Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Referatai

Referatai (20793 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • K. Jaspersas ir egzistencializmo filosofija

  Įvadas. Egzistencializmo filosofijos apžvalga. Egzistencialistų būties suvokimas. Karlas Jaspersas. Žmogiškoji būtis. Egzistencija. Ribinės situacijos unikalumas. Mirtis ir jos santykis su ribine situacija. Dviguba baimė. Mirtis ir atbaigimas. Išvados.
  Naujausiųjų amžių filosofija, referatas(12 puslapių)
  2006-03-28
 • K. Marksas "Kapitalas". Pridedamoji vertė

  Įvadas. Pridedamoji vertė K. Markso veikale "Kapitalas". Santykinės pridedamosios vertės sąvoka. Santykinės pridedamosios vertės gaminimas. Kooperacija. Manufaktūra. Mašinos ir stambioji pramonė. Fabrikas. Išvados.
  Ekonominės teorijos, referatas(13 puslapių)
  2008-10-01
 • K. R. Poperio dalinės socialinės inžinerijos koncepcija

  K. R. Poperio dalinės socialinės inžinerijos koncepcija.
  Naujausiųjų amžių filosofija, referatas(9 puslapiai)
  2006-02-28
 • Ką Aristotelis mąsto apie sielą

  Įvadas. Aristotelio filosofijos vieta istorijoje. Aristotelis mąsto apie sielą. Kas yra siela. Maitinančioji siela. Juntančioji siela. Mąstančioji siela. Sugebėjimas judėti. Išvados.
  Senovės filosofija, referatas(7 puslapiai)
  2006-04-10
 • Ką aš geriau daryčiau negu konkurentas

  Įvadas. Parduotuvė "Sodyba". Parduotuvė "Mastis". Paslaugų klasifikavimas. Duomenų rinkimo metodai. Rinkos tyrimas. Konkurentų tyrimas. Silpnųjų ir stipriųjų konkurentų pusių analizė. Išvados ir pasiūlymai.
  Vadyba, referatas(7 puslapiai)
  2007-01-03
 • Ką reikėtų žinoti ieškant darbo

  Įvadas. Pagrindiniai sugebėjimai, reikalingi darbui susirasti. Kaip ieškoti darbo? Darbo paieškos būdai, kuriais verta pasinaudoti. Gyvenimo aprašymas. Kaip rašyti gyvenimo aprašymą? Rekomendaciniai laiškai. Motyvacinis laiškas. Pokalbis dėl darbo. Ruošimasis pokalbiui dėl darbo. Kaip apsirengti einant į pokalbį dėl darbo. Atvykus į pokalbį su darbdaviu. Kaip atsakyti į klausimus? Neteisėti klausimai. Klausimai, kuriuos jūs galite užduoti, pokalbio dėl darbo metu. Neverbalinės komunikacijos taikymas pokalbio metu. Ką daryti ir ko nedaryti pokalbio metu. Pokalbiui pasibaigus. Dažniausios klaidos daromos pokalbio metu. Išvados.
  Vadyba, referatas(30 puslapių)
  2007-01-11
 • Ką reiškia John Locke‘o pasakymas, kad "intelekte nėra įgimtų principų"

  Įžanga. Prigimtinių idėjų teorijos kilmė. Locke’o įgimtų principų teorijos kritika. Locke‘o prigimtinių idėjų kritikos reikšmė. Išvados.
  Naujųjų amžių filosofija, referatas(9 puslapiai)
  2006-06-07
 • Ką reiškia tradicinės akademikų dainos?

  Įžanga. Kas yra daina? Studentų dainos. Ką reiškia tradicinės akademikų dainos? Išvados.
  Muzika, referatas(9 puslapiai)
  2005-12-09
 • Kačių anatomija ir fiziologija

  Katė. Katės skeletas. Kaukolė. Pieniniai dantys. Nuolatiniai dantys. Stuburas. Galūnės. Katės raumenų sistema. Katės oda ir plaukų danga. Virškinimo organų sistema. Šlapimo organai. Lytiniai organai. Kvėpavimo organai. Širdis ir kraujotaka. Jutimo organai. Regėjimas. Uoslė. Skonis. Klausa. Lytėjimas. Pusiausvyros pojūtis. Orientacijos pojūtis. Laiko pojūtis.
  Zoologija, referatas(8 puslapiai)
  2006-06-06
 • Kačių panleukopenijos virusai

  Įvadas. Etiologija. Infekcijos perdavimas. Klinikiniai požymiai. Diagnozavimas. Gydymas. Kontrolė ir imuniteto nutrūkimas. Vakcinacija. Išvados.
  Veterinarija, referatas(8 puslapiai)
  2007-02-13
 • Kačių šeimos atstovai

