijos metu. Galimi klausimai ir atsakymai. Spaudos konferencijos išlaidų sąmatos sudarymas. Rašytinės informacijos pateikimas žiniasklaidai. Kiti periodinių ryšių su žiniasklaida būdai. Išvados.
  Rinkodara, referatas(21 puslapis)
  2006-04-19
 • Ryšių su žiniasklaida organizavimas: AB "Švyturys-Utenos alus"

  Įvadas. AB "Švyturys-Utenos alus" charakteristika. Ryšių su žiniasklaida padalinys AB "Švyturys-Utenos alus" organizacinėje valdymo struktūroje. Ryšių su žiniasklaida padalinio struktūra AB "Švyturys-Utenos alus" OVS. AB "Švyturys-Utenos alus" atstovo žiniasklaidai pareigybinė instrukcija. Vidinės ir išorinės komunikacijos UAB "Švyturys-Utenos alus" įmonėje aprašymas. Informacijos pateikimo šalies žiniasklaidai pavyzdžiai. Spaudos konferencijos organizavimas. Kvietimas žurnalistams. Konferencijos scenarijus. Įmonės atstovų kalba konferencijos metu. Galimi klausimai ir atsakymai. Furšeto (kokteilio) priėmimas. Spaudos konferencijos išlaidų sąmatos sudarymas. Kiti periodinių ryšių su žiniasklaida būdai. Išvados. Priedai (5 psl.).
  Komunikacija, referatas(24 puslapiai)
  2009-04-21
 • Ryšių su žiniasklaida organizavimas: UAB "TERRA"

  Įvadas. Trumpa įmonės charakteristika. Ryšių su žiniasklaida padalinys organizacinėje valdymo struktūroje (OVS). Įmonės OVS. Ryšių su žiniasklaida padalinio struktūra. Įmonės atstovo žiniasklaidai pareigybinė instrukcija. Informacijos rinkimo ir perdavimo ryšių su žiniasklaida padaliniui būdai. Spaudos konferencijos organizavimas. Žurnalistų kvietimas. Įmonės atstovų kalba konferencijos metu. Pasiruošimas galimiems klausimams ir atsakymams/ Vakarinis priėmimas/ Spaudos konferencijos išlaidų sąmatos sudarymas. Rašytinės informacijos pateikimas. Kiti periodinių ryšių su žiniasklaida būdai. Apžvalginiai straipsniai. Rinkinys spaudai. Išvados.
  Įmonių aprašymai, referatas(21 puslapis)
  2009-10-07
 • Ryšių technika

  Telefoninis ryšys. Telegrafas. Radijas ir radijo stotys. C serijos radijo stotys. CP 040. CM140. Televizija. Telefonas. Telefaksas. Mobilusis ryšys.
  Elektronika, referatas(14 puslapių)
  2006-03-22
 • Riteriai viduramžių Europoje

  Įvadas. Riterių apranga. Riterystės idėja. Riterystės išraiška viduramžių Europoje. Riterių ordinai. Tamplierių ordinas. Išvados.
  Visuotinė istorija, referatas(9 puslapiai)
  2009-05-27
 • Riteriai, jų ordinai ir įžadai

  Riterystės idėja. Svaja apie herojiškus žygius ir meilę. Riterių ordinai ir įžadai. Feodalas- riteris.
  Visuotinė istorija, referatas(8 puslapiai)
  2006-04-24
 • Riterijos apraiškos XIV – XVI amžiuje

  Įvadas. "Riteris" - sąvokos aiškinimas. Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės (LDK) riteriai. Riterių įšventinimas ir turnyrai. Riterio atributika. Išvados.
  Lietuvos istorija, referatas(7 puslapiai)
  2006-11-13
 • Riteris viduramžiais

  Įvadas. Riterystės idėja. Riterystės idėjos išraiška. Išvados.
  Visuotinė istorija, referatas(11 puslapių)
  2007-02-23
 • Rytinės mankštos poveikis vaiko dienos darbingumui

  Įvadas. Rytinės mankštos reikšmė vaiko sveikatai. tos struktūra ir turinys. Rytinės mankštos vedimo ir organizavimo metodika. Pagrindiniai rytinės mankštos principai, skirti atskiriems kompleksams. Išvados.
  Medicina, referatas(8 puslapiai)
  2007-12-14
 • Rytų aukštaičių tarmės

  Įvadas. Tarmės balsių tartis. Tarmės priebalsių tartis. Tarmės dvigarsių tartis. Tarmės žodynas, leksika. Tarmės kirčiavimo ypatybės. Tekstai rytų aukštaičių tarme. Rytų aukštaičiai kupiškėnai. Užsispyrusi pati.
  Etninė kultūra, referatas(5 puslapiai)
  2006-12-31
 • Rytų Aukštaitija

  Įvadas. Kas sudaro regioną? Regiono gamta. Gyventojai. Regiono miestai. Ūkis. Išvados. Priedas (1).
  Lietuvos geografija, referatas(13 puslapių)
  2007-04-14
 • Rytų Aukštaitija (2)

