Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Referatai

Referatai (20793 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Lengvoji pramonė

  Įvadas. Lietuvos pramonės užuomazgos ir raida. Lietuvos lengvoji pramonė - eksporto į Europos Sąjungą lyderė. Lietuvos aprangos ir tekstilės pramonės apžvalga. Lietuvos avalynės pramonė. Lietuvos odos, odos gaminių, kailių ir jų dirbinių pramonė. Lietuvos aprangos ir tekstilės pramonės užsienio prekyba. Lietuvos tekstilės ir aprangos sektorius bendrame Europos Sąjungos (ES) tekstilės ir aprangos pramonės kontekste ir jo vystymosi perspektyvos. Lietuvos įstojimo į Europos Sąjungą (ES) poveikis pramonės įmonėms. Lietuvos aprangos ir tekstilės pramonės šakos SSGG analizė. Rekomendacijos Lietuvos pramonės įmonių konkurencingumui didinti ir eksportui skatinti. Išvados.
  Pramonė ir gamyba, referatas(14 puslapių)
  2005-11-25
 • Lengvoji pramonė (2)

  Įvadas. Tekstilės, rūbų ir avalynės gamybos istorinė raida. Tekstilė ir drabužiai. Batų gamyba. Tradicinis lietuvių apavas. Profesijos ir Europos Sąjungos (ES) perspektyvos. Darbo saugi aplinka, darbo priemonės ir įranga. Praktinis pritaikomumas. Išvados.
  Pramonė ir gamyba, referatas(14 puslapių)
  2007-02-21
 • Lengvoji pramonė (3)

  Įvadas. Lietuvos pramonės raida. Lengvosios pramonės pranašumai. Lengvosios pramonės svarba ir perspektyva integruojantis į Europos Sąjungą. Aprangos ir tekstilės pramonė. Rekomendacijos Lietuvos pramonės įmonių konkurencingumui didinti ir eksportui skatinti. Išvados.
  Pramonė ir gamyba, referatas(11 puslapių)
  2008-03-08
 • Lengvosios atletikos laimėjimai pasiekti Lietuvos sportininkų

  Įvadas. Kas yra lengvoji atletika. Lengvosios atletikos pratimų charakteristika. Lengvosios atletikos rezultatų istorinė apžvalga. Lengvosios atletikos laimėjimai pasiekti Lietuvos sportininkų. Išvada.
  Sportas, referatas(10 puslapių)
  2007-01-22
 • Lengvosios atletikos raida Lietuvoje

  Įvadas. Lengvosios atletikos raida. 1919 – 1940 metais. 1941 – 1952 metais. 1954, 1955, 1956 metais. 1957 – 1960 metais. 1961 - 1964 metais. 1965 – 1968 metais. 1969 – 1972 metais. 1973 – 1976 metais. 1977 – 1980 metais. 1981 – 1984 metais. 1985 – 1988 metais. 1990, 1991, 1992 metais. Išvada.
  Sportas, referatas(10 puslapių)
  2008-02-26
 • Lengvosios pramonės raida ir vystymosi perspektyvos Lietuvoje

  Įžanga. Lietuvos aprangos ir tekstilės pramonė. Užsienio investicijos aprangos ir tekstilės pramonėje. Tekstilės ir aprangos pramonės užsienio prekyba. Kokybinė Lietuvos aprangos ir tekstilės pramonės tendencijos. Bendriausios tendencijos, turinčios įtakos drabužių ir tekstilės pramonei. Pagrindiniai pramonės raidos sėkmės veiksniai. Išvados.
  Pramonė ir gamyba, referatas(14 puslapių)
  2006-12-08
 • Lengvosios pramonės raida ir vystymosi perspektyvos Lietuvoje