  Įžanga. Kaip katės medžioja. Liūtai. Lūšis. Katės. Tigrai. Jaguarai. Gepardai. Kitos laukinės katės. Darbas iliustruotas nuotraukomis.
  Zoologija, referatas(8 puslapiai)
  2006-01-10
 • Kadastras

  Žemės sklypo dislokacija, paskirtis, priklausomybė, plotas, našumo balas. Žemės sklypo naudotojas ir savininkai. Žemės sklypo plotas, ribos ir našumo balas. Žemės sklypo ir jo priklausinių naudojimo sąlygos ir apribojimai. Žemės sklypo ekonominis įvertinimas. Žemės vertės pagal vidutines rinkos kainas. Pastatų, statinių techninės charakteristikos. Pastatų ekonominis įvertinimas. Atkuriamoji vertė. Pagalbiniai statiniai. Darbas iliustruotas paveikslėliais.
  Teisė, referatas(14 puslapių)
  2008-01-08
 • Kai kurie fortepijoninės technikos aspektai

  Įvadas. Skambinimo technikos rūšys. Fortepijoninės technikos vystymo galimybės. Techninės "ligos" ir jų panaikinimas. Kai kurios garso išgavimo priemonės. Legato. Staccato. Išvados.
  Muzikos instrumentai, referatas(9 puslapiai)
  2008-09-08
 • Kai kurių Azijos valstybių sostinės

  Tokijas. Pekinas. Ulan Batoras. Delis. Katmandu. Darbas iliustruotas nuotraukomis.
  Regioninė geografija, referatas(6 puslapiai)
  2008-03-16
 • Kailinių žvėrelių chromosominės ligos ir genetinės anomalijos, fenotipinė išraiška, tyrimo būdai, paplitimas ir eliminavimas iš populiacijos

  Įvadas. Kailinių žvėrelių chromosominės ligos ir anomalijos. Poliploidija. Aneuploidija. Inversija. Translokacija. Genetinės kailinių žvėrelių ligos. Transmissible mink encephalophaty (TME). Tyrosinaemia false distemper (tirosino nepakankamumas). Polycystic kidneys in mink.
  Zoologija, referatas(9 puslapiai)
  2006-12-11
 • Kaimynų papročiai ir tradicijos

  Įvadas. Šeimos santykiai su kaimynais. Tarpusavio nesutarimai. Bičiulystė. Kuopų papročiai. Panaktiniai. Gaisras, padegėliai. Pirtis.
  Etninė kultūra, referatas(6 puslapiai)
  2008-02-13
 • Kaimiškasis turizmas Lietuvoje

  Įvadas. Turizmas — perspektyvi ekonomikos šaka. Turistinė veikla. Turizmas ir paslaugos. Turizmas - sprendimų visuma. Turistiniai resursai. Verslininkų ir vietinės valdžios bendradarbiavimas. Turizmo parametrai. Graži gamta - pajamų šaltinis. Kaimo turizmas- pirmaujantis verslas. Kaimo turizmas- pradinėje stadijoje. Ateities perspektyvos. Didžiausia problema- pinigai. Reikalinga informaciją apie Lietuvą. Turistų Lietuvoje daugės. Statistika. Savivaldybių rūpestis. Lietuvos regionų problemos ir privalumai. Nemuno regionas. Varėnos regionas. Trakų regionas. Išvados.
  Turizmas, referatas(17 puslapių)
  2006-10-18
 • Kaimo amatai

  Įvadas. Kur buvo išmokstama amato. Amatininkų rūšys. Medžio apdirbimo amatininkai. Dailidės. Staliai. Kubiliai. Račiai. Ratelninkai. Klumpdirbiai. Kailiadirbiai. Rimoriai. Batsiuviai. Siuvėjai. Puodžiai. Kalviai. Išvados.
  Etninė kultūra, referatas(12 puslapių)
  2009-12-03
 • Kaimo bendruomenės ir kultūros centro veiklos koordinavimas

  Įvadas. Darbo tikslas: išnagrinėti ir apibendrinti kaimo bendruomenių ir kultūros centro veiklos koordinavimą. Kaimo bendruomenės samprata. Pagrindiniai aspektai. Bendruomenės aktyvinimas. Bendruomenės veikla. Kaimo kultūros centras. Kultūros, kultūros centro ir koordinavimo sampratos. Kaimo kultūros centro veikla. Kultūros centrų reikšmė kaimo bendruomenei bei jos narių kultūrinei veiklai remiantis empirinio tyrimo duomenimis. Empirinio tyrimo rezultatai. Išvados.
  Sociologija, referatas(18 puslapių)
  2009-06-08
 • Kaimo bendruomenių narių skatinimas dalyvauti socioedukacinėje veikloje

  Įvadas. Kaimo bendruomenių socialinės viltys. Kaimo bendruomenių projektinė veikla. Kaimo bendruomenių vykdoma veikla. Išvados.
  Socialinis darbas, referatas(9 puslapiai)
  2008-11-28
Puslapyje rodyti po