Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Referatai

Referatai (20793 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Norvegija (4)

  Apie turizmą – aktualiai ir įdomiai. Pagrindinė turistinė informacija apie Norvegiją. Pavadinimas ir sostinė. Geografinė padėtis. Atvykimas į šalį. Viza ir valiuta. Laiko skirtumas ir klimatas. Valstybinė kalba. Religija. Pavojai. Apgyvendinimo įstaigos. Maitinimo įstaigos. Transporto sistema. Darbo valandos. Valstybinės šventės. Pramogos. priežastys dėl ko verta apsilankyti Norvegijoje. Trys turistinės ypatybės, skiriančios Norvegiją nuo kaimyninių šalių. Lankytinos vietos. Norvegijos ypatumai. Priedai.
  Turizmas, referatas(9 puslapiai)
  2006-01-30
 • Norvegija (5)

  Norvegijos karalystė. Geografija. Klimatas. Administracinis susiskirstymas. Apygardos ir administraciniai jų centrai. Gyventojai. Kalba. Norvegijos vėliava. Norvegijos herbas. Norvegijos sostinė. Darbo rinka — energija. Įdomybės apie Norvegiją.
  Regioninė geografija, referatas(5 puslapiai)
  2006-02-17
 • Norvegija (6)

  Įvadas. Geografija. Klimatas. Augalija ir gyvūnija. Gyventojai ir jų kultūra. Susisiekimas. Šalies ūkis. Eksportas. Istorija - Vikingų amžius 800 - 1070 m. Norvegai - šiuolaikine visuomene. Įdomybės Norvegijoje.
  Regioninė geografija, referatas(13 puslapių)
  2006-02-21
 • Norvegija (7)

  Įvadas. Šalies istorija. Pagrindiniai demografiniai duomenys. Geografija. Geografinė padėtis. Klimatas. Augalija ir gyvūnija. Ekonomika. Šalies ūkis. Eksportas. Susisiekimas. Socialinės žinios. Kultūra. Socialinė padėtis. Lietuvos ryšiai su Norvegija. Priedai (1).
  Regioninė geografija, referatas(17 puslapių)
  2006-04-24
 • Norvegija ir jos gyventojai

  Norvegija. Valdymo forma. Gyventojų skaičius. Piniginis vienetas. Kalba ir pagrindiniai posakiai. Kaip šalis reaguoja į dovanas, kyšius? Kaip priimamas atstumas tarp žmonių? Derybų vedimas. Kaip sutarti su norvegais. Klausymosi įpročiai. Fiziniai gestai ir veido išraiška. Mostai ir skaičiavimas. Tinkamos ir netinkamos temos. Elgesys viešose vietose. Arbatpinigiai. Apranga. Valgiai ir gėrimai. Regioniniai skirtumai. Gėrimai ir tostai. Elgesys prie stalo.
  Etiketas, referatas(7 puslapiai)
  2006-02-24
 • Norvegijos ekonominė analizė

  Įvadas. Geografinė ir demografinė padėtis. Šalies ekonomika. Ekonomika. Norvegijos BVP. BVP struktūra. Išlaidos. Investicijos. Prekyba. Nedarbas ir infliacija. Tendencijos. Sąjungos kuriose šalis dalyvauja. Santykiai su Lietuva. Išvados.
  Tarptautinė ekonomika, referatas(16 puslapių)
  2007-11-26
 • Norvegijos integracijos į Europos sąjungą (ES) aspektai

  Įvadas. Norvegijos istorinis kontekstas. Norvegijos integracijos į europos sąjungą motyvai. Derybų eiga ir pasiekti susitarimai. Ekonominės pasekmės ir jų vertinimas. Atvirumas pasaulinei prekybai. Ekonominiai augimo rodikliai. Narystė eurozonoje ir jos vertinimas. Išskirtiniai Norvegijos karalystės bruožai. Išvados.
  Tarptautinė ekonomika, referatas(21 puslapis)
  2009-12-14
 • Norvegijos integracijos į Europos sąjungą (ES) aspektai (2)

  Įvadas. Darbo tikslas – išnagrinėti Nyderlandų Karalystės integracijos į Europos sąjungą (ES) aspektus. Istorinis kontekstas. Integracijos motyvai. Derybų eiga ir pasiekti susitarimai. Ekonominės pasekmės ir jų vertinimas. Atvirumas pasaulinei prekybai. Ekonominio augimo rodikliai. Narystė euro zonoje ir prognozės. Išvados.
  Tarptautinė ekonomika, referatas(15 puslapių)
  2010-04-07
 • Norvegijos politinės partijos

  Įvadas. Norvegijos geografinė, socialinė ekonominė padėtis. Norvegijos politinis spektras. Progreso partija. Konservatoriai. Norvegijos krikščionių liaudies partija. Centro partija. Norvegijos darbo partija. Demokratų socialistų partija.
  Politologija, referatas(5 puslapiai)
  2008-04-30
 • Norvegijos pradinio ugdymo sistema