  Rytų Aukštaitija. Utenos apskritis. Utenos rajonas. Utena. Daugailiai. Juknėnai. Saldutiškis. Tauragnai. Užpaliai. Visaginas. Anykščių rajonas. Anykščiai. Kavarskas. Raguvėlė. Rubikiai. Svėdasai.Troškūnai. Ignalinos rajonas. Ignalina. Ceikiniai. Dūkštas. Mielagėnai. Rojus. Molėtų rajonas. Molėtai. Alanta. Balninkai. Dubingiai. Etnokosmologijos muziejus. Giedraičiai. Inturkė. Mindūnai. Videniškiai. Zarasų rajonas. Zarasai. Antalieptė. Degučiai. Dusetos. Pažiegė. Rokėnai. Salakas. Stelmužė. Vilniaus apskritis. Šalčininkų rajonas. Šalčininkai. Dieveniškės. Eišiškės. Jašiūnai. Širvintų rajonas. Širvintos. Čiobiškis. Gelvonai. Kernavė. Švenčionių rajonas. Švenčionys. Labanoras. Lakaja. Pabradė. Zalavas. Vilniaus rajonas. Vilnius. Europos geografinis centras. Keturiasdešimt totorių. Maišiagala. Medininkai. Nemenčinė. Sudervė. Trakų rajonas. Trakai. Ukmergės rajonas. Ukmergė. Deltuva. Leonpolis. Pabaiskas. Siesikai. Taujėnai. Užulėnis. Vepriai. Žemaitkiemis. Aukštaitijos nacionalinis parkas.
  Regioninė geografija, referatas(13 puslapių)
  2008-04-12
 • Rytų Europos kultūros pietinių slavų etiketas

  Įvadas. Kelios pastabos apie pietinį slavų regioną ir pietinius slavus. Bendra apžvalga. Politika ir valdžia. Religija ir demografija. Pagrindinės kultūros kryptys. Kaip geriausia žmonėms bendrauti? Požiūris į laiką. Kaip geriausia žmonėms bendrauti su pasauliu? Kalba ir pagrindiniai posakiai. Pagarbūs kreipiniai į vyrus, moteris, vaikus. Supažindinimas. Sveikinimosi stilius. Bendravimo būdai. Tinkamos ir netinkamos temos. Tonas, garsumas, kalbėsena. Tylos intarpai. Fiziniai gestai ir veido išraiška. Laikysena ir fizinis artumas. Žvilgsniai. Emocijos. Elgesys viešose vietose. Vaikščiojimas ir stovėjimas eilėse. Oro uostuose, geležinkelio stotyse, parduotuvėse. Autobusai, metro, taksi, automobiliai. Arbatpinigiai. Punktualumas. Apranga.Metų laikai. Spalvos. Stilius. Asmens higiena. Valgiai ir gėrimai. Valgymo laikas ir būdingas maistas. Regioniniai skirtumai. Gėrimai ir tostai. Elgesys prie stalo. Susodinimas. Pakartotinės porcijos. Namuose, restorane, darbe. Kaip būti geru svečiu ar šeimininku. Sąskaitos apmokėjimas. Transportas. Kada atvykti, ar padėti susiruošti. Dovanos. Šventės ir ne darbo dienos.Didžiausios šventės. Verslo etiketas. Darbo kultūra. Vadovavimo stilius. Viršininkų ir pavaldinių santykiai. Susirinkimai ir prisistatymai. Derybos. Korespondencija.
  Etika, referatas(16 puslapių)
  2009-06-30
 • Rytų ir vakarų filosofija

  Įvadas. Gyvenimo prasmės / tikslo samprata rytų filosofijoje. Materialūs – antimaterialūs pasauliai. Sielos atradimas. Gyvenimo tikslo samprata vakarų filosofijoje. Dievo metafizika. Dievas ir laisvė. Sąmonė, siela. Supratimo raida. Išvados.
  Filosofija, referatas(7 puslapiai)
  2006-11-27
 • Rytų ir vakarų krikščionybės palyginimas

  Įvadas. Kas yra krikščionybė? Krikščionybės skilimas (schizma), jo priežastys. Krikščionybės šakos (vakarų ir rytų). Vakarų krikščionybės šaka – protestantizmas. Vakarų krikščionybės šaka – katalikybė. Rytų krikščionybės šaka – stačiatikybė (pravoslavybė). Vakarų ir rytų krikščionybės panašumai ir skirtumai. Grafinis krikščionybės šakų palyginimas. Išvados.
  Krikščionybė, referatas(9 puslapiai)
  2007-01-29
 • Rytų išminčių takais

  Įvadas. Kinija. Konfucianizmas. Daosizmas. Moizmas. Legizmas. Indija. Budizmas. Arabų – persų kultūra. Išvados.
  Senovės filosofija, referatas(10 puslapių)
  2010-03-05
Puslapyje rodyti po