  Įvadas. Lengvosios pramonės raida Lietuvoje. Lengvosios pramonės sektorių raida. Įmonių "Utenos trikotažas", "Edmundas ir kompanija", "Audėjas" veiklos rodikliai. Analizė.
  Pramonė ir gamyba, referatas(10 puslapių)
  2009-05-13
 • Lengvosios pramones raida ir vystymosi perspektyvos Lietuvoje (3)

  Įvadas. Lietuvos pramonės raida. Lengvosios pramonės pranašumai. Lengvosios pramonės svarba ir perspektyva integruojantis į Europos Sąjungą. Aprangos ir tekstilės pramonė. Rekomendacijos Lietuvos pramonės įmonių konkurencingumui didinti ir eksportui skatinti. Išvados.
  Pramonė ir gamyba, referatas(14 puslapių)
  2007-04-06
 • Lenkija

  Lenkijos geografinė, politinė padėtis ir istorija, religija, žmonių gyvenimo būdas, kalbos, švietimas, administracinis suskirstimas, ekonominė politika, užsienio prekyba, piniginis vienetas, Lietuvos Respublikos (LR) ryšiai su Lenkija, turizmas ir pramogos.
  Regioninė geografija, referatas(10 puslapių)
  2005-05-15
 • Lenkija (2)

  Trumpa informacija. Valstybės simbolika. Geografinė padėtis. Istorija. Religijos. Socialinė padėtis. Socialinę padėtį lemia išsilavinimas. Dabartinė Lenkijos visuomenė. Administracinis skirstymas. Lenkų kalba. Ekonominė politika. Didėjančios pastangos. Sąlygos investuoti. Valdymo forma. Socialinė apsauga. Mokesčiai. Lenkija yra šių tarptautinių organizacijų narė. Svarbiausios šventės ir laisvos nuo darbo dienos. Lenkijos – Lietuvos ekonominiai santykiai. Turizmas. Aukštieji Tatrai. Kalnai. Ežerai. Susisiekimas.
  Regioninė geografija, referatas(14 puslapių)
  2005-06-05
 • Lenkija (3)

  Žinios apie Lenkiją. Geografinė padėtis. Klimatas. Istorinė praeitis. Politinė padėtis. Lenkijos žmonės. Religija. Gyventojai. Svarbiausios šventės ir laisvos nuo darbo dienos. Lenkijos nacionalinė virtuvė. Situacija darbo rinkoje. Darbo sąlygos. Mokesčiai. Savo verslo įkūrimas. Socialinė apsauga. Praktiniai patarimai. Apsigyvenimas. Turizmas ir lankomos vietos. Krokuva. Tatrai. Administracinis suskirstymas. Švietimas. Lietuvos Respublikos ryšiai su Lenkija.
  Regioninė geografija, referatas(14 puslapių)
  2006-05-01
 • Lenkija (4)

  Istorija. Reljefas. Klimatas. Upės, ežerai. Dirvožemis. Gyventojai. Pramonė. Bioprodukcinis ūkis. Turizmas. Užsienio prekyba.
  Regioninė geografija, referatas(9 puslapiai)
  2006-11-21
 • Lenkija (5)

  PowerPoint pristatymas. Lenkijos geografija. Tatrai. Susisiekimas. Kalnai. Ežerai. Kraštovaizdis. Lenkija. Krokuva. Varšuva. Istorija. Gdanskas. Poznane. Kurovas.
  Regioninė geografija, referatas(19 skaidrių)
  2007-01-31
 • Lenkija (6)

  Trumpa informacija. Geografija ir gyventojai. Geografinė padėtis sąlygojo tautos likimą. Lenkija pasislinko į vakarus. Klimatas. Kada geriausia čia atvykti. Lenkai. Europos kryžkelėje. Žvilgsnis į praeitį. Lenkijos užgrobimas. Kur yra Lenkija. Lenkų kalba. Lenkų katalikų bažnyčia. Dabartinė Lenkijos visuomenė. Mugių kraštas. Valdžia ir verslas. Ekonomika.
  Regioninė geografija, referatas(7 puslapiai)
  2007-12-29
 • Lenkija ir Lietuva

