Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Referatai

Referatai (20793 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Microsoft PowerPoint (6)

  MS PowerPoint savybės. Kasdieninių užduočių palengvinimas. Programos paleidimas. Naujo pristatymo kūrimas. Skaidrės įterpimas. Dizaino šablonai. Naujos skaidrės įterpimas. Duomenų įvedimas. Diagramos įterpimas. Pagrindinis puslapis. Skaidrių vaizdas ekrane. Skaidrių rodymas.
  Programos, referatas(9 puslapiai)
  2008-12-10
 • Microsoft Publisher programa

  Įvadas. Leidinys kuriamas nenaudojant šablono. Leidinys kuriamas naudojant šabloną. Internetinių puslapių kūrimas pasitelkiu Microsoft Publisher. Elektroninių laiškų kūrimas ir siuntimas. Elektroninių laiškų suliejimo naudojimas. Paveikslėlio įterpimas. Paveikslėlio įterpimo "KELIAS". Dizaino tikrintuvas. Rėmelio įterpimas. Leidinio spausdinimas. Objekto koregavimas. Ženklai. Užduočių srities sekcijos, Papildomo turinio naudojimas. Išvados.
  Programos, referatas(9 puslapiai)
  2009-01-19
 • Microsoft Publisher taikymas

  Įvadas. Sukurti leidinį pasitelkus meistrą. Sukurti leidinį pasitelkus meistrą. Sukurti tuščią leidinį. Sklaidyti puslapius. Įterpti naują puslapį. Išsaugoti leidinį. Spausdinti leidinį. Įterpti teksto rėmelį. Patikrinti rašybos klaidas. Įterpti formą. Įterpti paveikslėlį iš rinkinio. Įterpti paveikslėlį. Įterpti efektingą tekstą. Perkelti, ištrinti objektą arba pakeisti jo dydį. Išvados.
  Programos, referatas(14 puslapių)
  2008-06-26
 • Microsoft Windows 2000

  Pristatome "Windows 2000", Scenoje pasirodo galingi serveriai, Serverių grupės, Amžina patikimumo tema, X failai, Dinamiškos saugyklos, Dideliems ir mažiems, Pasirengusi bendrauti, Žingsnis po žingsnio, Genų kaita, Stipresni tinklai, Spausdinimas Windows 2000 tinkle, Techninė įranga ir nešiojamieji kompiuteriai., Amžina tvarkyklių problema, Į kelionę su "Windows 2000".
  Programos, referatas(13 puslapių)
  2005-04-12
 • Microsoft Windows XP

  Įvadas. Microsoft Windows XP. Kai kurios Windows XP ypatybės. Windows XP Professional. Pažangiausia ryšio ir bendradarbiavimo priemonė. Kelionėje galima atlikti ne mažiau darbo nei atliekama darbovietėje. Darbas su visais savo duomenimis ir taikomosiomis programomis išvykus. Sistemos atkūrimas kilus techninėms problemoms ir laiku teikiama pagalba bei palaikymas. Windows XP Home Edition. Windows XP Home Edition privalumai. Kas reikalinga, kad veiktų Windows XP Home Edition. Lietuviška Windows XP operacinė sistema. Microsoft operacinių sistemų kainos. Išvados. Darbas iliustruotas paveikslėliais.
  Programos, referatas(15 puslapių)
  2007-05-04
 • Microsoft Word (4)

  Microsoft Word galimybės tekste įterpti paveiksliukus, diagramas bei grafiką. Įvadas. Microsoft Word. Paveikslėliai. Paveikslėlių patalpinimas į žymeklio vietą. Meniškų paveikslėliai ir jų įterpimas. Paveikslėlių apkarpymas ir dydžių keitimas. Grafika. Diagramos. Išvada.
  Programos, referatas(8 puslapiai)
  2007-11-29
 • Microsoft Word dokumento lentelių kūrimo, formatavimo, formulių rašymo galimybės

  Įvadas. Kaip Microsoft Word dokumentą papildyti lentelėmis? Lentelių kūrimas. Lentelių redagavimas. Lentelių duomenys. Rėmeliai ir automatinis formatavimas. Kaip sparčiai parengti nestandartinės formos lentelę? Kaip pildyti lentelę, lygiuoti ir rikiuoti duomenis? Kaip įterpti lentelę į tekstą? Kaip lenteles atvaizduoti diagramomis? Kaip lentelės duomenis atvaizduoti diagrama? Komandų mygtukai lentelėms ir diagramoms redaguoti. Programos Microsoft Graph diagrama komandos diagramai rengti. Kaip rengti dokumentus su matematinėmis formulėmis? Kaip su programa Microsoft Equation 3.0 rašyti formules? Kaip keisti formulės elementų stilių? Kaip nurodyti formulės elemento rašymo stilių? Kaip pakeisti standartinius formulės elementų stilius? Kaip rašyti matricas? Išvados.
  Informatika, referatas(27 puslapiai)
  2008-01-18
 • Miegas

  Miegas. Miego higiena. Kas mus priverčia miegoti. Miego trukmė. Miego sutrikimai. Jeigu norite geriau miegoti. Miegui trukdo. Jei jūs miegate gerai, tai. Apibendrinimai.
  Biologija, referatas(5 puslapiai)
  2005-04-07
 • Miegas (3)

