Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Referatai

Referatai (20793 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Paklausos ir pasiūlos elastingumo kainų atžvilgiu veiksniai

  Įvadas. Elastingumo samprata ir rūšys. Paklausos elastingumo kainų atžvilgiu veiksniai. Paklausos elastingumo kainų atžvilgiu apibūdinimas. Paklausos elastingumą lemiantys veiksniai. Pasiūlos elastingumo kainų atžvilgiu veiksniai. Pasiūlos elastingumo kainų atžvilgiu apibūdinimas. Pasiūlos.
  Mikroekonomika, referatas(8 puslapiai)
  2006-12-13
 • Paklausos ir pasiūlos elastingumo kainų atžvilgiu veiksniai (2)

  Įvadas. Elastingumo samprata. Paklausos elastingumas. Paklausos elastingumas kainų atžvilgiu. Paklausos elastingumą lemiantys veiksniai. Kryžminis paklausos elastingumas. Pasiūlos elastingumas. Pasiūlos elastingumas kainų atžvilgiu. Pasiūlos elastingumą lemiantys veiksniai. Išvados. PowerPoint pristatymas (11 psl.).
  Mikroekonomika, referatas(11 puslapių)
  2008-10-16
 • Paklausos ir pasiūlos elastingumo veiksniai

  Įvadas. Paklausos elastingumą lemiantys veiksniai. Pasiūlos elastingumą lemiantys veiksniai. Išvados.
  Mikroekonomika, referatas(7 puslapiai)
  2006-04-12
 • Paklausos ir pasiūlos reikšmė rinkoje

  Paklausa. Paklausos funkcija. Paklausos dėsnis. Pasiūla. Pasiūlos dėsnis. Pasiūlos ir paklausos sąveika. Paklausos ir pasiūlos pusiausvyra. Paklausos elastingumas. Priežastys, dėl kurių paklausa yra neelastinga. Pasiūlos elastingumas. Priežastys, dėl kurių pasiūla yra neelastinga. Išvados. Darbas iliustruotas kreivėmis, lentelėmis.
  Ekonomika, referatas(8 puslapiai)
  2005-05-16
 • Paklausos ir pasiūlos sąveika ir kitimas

  Įvadas. Paklausa. Paklausa, paklausos dėsnis. Paklausos kreivė. Pasiūla. Pasiūla, pasiūlos dėsnis. Pasiūlos kreivė. Paklausos ir pasiūlos sąveika. Rinkos pusiausvyra. Perteklinė paklausa ir pasiūla. Paklausos ir pasiūlos kitimas. Paklausos kitimo veiksniai. Pasiūlos kitimo veiksniai. Paklausos ir pasiūlos pokyčių įtaka rinkos pusiausvyrai. Išvados.
  Mikroekonomika, referatas(15 puslapių)
  2008-02-26
 • Paklausos ir pasiūlos teorijos praktinis taikymas

  Įvadas. Paklausa. Paklausos dėsnis ir jos kreivė. Paklausos veiksniai. Rinkos paklausa. Pasiūla. Pasiūlos dėsnis ir jos kreivė. Pasiūlos veiksniai. Rinkos pasiūla.
  Mikroekonomika, referatas(14 puslapių)
  2006-03-27
 • Pakruojis

  Pakruojo krašto žemėlapis ir herbas. Tarmė. Miesto istorija. Mitologija. Žymiausios vietos. Pakruojo dvaras. Pakruojo žydų sinagoga. Linkuvos bažnyčia ir senasis karmelitų vienuolynas. Architektūros analizė. Reikšmingiausios datos. Reikšmingiausios šventės. Švenčiausiosios Mergelės Marijos Škaplierinės atlaidai. HAV (varnų, humoro ir alaus) valstybė. Rajono įžymybės. Šešplaukis Tyruolis Alfonsas. Paukštelis Juozas. Ptašinskas. Vilija Blinkevičiūtė. Rajono valdymas. Užimtumas. Meno kolektyvai. Sportas. Muziejai ir ekspozicijos. Švietimas. Sveikata. Socialinės įstaigos Pakruojo rajone. Populiacija.
  Geografija, referatas(10 puslapių)
  2012-04-26
 • Pakruojo dvaras

  Referatas apie Pakruojo dvarą. Dvaro įkūrėjas. Dvaro architektūra. Dvaro likimas.
  Lietuvos istorija, referatas(6 puslapiai)
  2005-11-28
 • Pakuotė

  Įvadas. Prekės pakuotė. Ekologija. Teisiniai apribojimai. Prekės ženklas. Išvados.
  Rinkodara, referatas(10 puslapių)
  2006-03-14
 • Pakuotės, jų rūšys, savybės

  Įvadas. Pakavimas. Apibrėžimai ir terminai. Pakuotės funkcijos. Pakuočių ruošimo procesai. Spaudos produktai. Pakuotės klasifikacija. Pakavimo medžiagos. Pakuotės elementai. Fizinės savybės. Paskirtis. Maišai įpakavimui. Naudojimo apyvartoje trukmė. Gaminių savybės. Taisyklės ir standartizavimas. Paskyrimo vieta. Žymėjimai, išvaizda ir forma. Prekių ir pakuotės ženklinimas. Išvados.
  Rinkodara, referatas(13 puslapių)
  2006-03-08
 • Pakvietimai ir svečių kortelės