  Lietuvos ir Lenkijos santykiai. Kazimiero laikais. Jungtinė valstybė. Lietuvos ir Lenkijos santykiai šiandien.
  Lietuvos istorija, referatas(6 puslapiai)
  2007-04-04
 • Lenkijos baudžiamoji teisė

  Įvadas. Lenkijos baudžiamųjų įstatymų bendra charakteristika. Lenkijos Respublikos baudžiamojo kodekso struktūra. Nusikalstamos veikos pagal Lenkijos baudžiamąjį kodeksą (BK). Amžius, nuo kurio kyla baudžiamoji atsakomybė. Bausmės ir baudžiamojo poveikio priemonės. Lenkijos teismų sistema. Išvados.
  Baudžiamoji teisė, referatas(10 puslapių)
  2008-11-26
 • Lenkijos delegacijos Lietuvoje darbo vizitas

  Įvadas. Darbo tikslas – aprašyti Lenkijos delegacijos. Lietuvoje darbo vizitą. Lenkijos kultūros savitumų ir nacionalinių ypatumų aprašymas. Lenkijos aprašymas. Tarptautinio verslo su Lenkija ir kultūros ryšys. Lenkijos ir Lietuvos verslo ryšys. Lenkijos ir Lietuvos kultūros ryšys. Laiko naudojimo savitumai. Skirtingos mąstysenos žmonių susitikimo aspektai. Derybos. Kaip sutarti su lenkais. Lenkijos žmonių religijos, elgsenos ir manierų ypatumai. Užsieniečių verslo kelionės Lietuvoje planavimas ir organizavimas. Pietų vadyba. Pietų meniu. Svečių vizito išlaidų sąmatos sudarymas. Išvados.
  Etika, referatas(22 puslapiai)
  2009-04-17
 • Lenkijos ir Lietuvos santykiai

  Įvadas. Lenkijos ir Lietuvos bendra istorija. Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimas. Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimą įtvirtinančios sutartys. Lietuvos – Lenkijos ekonominis bendradarbiavimas. Lenkijos investicijos Lietuvoje. Lenkijos – Lietuvos prekyba. Bendri infrastruktūriniai projektai. Lietuvos ir Lenkijos karinis bendradarbiavimas. Lietuvos ir Lenkijos kultūrinis. bendradarbiavimas. Regioninis bendradarbiavimas. Lietuva ir Lenkija Europos Sąjungoje. Išvados.
  Politologija, referatas(19 puslapių)
  2008-11-20
 • Lenkijos ir Lietuvos santykiai 1918 – 1939 metais

  Įvadas. Lenkijos ir Lietuvos santykių pradžia. Kariniai Lenkų organizacijos maištai prieš Lietuvą. Maskvos sutarties reikšmė Lenkijos ir Lietuvos santykiams. Lenkijos požiūris į Tautų Sąjungą. Lenkijos ir Lietuvos konflikto priežastys. Lenkijos – Lietuvos derybos 1921 metais. Lenkijos ir Lietuvos santykiai 1927 – 1931 ir 1932–1939 metais. Išvados.
  Lietuvos istorija, referatas(11 puslapių)
  2006-12-20
 • Lenkijos socialinės apsaugos sistema

  Įvadas. Lenkijos socialinės apsaugos sistema. Socialinė aplinka Lenkijoje. Lenkijos socialinės apsaugos administravimas. Socialinės apsaugos finansavimas Lenkijoje. Socialinės pagalbos formos Lenkijoje. Pagrindinės Lenkijos socialinio draudimo pensijų rūšys. Socialinės išmokos ir pašalpos. Lenkijos socialinės politikos reformos bei Europos Sąjungos (ES) įtaka. Išvados.
  Tarptautinė ekonomika, referatas(8 puslapiai)
  2006-04-12
Puslapyje rodyti po