  Įvadas. Miego ritmas. Miego funkcijos. Miego sutrikimai. Išvados.
  Kognityvinė psichologija, referatas(10 puslapių)
  2006-11-03
 • Miegas ir jo sutrikimai

  Įvadas. Miegas ir jo tyrimai. Miego fazės. Miego sutrikimai ir patarimai kaip gydyti. Sveiko miego abėcėlė. Jei negalite išsimiegoti. Miego sutrikimo gydymo būdai. Košmarai.
  Kognityvinė psichologija, referatas(5 puslapiai)
  2007-10-18
 • Miegas ir sapnai

  Miegas. Miego fazės. Miego mechanizmas. Delta bangos (0-4 Hz). Teta bangos (4 - 8 Hz). Alfa bangos (8-14 Hz). Miego tipai. Sutrikimai. Miegas ir poilsis. Naktinės pelėdos ir rytiniai vyturiai. Tavo kūnas – Laiko mašina . Miego trūkumas. Miegame, o smegenys dirba. Sapnų svarba. Ištrauka iš knygos "Žvelgiant į pasąmonę". Sapnai neduodantys ramybės. Pranašai ir išrinktieji. Griebiamės sapnininkų. Priedai.
  Biologinė psichologija, referatas(17 puslapių)
  2006-02-13
 • Miegas ir sapnai (2)

  Įvadas. Miego samprata, ritmas, funkcijos bei mechanizmas. Miego samprata. Miego ritmas. Miego funkcijos. Miego mechanizmas. Miego sutrikimai bei jo aspektai. Miego sutrikimai. Nemiga. Narkolepsija. Miego apnėja. Sveiko miego ypatumai bei higiena. Sveiko miego ypatumai. Miego higiena. Sapnų analizė. Sapnų rūšys. Sapnų grupavimas pagal kilmę ir numanomą poveikį. Sapnų klasifikavimas pagal struktūrą. Sapnų klasifikavimas pagal turinį. Ką dažniausiai žmonės sapnuoja. Sapnų analizė. Kas tai yra sapnai? Iš kur jie kyla? Paprastieji sapnai. Telepatiniai sapnai. Transtelepatiniai sapnai. Mitai apie miegą ir sapnus. Išvados.
  Biologinė psichologija, referatas(18 puslapių)
  2007-01-05
 • Miegas ir sapnai (3)

  Įvadas. Miegas ir sapnai. Miego ritmas. Kodėl miegame? Miego sutrikimai. Sapnai. Išvados.
  Biologinė psichologija, referatas(11 puslapių)
  2008-03-20
 • Miegas ir sapnai (5)

  Įvadas. Miego fazių klasifikacija. Miego funkcijos. Miego trukmė. Miego sutrikimai. Nemigų priežastys. Sapnai. Košmarų priežastys. Išvada.
  Biologinė psichologija, referatas(10 puslapių)
  2010-01-29
 • Miego ir jo sutrikimų poveikis mokinio sveikatai

  Įvadas. Stiprios sveikatos reikšmė vaiko, jaunuolio gyvenime. Miegas ir jo sutrikimai. Miego samprata. Miego trukmė. Miego rūšys ir fazės. Dažniausiai pasitaikantys miego sutrikimai. Miego higiena. Patarimai, kaip geriau užmigti ir išsimiegoti. Miego poveikis sveikatai. Išvados.
  Ligos ir traumos, referatas(12 puslapių)
  2006-10-05
 • Miego struktūra ir jo atstatomoji reikšmė

  Įvadas. Miego ir budrumo mechanizmai, amžiaus pakitimai. Miego sveikatos atstatomoji reikšmė. Miego sutrikimai, diagnostika, rekreacinių faktorių įtaka miegui. Miego ritmo pakitimai pakeitus geografinę vietą, priemonės padedančios sureguliuoti miegą. Natūralios miego sureguliavimo priemonės ir patarimai. Miego sutrikimai. Išvados.
  Medicina, referatas(14 puslapių)
  2006-01-31
 • Miego sutrikimai

  Įvadas. Tikslas – apžvelgti slaugymo ypatumus esant miego sutrikimams. Miego samprata. Miego trukmė. Miego sutrikimai. Miego sutrikimų priežastys. Miego sutrikimų klasifikacija. Nemiga. Neorganinis mieguistumas (hipersomnija). Miego apnėja. Narkolepsija. Miego ir budrumo sutrikimai. Lunatizavimas (somnambulizmas). Košmarai. Slaugytojo veikla. Išvados.
  Ligos ir traumos, referatas(14 puslapių)
  2008-11-20
 • Miego sutrikimai (2)

  Įvadas. Miegas. Miego fazės. Miego sutrikimai. Miego higienos taisyklės. Sapnai. Hipnozė. Letargo miegas. Priežastys ir simptomai. Išvados.
  Ligos ir traumos, referatas(11 puslapių)
  2009-10-14
 • Miestai, mokyklos ir universitetai

  Įvadas. Miestai. Mokyklos ir universitetai. Išvados.
  Viduramžių filosofija, referatas(9 puslapiai)
  2006-11-30
 • Miestietiškoji literatūra Viduramžiais

  Miestai viduramžiais. Teatras. Literatūra. Miestietiškosios literatūros atstovas Dantė. Išvados.
  Visuotinė literatūra, referatas(6 puslapiai)
  2006-11-23
Puslapyje rodyti po