  Įvadas. Kvietimas į priėmimą. Kviestiniai pusryčiai. Kviestiniai pietūs. Kviestinė vakarienė. Ką rašyti kvietime. Kvietimų rekvizitai. Kvietimų pavyzdžiai. Stalo kortelės. Išvados.
  Etiketas, referatas(11 puslapių)
  2007-02-06
 • Palaimintasis Jurgis Matulaitis ir lenkų priešprieša

  Kandidatai į Vilniaus vyskupus, iškilmių problemos. Lietuvių - lenkų santykiai ir vyskupo pastangos visus mylėti vienodai. Vyskupo sosto palikimas. Apibendrinimas. Sutrumpinimų paaiškinimas. Žodžių paaiškinimas.
  Krikščionybė, referatas(12 puslapių)
  2006-03-10
 • Palanga

  Referatas apie Palangą. Istoriniai duomenys, Sveiki atvykę į Lietuvos pajūrį, Palangos vardo kilmė, Palangos miesto istorija, Įžymūs žmonės: Mykolas Tiškevičius, Aleksandras Tiškevičius, Antanas Tiškevičius, Antanas Stanislovas Tiškevičius, Benediktas Tiškevičius, Jurgis Tiškevičius, Kazimieras Tiškevičius, Lankytinos vietos, Paminklas karo metais nukankintų žydų atminimui įamžinti, Išsamiau apie Palangos botanikos parką, Palanga - sveikatos šaltinis, Sanatorijos, sveikatos ir reabilitacijos centrai.
  Lietuvos geografija, referatas(22 puslapiai)
  2005-03-07
 • Palanga (2)

  Palangos istorija. Palangos aerouostas. Kurortui jau 750. Verslas (Palangos verslo objektai; pramonės sektorius; verslo plėtros ir paramos infrastruktūra Palangos mieste; fondo tikslai ir uždaviniai; fondo lėšų šaltiniai).
  Lietuvos geografija, referatas(9 puslapiai)
  2005-06-10
 • Palangos kranto stabilizavimo problema

  Įvadas. Palangos rekreacinė būklė. Rąžės upelis – Palangos tiltas. Palangos tiltas – Birutės kalno iškišulys. Išvados. Palangos rekreacinės zonos situacinė schema. Priedas (1).
  Ekologija, referatas(12 puslapių)
  2007-04-20
 • Palangos miesto kompozicinė analizė pagal Kevino Lynčo metodiką

  Palangos miesto kompozicinė analizė pagal Kevino Lynčo metodiką. Palangos miesto geografinė padėtis. Palangos miesto istorinė urbanistinė raida.
  Architektūra ir dizainas, referatas(13 puslapių)
  2005-10-01
 • Palankaus psichologinio klimato kūrimas

  Įžanga. Organizacijos klimato samprata. Psichologinio klimato gerinimo būdai. Išvados.
  Organizacinė psichologija, referatas(10 puslapių)
  2007-01-18
 • Palanki mokymosi aplinka

  Įvadas. Mokinių sąveikos būdai. Mokytojo asmenybės įtaka klasei. Vadovavimas klasei. Netinkami mokinių elgesio tikslai ir jų korekcija. Socialinis klimatas ir jo įtaka mokiniui. Mokymosi aplinką veikiantys aspektai. Materiali klasės aplinka. Išvados.
  Pedagogika, referatas(9 puslapiai)
  2007-01-04
 • Palanki sveikatai aplinka

  Įvadas. Literatūros apžvalga. Būsto politika. Vanduo ir jo reikšmė. Vandens tiekimas. Triukšmas. Produkto kokybės ženklinimas. Apsauga nuo triukšmo. Statybos reglamentas. Šviesos energijos panaudojimas. Saugi namų aplinka. Traumos ir nelaimingi atsitikimai namuose. Neįgalieji. Išvados.
  Medicina, referatas(10 puslapių)
  2005-10-31
 • Palankios aplinkos smulkiam ir vidutiniam verslui sudarymo modelis

  Įvadas. Darbo tikslas – sukurti palankios aplinkos smulkiam ir vidutiniam verslo plėtrai sudarymo modelį. Smulkusis ir vidutinis verslas. Smulkaus ir vidutinio verslo samprata. Smulkiojo ir vidutinio verslo reikšmė ekonomikai. Smulkaus ir vidutinio verslo finansavimo galimybės. Parama vidutiniam ir smulkiajam verslui. Smulkaus ir vidutinio verslo palankios aplinkos plėtros modelis ir pasipriešinimo jam įveikimo būdai. Smulkaus ir vidutinio verslo SWOT analizė. Palankios aplinkos smulkaus ir vidutinio verslui plėtros modelis. Pasipriešinimo palankios aplinkos smulkiam ir vidutiniam verslui modeliui įveikimo būdai. Išvados.
  Vadyba, referatas(3 puslapiai)
  2010-01-26
Puslapyje rodyti po