  Švietimo reformos. Pagrindinis Norvegijos švietimo principas. Švietimo tikslas. Norvegijos švietimo dokumentai. Švietimo sistemos struktūra. Mokymo procesas pradinėje mokykloje. Mokymo dalykai. Prailginta grupė mokykloje (day-cary). Mokymosi pasiekimų vertinimas. Mokslo metų ir pamokų trukmė. Mokytojo kvalifikacija. Sutrikimų turinčių vaikų integravimas. Papildomas ugdymas.
  Mokslas ir švietimas, referatas(12 puslapių)
  2007-03-23
 • Norvegų mitybos ypatumai

  Silkių salotų, žuvies kliopsų, blynelių norvegiškai, mėsos kukulių ir kt., ruošimo ypatumai. Tradicišką norvegų sūrį kiekviena šeimininkė gamino pagal savo receptą, kurį laikė paslapty. Receptai.
  Kulinarija, referatas(6 puslapiai)
  2006-03-08
 • NOS - (Nitrous Oxidegen Systems) sistema

  Įvadas. Kaip išgauti arklio galias. Kaip veikia azoto oksidas? Visa tiesa apie azoto suboksidą. Azoto suboksidas prieš kitus galią didinančius produktus. Azoto suboksidas ir emisijos. Azoto suboksido sistemų tipai. Patarimai montuojantiems NOS sistemą.
  Mechanika, referatas(8 puslapiai)
  2005-11-06
 • Nosies lygų gydymas lazeriu

  Kvėpavimo organų sistema. Nosies anatomija. Bendras supratimas apie nosies ligas. Gydimas. Medikamentinis gydimas. Chirurginis gydimas. Gydimas lazerio pagalba. Išvados.
  Ligos ir traumos, referatas(8 puslapiai)
  2006-04-03
 • Notaras ir jo teisinis statusas

  Įvadas. Notaro sąvoka ir teisė eiti pareigas. Notarų skaičius ir paskyrimo vietos. Notariato darbo principų raiškos analizė. Nepriklausomumo principas. Objektyvumo principas. Asmeninės notarų atsakomybės principas. Teisingumo, sąžiningumo ir protingumo principai. Notarų kompetencija. Profesinės civilinės atsakomybės. Išvadas.
  Teisė, referatas(13 puslapių)
  2006-05-05
 • Notariatas

  Įvadas. Notariato teisinė prigimtis ir esmė. Notaras ir valstybė. Notariato raida. Notariato struktūra. Notariato rūšys. Notarinių veiksmų atlikimo taisyklės. Notarų veiklos principai. Drausminė notarų atsakomybė. Kiti notarų veiklos klausimai. Išvados.
  Teisė, referatas(22 puslapiai)
  2006-02-27
 • Notariato savivalda

  Įvadas. Notariato istorija ir raida. Notariato rūšys. Notaro sąvoka ir funkcijos. Notaro veiklos principai. Notaro savivalda. Notarų rūmai. Teisė eiti notaro pareigas. Notarų garbės kodeksas.
  Administracinė teisė, referatas(9 puslapiai)
  2009-02-06
 • Notariato sąvoka, struktūra, uždaviniai ir vieta kitų teisėsaugos institucijų sistemoje

  Įžanga. Notariato sąvoka, rūšys ir vieta kitų teisėsaugos institucijų sistemoje. Notariato struktūra ir uždaviniai. Išvados.
  Teisė, referatas(12 puslapių)
  2006-11-28
 • Notaro vaidmuo hipotekos teisiniuose santykiuose

  Įvadas. Dėstymas. Hipotekos lakšto sudėtis. Notaro vaidmuo hipotekos teisiniuose santykiuose. Tapatybės nustatymas. Duomenų tikrinimas. Reikalavimai dokumentams. Lakštų papildymas. Išvados.
  Teisė, referatas(16 puslapių)
  2005-12-09
 • Notarų savivalda

  Įvadas. Notaro sąvoka, funkcijos ir uždaviniai. Notarų veiklos principai. Notarų veiklos. Notarų objektyvumo principai. Notarinių veiksmų atlikimo slaptumo principas. Griežčiausios atsakomybės principas. Notariato savivalda: uždaviniai ir funkcijos. Išvados.
  Teisė, referatas(9 puslapiai)
  2007-02-05
 • Novaraisčio ornitologinio draustinio aplinkosaugos veiksmų planas

  Novaraisčio zoologinis (ornitologinis) draustinis. Įvadas. Novaraisčio ornitologinio draustinio bendra charakteristika. Žemės nuosavybė, priežiūra ir naudojimas. Vietovės aprašas. Ekologinės ypatybės. Paukščiai. Kitos biologinės vertybės. Novaraisčio ornitologinio draustinio aplinkos būklės apžvalga. Veiksmų plano sudarymas. Strategijos įgyvendinimo prielaidos. Teisiniai ir instituciniai pagrindai. Teritorinis planavimas ir projektavimas. Informacija, švietimas ir mokymas.
  Ekologija, referatas(7 puslapiai)
  2006-02-13
Puslapyje rodyti po